PMP آموزش آزمون گواهینامه

Edureka

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

PMP آموزش آزمون گواهینامه

Edureka

درباره PMP صدور گواهینامه

صدور گواهینامه PMP® توسط موسسه مدیریت پروژه (PMI®) بیشتر در پی، پس از آن، صنعت به رسمیت شناخته اعتبار مدیریت پروژه در سراسر جهان است. اعتبارنامه PMP® خود را نشان می دهد تجربه خود را، آموزش و مهارت در رهبری و هدایت پروژه های پیچیده، مهارت های که به شدت توسط شرکت های برتر ارزش دارد. دارندگان گواهینامه PMP کسب 20 درصد بیشتر از همسالان غیر گواهی شده خود، با توجه به کسب قدرت: مدیریت پروژه بررسی حقوق و نهم نسخه. برای به دست آوردن اعتبار، حرفه ای نیاز به پاک آزمون PMP ® انجام شده توسط PMI®.

Edureka یک نام تجاری جهانی به رسمیت شناخته آموزش و پرورش راه حل Brain4ce، ارائه دهنده جهانی آموزش و پرورش ثبت شده از PMI (GREP # 4021) است .IMG

درباره PMP® دوره آمادگی آزمون Edureka است

به رهبری استاد Edureka، آنلاین PMP البته امتحان آمادگی طراحی شده است برای کمک به حرفه ای مشتاق کسب گواهینامه PMP® در اولین تلاش. هدف از این دوره این است که برای توانمند سازی مدیران پروژه های فعلی و آینده به مدیریت پروژه موثر تر و موثر در طول چرخه زندگی مدیریت پروژه.

این دوره توسط مربیان خبره PMP که سال تجربه در آموزش تدریس می شود. این مربیان تمرین پروژه و مدیریت برنامه با برخی از سازمان های بالا در سراسر صنعتی. نسخه 5 - آنها غنی، تجربه عملی صنعت خود برای کمک به شرکت کنندگان درک کاربرد عملی از تمام 10 حوزه دانش تحت پوشش در PMBOK® راهنمای (پمباک) اهرم. نمونه واقعی زندگی، تمرکز بر مفاهیم اصلی و تست های ساختگی PMP کمک به شرکت کنندگان به دست آوردن اعتماد به نفس را به آزمون PMP ® و روشن آن را در اولین تلاش.

PMP® آزمون اهداف دوره آمادگی

 1. کمک به شرکت کنندگان روشن آزمون PMP در اولین تلاش
 2. سود مورد نیاز ساعت و 35 تماس برای تبدیل شدن به واجد شرایط برای PMP آزمون
 3. ارائه یک دید کلی 360 درجه از PMBOK® راهنمای - نسخه 5
 4. کشف فرآیندها و مناطق آگاهی از PMBOK® راهنمای - نسخه 5
 5. شرکت کنندگان کمک به درک مراحل قابل توجهی از چرخه عمر پروژه
 6. نقد و بررسی PMBOK® Guide - راهنمای ابزار نسخه 5 و تکنیک های موفقیت در آزمون PMP ضروری
 7. ارزیابی آمادگی آزمون شرکت کنندگان و ایجاد یک برنامه شخصی برای خود مطالعه
 8. القای اعتماد به نفس برای مدیریت پروژه های پیچیده ای از اندازه های مختلف

چه کسی باید برای صدور گواهینامه PMP رفت؟

صدور گواهینامه PMP® اعتبار صلاحیت حرفه ای در رهبری و مدیریت پروژه و تیم پروژه. صدور گواهینامه PMP® برای هر کسی که باشد، مشتاق به یک مدیر پروژه، مدیر پروژه چاشنی و یا فقط تبدیل شدن به یک مدیر پروژه و به دنبال بهبود مهارت ها و تخصص یکی از مفید است. PMPs منجر می شوند پروژه تقریبا در هر صنعت و هر کشور است. صدور گواهینامه PMP® بر روی یک جغرافیا و یا دامنه خاص تمرکز نیست، آن دامنه اگنوستیک و واقعا جهانی است. به عنوان یک PMP تایید شده، شما می توانید در هر حوزه یا صنعت کار می کنند.

PMP® آزمون پیش نیازهایی

 1. پروژه آموزش و پرورش مدیریت: این آموزش مجازی آنلاین را به شما مورد نیاز 35 ساعات تماس از رسمی پروژه آموزش مدیریت فراهم می کند.
 2. تجربه مدیریت پروژه: یک درجه چهار سال (لیسانس یا معادل جهانی) و حداقل 4500 ساعت تجربه مدیریت پروژه بیش از در حداقل سه سال زمان است.

یا

دیپلم متوسطه (دبیرستان یا معادل آن جهانی) و حداقل 7500 ساعت تجربه مدیریت پروژه در بیش از -least پنج سال زمان است.

ویژگی های دوره

کلاس های آنلاین: 35 ساعت

وجود خواهد داشت 35 ساعت کلاس های تعاملی آنلاین استاد به رهبری در طول دوره. شما از این انعطاف پذیری را به برنامه ریزی مجدد کلاس خود را در یک دسته های مختلف اگر شما هر کلاس را از دست ندهید. ضبط کلاس خواهد شد در LMS بعد از کلاس آپلود. دسترسی به ضبط کلاس عمر است.

PMP® خبره ترینر

کارشناسان ما بیش از 15 سال تجربه جهانی در آموزش "مدیریت پروژه" حرفه ای ها. آنها با یک پایه غنی از حداقل 500 ساعت قرار گرفتن در معرض آموزش شرکت آمده

5 تست های ساختگی

هر آزمون ساختگی 200 سوال. الگوی مشابه به سوالات پرسیده شده در بررسی PMP® خواهد بود.

طول عمر دسترسی

شما دریافت می کنید دسترسی به طول عمر سیستم مدیریت آموزشی (LMS). ضبط کلاس ها و سخنرانی های آنلاین می تواند از LMS مشاهده شده است. راهنماهای نصب و راه اندازی، کدهای نمونه و اسناد پروژه در قالب دانلود در LMS در دسترس هستند. همچنین، ورود خود را هرگز از منقضی خواهد شد.

24 X 7 پشتیبانی

ما 24x7 در تیم پشتیبانی آنلاین در دسترس شما کمک کند با هر گونه نمایش داده شما ممکن است در طول دوره است. همه نمایش داده شد به عنوان بلیط ردیابی و شما از پاسخ تضمین شده از یک مهندس پشتیبانی دریافت کنید.

دریافت گواهی

Edureka فراهم می کند برای 24 ساعت از راهنمایی متخصص آنلاین است که قبل از استفاده از معاینه PMP اجباری است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Locations
هندوستان - India Online
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
هندوستان - India Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات