Keystone logo

فیلترها

 • مقطع کاردانی
 • مطالعات فن آوری
 • فناوری اطلاعات
رشته های تحصیلی
 • مطالعات فن آوری (6)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

6 آنلاین مقطع کاردانی برنامه ها که در فناوری اطلاعات 2024

  آنلاین مقطع کاردانی برنامه ها که در فناوری اطلاعات

  مدرک کاردانی یک برنامه آموزشی دو ساله است که می تواند کمک به دانش آموزان حرفه ای خود و اهداف تحصیلی بیشتر در یک مقدار کوتاه از زمان است. بسیاری از مدارس، به ارائه مدرک کاردانی آنلاین، که اجازه می دهد تا دانش آموزان به کسب مدرک خود را در یک شیوه ای انعطاف پذیر و راحت است.

  مدرک کاردانی آنلاین در آن چیست؟ برنامه وابسته در این زمینه دستور دانش آموزان در دانش پایه از آن با استفاده از اینترنت، برنامه های کامپیوتری مجازی، و سایر ابزارهای تخصصی برای انتقال اطلاعات و ایجاد و ارائه تکالیف. دانش آموزان اغلب در مورد توسعه نرم افزار، مدیریت داده های کامپیوتر، طراحی وب سایت، و ابزار امنیتی به منظور یادگیری آماده می شود برای حل مشکلات و بهبود سیستم های داده های موجود برای کسب و کار با هر اندازه در سراسر جهان.

  دانش آموزانی که یک برنامه مقطع کاردانی دنبال تمایل به بهبود دانش و مهارت به طور کلی، آنها را کارکنان مطلوب است.فارغ التحصیلان تمایل به نفع با توانایی مذاکره حقوق بالاتر و شرایط کاری بهتر است.

  برنامه های مدرک آنلاین تمایل دارند که در هزینه برای هر دانش آموز متفاوت است، و ممکن است بسیاری از عوامل مختلف که هزینه نهایی از برنامه تاثیر بگذارد. به طور کلی، دانش آموزانی که در یک برنامه خاص علاقه مند باید با مدرسه تماس بگیرید برای دریافت اطلاعات شهریه جاری است.

  دانش آموزانی که کسب مدرک کاردانی آنلاین در آن به طور معمول بسیاری از انتخاب های شغلی دسترسی به آنها در صنایع مختلف از جمله آموزش و پرورش، دولت، تولید، مهندسی و مدیریت عمومی. با بهبود مهارت های فنی خود و دانش کامپیوتر، دانش آموزان ممکن است برای موقعیت به عنوان متخصصان پشتیبانی فنی، مدیران سیستم، متخصصان IT، مدیران شبکه های کامپیوتری و مهندسان امنیت شبکه واجد شرایط است. دانش آموزان ممکن است برای ادامه تحصیل خود را انتخاب کنید و به دنبال یک برنامه چهار ساله است.

  برنامه های مدرک آنلاین در دسترس اغلب بین المللی هستند به طوری که دانش آموزان می توانند کاردانی خود بدون توجه به جایی که زندگی می کنند به دست آورند. اگر شما می خواهم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به کسب دیپلم آنلاین خود را در IT، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.