MBA آنلاین حرفه ای (PMBA)

عمومی

شرح برنامه

حرفه خود را با برنامه MBA انعطاف پذیر و با ارزش بالا 100٪ بصورت آنلاین بالا ببرید

شما می توانید MBA خود را در حدود یک سال به پایان برسانید. 5 بار در سال وجود دارد. برنامه را زمانی شروع کنید که برای شما و زندگی شلوغ شما مناسب باشد!

چرا MBA خود را بصورت آنلاین دنبال کنید؟

 • در حالی که تمام وقت کار می کنید مدرک خود را با سرعت یک سال بدست آورید.
 • بخشی از آن شوید و به شبکه فارغ التحصیلان گسترده برایانانت که 45 هزار فارغ التحصیل افتخار دارد دسترسی داشته باشید.
 • این برنامه با قیمت بسیار رقابتی ایده آل برای افراد جوان و همچنین افراد حرفه ای ارشد با پنج یا چند سال سابقه کار واجد شرایط است.125852_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg سلام / عدم پخش

مأموریت

مأموریت برنامه مدرک Bryant Professional MBA Online توانمندسازی متخصصان در حال کار برای رشد دانش و مهارت های خود در راستای دستیابی به اهداف شغلی خود و در عین حال فراهم کردن فرصت هایی برای بهبود عملکرد سازمان هایشان و ارائه رهبری و خدمت به حرفه منتخب آنها است. دانشکده اختصاصی برایانت با موفقیت دانشجویان را با مهارت های تحلیلی ، تکنولوژیکی و بین فردی مورد نیاز برای رفع چالش های کار در یک بازار متنوع و جهانی مجهز می کند. از طریق این برنامه ، دانش آموزان درک درستی از دانش بنیان تجارت ایجاد می کنند ، یاد می گیرند که چگونه این دانش را در راستای ارزیابی ، تجزیه و تحلیل و حل مشکلات مشاغل بکار گیرند و مهارت در ترکیب تصمیم گیری رهبری مبتنی بر ارزش ها با حل مسئله کسب و کار بسازند.

اهداف یادگیری

 • درک و به کارگیری دانش شغلی: به منظور مؤثر کردن الگوهای تجاری و مفاهیم موجود در حوزه های تجاری ، به منظور حل مشکلات مشاغل ، از آن استفاده کنید.
 • برقراری ارتباط مؤثر: مهارتهای نوشتاری ، شفاهی و ارائه را برای برقراری ارتباط مؤثر در سازمان و ذینفعان آن ایجاد کنید.
 • ارزیابی دیدگاه های جهانی: توانایی ادغام دیدگاه های متنوع و جهانی را برای نشان دادن مؤثر موضوعات مدیریتی نشان دهید.
 • انجام تفکر انتقادی: مشکلات و موقعیتهای شغلی را از دیدگاههای مختلف تجزیه و تحلیل کرده و به تصمیمات ارزش آفرینی مناسب برسید.
 • اجرای رهبری کارآفرینی: پتانسیل اقتصادی فرصت های شغلی را ارزیابی کنید ، استراتژی های عملی را ابداع کنید و توصیه های متقاعد کننده ای را برای رسیدن به اهداف برقرار کنید.
 • استدلال اخلاقی را انجام دهید: نقش ارزشهای انسانی را در یک زمینه کسب و کار درک کنید و یک برنامه عملی را برای مدیریت هرگونه چالش اخلاقی که سازمان با آن روبرو یا مشخص شود توجیه کنید.

چه زمانی می توانم برنامه را شروع کنم؟

می توانید چندین تاریخ شروع را در طول سال انتخاب کنید. هر ترم 10 هفته است:

 • ترم زمستانی: 4 ژانویه - 14 مارس 2020
 • ترم بهار: 14 مارس - 23 مه 2020
 • ترم تابستان 1: 23 مه - 1 آگوست 2020
 • ترم تابستان 2: 1 آگوست - 10 اکتبر 2020
 • ترم پاییز: 10 اکتبر - 19 دسامبر 2020

الزامات

قبل از شروع برنامه ، شما باید استراتژی های موفقیت را تکمیل کنید ، که به شما در موفقیت در برنامه آنلاین MBA برایانانت کمک می کند. شما با محیط فن آوری آنلاین ، ارائه شده توسط سیستم مدیریت یادگیری Blackboard (LMS) آشنا می شوید و با اساتید ، مربیان موفق و کارمندان در برایانت آشنا می شوید. مهارت های مطالعه آنلاین ، مهارت های مدیریت زمان و یادگیری خود هدایت نیز برای اطمینان از موفقیت شما مورد توجه قرار می گیرد.

برنامه من باید شامل چه مواردی باشد؟

علاوه بر فرم درخواست ، شما باید بیانیه ای از اهداف ، رزومه فعلی ، یک توصیه حرفه ای از سرپرست یا مدیر (نه یک همکار) ارسال کنید ، رونوشت های رسمی از همه دانشکده ها / دانشگاه هایی که در آن شرکت کرده اید ، و هزینه درخواست خود را ( برای فارغ التحصیلان برایانانت امتناع کرد).

آیا کمک مالی ارائه می دهید؟

دانشجویان می توانند برای دریافت وام آموزش و پرورش تحت حمایت دولت و خصوصی اقدام کنند. شهروندان آمریکایی و ساکنان دائم با تکمیل درخواست رایگان کمک های دانشجویی فدرال (FAFSA) ، تقاضای کمک مالی می کنند. بعلاوه ، Bryant University پرداخت مستقیم از شماری از کارفرمایانی که برنامه کمک به شهریه را دارند مستقیماً پذیرفته است. در موارد دیگر ، دانشجویان ممکن است واجد شرایط بازپرداخت هزینه های تحصیلی باشند.

چگونه برنامه MBA در برابر دیگران قرار می گیرد؟

کالج تجارت در Bryant University توسط AACSB International - انجمن پیشبرد دانشکده های بازرگانی دانشکده معتبر شناخته می شود. برایانت یکی از تنها 5 درصد کالج ها و دانشگاه های جهان است که می تواند این اعتبار معتبر را بدست آورد. همچنین ، برایان MBA در نسخه 2018 "Global MBA Rankings" ، کتاب راهنمای سالانه منتشر شده توسط مجله مدیرعامل گنجانده شده است. این برنامه اخیراً با توافق کالج در رتبه نهم قرار گرفت.

درخواست مورد نیاز

Bryant University متعهد به ثبت نام کلاس هایی از دانشجویان با اعتبار قوی است که نشان از وعده بالایی از موفقیت حرفه ای دارد. برای پذیرش در برنامه مدرک MBA آنلاین حرفه ای ، متقاضیان باید فارغ التحصیل یک کالج یا دانشگاه چهار ساله و حداقل 5 سال سابقه کار واجد شرایط (ارزیابی شده به صورت موضوعی) باشند.

متقاضیان باید ارسال کنند:

 • برنامه تحصیلات تکمیلی کالج Bryant University . متقاضیان باید درخواست آنلاین را برای پذیرش تکمیل کنند.
 • رونوشت های رسمی از همه دانشکده ها و دانشگاه ها در آن شرکت کردند.
 • یک توصیه نامه حرفه‌ای از یک مدیر یا سرپرست (یک همکار) نیست. توصیه کنندگان ممکن است یک توصیه کتبی را برای نامه ارائه دهند.
 • بیانیه اهداف (حداکثر 500 کلمه). هدف این بیانیه توضیح این است که چرا متقاضی از Bryant ، برنامه خاص ، و چگونه هر دو به متقاضی کمک می کند تا به هدف آینده کمک کند. لطفاً مشخص کنید که با چه سرعتی قصد دارید دوره ها را طی کنید تا ما بتوانیم برای تعیین تاریخ فارغ التحصیلی به شما کمک کنیم
 • رزومه فعلی
 • 80 دلار هزینه برنامه. (منتظر فارغ التحصیلان)
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Bryant is a private New England university with a tradition of innovation and a global vision for success. Our academic programs are distinguished by an integration of business and the arts and scienc ... اطلاعات بیشتر

Bryant is a private New England university with a tradition of innovation and a global vision for success. Our academic programs are distinguished by an integration of business and the arts and sciences with a global perspective. اطلاعات محدود

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited