SAP HCM - آموزش موفقیت آمیز بودن عوامل موفقیت

Delphi Star Training

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

SAP HCM - آموزش موفقیت آمیز بودن عوامل موفقیت

Delphi Star Training

دوره های آموزشی موفقیت SAP (HCM)

عوامل موفقیت SAP رهبر جهانی در نرم افزار اجرای کسب و کار است که با استفاده از نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) مدل مدیریت منابع انسانی مبتنی بر ابر (HCM) راه حل های نرم افزاری را ارائه می دهد. این تجزیه و تحلیل شکاف در عرضه، تقاضا و اندازه گیری نتایج با معیارهای برنامه ریزی. این برنامه برای کاربران چندگانه برای مدیریت یک برنامه نیروی کار طراحی شده است، داده های پیش بینی را به برنامه های استراتژیک و شاخص های عملکرد کلیدی دسترسی دسترسی دارد. تمرینات موفقیت SAP در کل جریان کاری HR، از مدیریت استعداد به حسابداری و حسابرسی و حفظ استراتژی HCM در آینده متمرکز شده است.

درباره SAP دوره های بررسی عوامل موفقیت

کلمه "ابر" تبدیل به حرف زرق و برق به آخرین برنامه در حال ظهور است که در دنیای شرکت ها تحویل داده می شود. عوامل موفقیت SAP نیز مربوط به سیستم اطلاعاتی منابع انسانی ابر (HRIS) است که بهترین فرآیند کسب و کار را برای رسیدن به بزرگترین مسیر موفقیت فراهم می آورد. مزایای عوامل موفقیت.

 • هماهنگی - نیروی کار با استراتژی بالا بردن و مردم را به سمت وظایف درست کار می کند.
 • بهینه سازی - عملکرد در سراسر سازمان به عنوان شما مردم مناسب پیدا کنید.
 • Accelerates - نتایج کسب و کار با بهره وری بیشتر.

دامنه و فرصت برای حرفه ای در عوامل موفقیت SAP

فرصت های شغلی در عوامل موفقیت SAP، موضوع مهم بعدی در SAP آینده است. این در حال حاضر بازار بزرگ را دستگیر کرده و در دسترس عموم و مشاوران بسیار کمتر است و تقاضای بالا است. مشاوران SAP در مورد موفقیت عوامل بسیار زیادی در ماژول های SAP پرداخت می شوند

SAP عوامل موفقیت در زمینه های پیشرفت حرفه ای

افرادی که به SAP جدید هستند اغلب در یک مسیر شغلی تمرکز می کنند - SAP Consultant برای یک شرکت مشاوره ای در سطح بالا کار می کند. در حالی که این یک انتخاب محبوب است، به هیچ وجه تنها انتخاب نیست. راه های بسیاری برای دسته بندی حرفه ها در زمینه SAP وجود دارد.

مشاور محققان SAP آموزش دیده می تواند این فیلد را به عنوان یک مشاور وارد کند. هنگامی که او با مهارت یک پروژه دوگانه را مدیریت کرده است، نمایه کاری بعدی می تواند از مشاور SAP برای موفقیت است یا SAP Success Factors Solution Architect.

در زیر مسیر شغلی مختلفی وجود دارد

مشاوره پیاده سازی عوامل موفقیت SAP - از آنجا که شما زمان بیشتری را صرف سیستم می کنید و سرانجام با کسب تجربه بیشتر و پروژه های متنوع به عنوان سرپرست مشاور / تکنولوژی سرپرست شوید. فرمول راه حل های بالا برای اجرای جدید و یا کار بر روی ملزومات مجتمع یا یکپارچگی. این ممکن است شامل مدیریت صلاحیت باشد

مشاور پشتیبانی SAP Factors Support - به عنوان یک تابع پشتیبانی، مسئولیت خود را به برخی از آموزش به کاربران، برای تغییر Configs، توسعه سفارشی، پشتیبانی از پایان دوره پایان و غیره.

پروژه یا تحویل مدیریت - در نتیجه شما صرف زمان مدیریت منابع

در SAP Training Factors ما چه چیزی را یاد خواهید گرفت

معرفی عوامل موفقیت - در این ماژول، شما می دانید که دقیقا چه عوامل موفقیت و معیارهای آن، نقش های روزمره، مشکلات و راه حل ها است. علاوه بر این، یک ایده روشن در مورد طرح های زیربنایی مختلف می گیرد و مقیاس پذیری و قابلیت دسترسی را درک می کند.

کارفرما مرکزی - در این ماژول، شما می دانید که چگونه عوامل موفقیت ذخیره اطلاعات HR با یادگیری اشیاء بنیاد

مدیریت عملکرد - در این ماژول، شما متوجه خواهید شد که چگونه فرایند کامل عملکرد و مدیریت اهداف پیکربندی شده و اصلاح شده به منظور رعایت الزامات مشتری مورد نیاز است. ما همچنین مراحل مختلفی را که در تنظیم این فرآیند به عنوان Admin / Manager / Employee وجود دارد، کشف می کنیم.

تجزیه و تحلیل نیروی کار - در این ماژول، شما برای جلوگیری از پیکربندی گزارش ها به طوری که تجزیه و تحلیل. تنوع بین گزارش و پرس و جو نیز مربوط به آنها را به تجزیه و تحلیل. از سوی دیگر، ما نیز از طریق فرآیند برنامه ریزی کامل نیروی کار ادامه خواهیم داد.

استخدام - در این ماژول، به شما می آموزیم که چقدر آسان است برای پیکربندی استخدام در عوامل موفقیت SAP. فرایند استخدام کامل در عوامل موفقیت SAP پیکربندی خواهد شد

پیش نیازهای آموزش SAP SuccessFactors

 • داشتن تجربه کاری در HR، مزایایی خواهد بود.
 • تجربه کاری قبلی در استخدام.
 • تجربه کاری در سازمان های مشاوره در HCM یا HR.

مدت زمان: 80 ساعت

چه کسی باید ثبت نام کند؟

این دوره به خوبی برای اعضای تیم، رهبران پروژه یا مشاوران SAP تمرین در دامنه HR مناسب است. داوطلبان با 3 تا 4 سال تجربه در واحد مدیریت منابع انسانی عمومی و یا حقوق و دستمزد یا تجربه استخدام.

 • SAP HCM پیاده سازی و پشتیبانی مشاور.
 • تجربه مرتبط با HR.
 • برنامه یا مدیر پروژه
 • سوپر یا کلید یا قدرت کاربر.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی January 11, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
Duration
مدت زمان
80 
پاره وقت
Price
قیمت
999 USD
مربی زنده هدایت آنلاین
Information
Deadline
Contact school
Locations
امارات متحده عربی - Dubai, Dubai
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا Contact school
تاریخ پایان Contact school
Dates
ژانویه 2019
امارات متحده عربی - Dubai, Dubai
آخرین مهلت تقاضا Contact school
تاریخ پایان Contact school