دیپلم حرفه ای در مدیریت

The Open University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دیپلم حرفه ای در مدیریت

The Open University

کلید مدیریت مؤثر و رهبری در توسعه یک درک انتقادی از سازمان شما و شیوه های کسانی است که در آن کار می کنند، از جمله خودتان. اگر میخواهید نقش مدیریتی در سطح متوسط ​​در یک سازمان بزرگ داشته باشید یا یک نقش رهبری در یک سازمان کوچکتر داشته باشید، این دیپلم توانایی شما را در مدیریت پروژهها و تغییر و بهبود عملکرد افزایش خواهد داد.

شما یک تصویر وسیع و یکپارچه از نحوه عملکرد سازمان خود را به دست خواهید آورد - که شما را قادر می سازد به سرعت و انعطاف پذیری به سرعت در حال تغییر بازارهای و محیط ها - و سازش، تنش و وابستگی های بین عملیات، حسابداری، بازاریابی، اطلاعات، مالی و مردم مسائل مهارت های تمرین کننده بازتابی موضوع مهمی است و هر چیزی که مطالعه می کنید مربوط به نقش های مدیریتی و مسئولیت هایی است که در آن تمرین می کنید.

ویژگی های کلیدی این دوره

  • تاکید قوی بر توسعه حرفه ای خود شماست
  • تمرکز بر مدیریت تیم ها، ادارات و پروژه ها است
  • شما را تشویق می کند تا مهارت ها و تکنیک های آموخته شده جدید را به هنگام مطالعه مطالعه کنید
  • یک معاینه شناخته شده به صلاحدید خود و مرحله 1 MBA ما سه گانه معتبر.

شرایط ورود

برای تحصیل برای دیپلم حرفه ای، باید قبلا گواهینامه حرفه ای در مدیریت (S01) (قبیله C31 کدگذاری شده) یا یک مجوز پذیرفته شده توسط دانشگاه به عنوان معادل آن را داشته باشید.

شما در حال حاضر برخی از دانش تجربه دست اول از مدیریت برخی از بخش از یک سازمان است.

انگلیسی صحبت شده و نوشته شده شما باید استاندارد مناسب برای تحصیلات تکمیلی باشد. اگر انگلیسی زبان اول شما نیست، توصیه می کنیم حداقل نمره 6.5 را تحت سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS) داشته باشید.

چقدر طول میکشد

حداقل زمان لازم برای تکمیل این مدرک هفت ماه است، بسته به اینکه آیا شما برای مطالعه B716 که 12 ماه طول می کشد یا نسخه سریع BXFT716 که هفت ماه طول می کشد انتخاب می کنید. لطفا توجه داشته باشید که ظرف هفت ماه باید تکمیل شود، باید 20-25 ساعت در هفته به تحصیلات خود اختصاص دهید. شما باید این شرایط را ظرف چهار سال کامل کنید

ارتباط شغلی

دیپلم حرفه ای در مدیریت یک معیار عمومی در جنبه های اصلی مدیریت است: بازاریابی، حسابداری، عملیات، مدیریت منابع انسانی و غیره. مناسب برای همه بخش ها: بخش خصوصی، عمومی یا داوطلبانه / بخش سوم؛ مدل ها و ایده ها به اندازه کافی عمومی هستند تا برای افراد در هر اندازه ای از سازمان، از کارآفرین چند ملیتی و فردی مفید باشد. به عنوان یک مدرک مستقل، عمدتا برای مديريت اوليه يا مديريت ميانی در نظر گرفته شده و به عنوان يک سوم از ما، MBA برای تمام سطوح مدیر مناسب است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
The Open University

آخرین به روز رسانی June 19, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
7 - 12 
پاره وقت
تمام وقت
Locations
بریتانیا - Milton Keynes, England
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2019
بریتانیا - Milton Keynes, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات