Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 3 آنلاین A-level برنامه ها که در ریاضیات 2023/2024

3 آنلاین A-level برنامه ها که در ریاضیات 2023/2024

بررسی اجمالی

برنامه های سطح بالا دانش آموزان فرصت را برای تمرکز بر یک موضوع خاص فراهم می کنند تا آنها آموزش متوسطه خود را کامل کنند. این برنامه ها پایه قوی دانش در یک منطقه خاص را توسعه می دهند. دانش آموزان اغلب از این برنامه به عنوان آمادگی برای موفقیت دانشگاهی در دانشگاه استفاده می کنند.

ریاضی یک سطح A است؟ این دوره مطالعه می تواند دانش آموزان را در درک مفاهیم گسترده ای از مفاهیم ریاضی، ایجاد یک پایه قوی از دانش را فراهم می کند. دانش آموزان اغلب از طرق مختلفی از مشکلات نمونه به دنبال امتحانات می پردازند. دانش آموزان ممکن است یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت شماره ها با کمک و یا بدون کمک یک ماشین حساب. کلاس ها در دوره معمولا موضوعاتی مانند جبر، مثلثات، تمایز، ادغام، امپرسیونیسم، نمودار، توالی و مختصات قطبی را پوشش می دهد.

دانش آموزانی که فارغ التحصیل می شوند ممکن است مزایای مختلفی کسب کنند. مهارت های حل مسئله که برای رویکرد ریاضی مورد استفاده قرار می گیرند می توانند به کارهای مختلفی اعمال شوند. علاوه بر این، درک قوی از تعدیل تعداد و نظریه ریاضی می تواند تعدادی از فرصت های تحصیلی و حرفه ای آینده را باز کند.

قیمت تحصیلات متفاوت است و بر مبنای مؤسسه حضور و محل اطراف آن متفاوت است. معمولا، دانش آموزان دوره دو ساله را تکمیل می کنند، اما برخی از دانش آموزان ممکن است طول بکشد. تحقیق در مورد هزینه و برنامه ریزی می تواند به دانش آموزان کمک های لازم را اختصاص دهد.

دانش آموزان ممکن است موادی را که در برنامه آموخته اند ببرند و از آنها برای تحصیل در رشته های بالاتر استفاده کنند، در حالی که دانشجویان دیگر تصمیم می گیرند که به طور مستقیم در این موقعیت قرار گیرند. در هر دو مورد، فارغ التحصیلان می توانند امیدوار باشند که انواع مشاغل را پیدا کنند. بعضی از دانش آموزان ممکن است در حسابداری، حسابداران و حسابرسان در اقتصاد یا امور مالی موقعیت پیدا کنند. دانش آموزان دیگر ممکن است موقعیت هایی را به عنوان تحلیلگران داده در صنایع مختلف، از جمله بازاریابی، تولید و یا تولید پیدا کنند. بعضی از دانش آموزان نیز ممکن است موقعیت را به عنوان محقق یا معلم پیدا کنند.

بسیاری از موسسات در ریاضیات سطح A را ارائه می دهند. برخی از مدارس برنامه های آنلاین را برای دانش آموزان فراهم می کنند تا به راحتی به این فرصت های تحصیلی دسترسی پیدا کنند. برای شروع علاقه های علمی خود، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • A-level
  • علوم طبیعی
  • ریاضیات
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه