Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 6 آنلاین مدیریت بازرگانی برنامه ها که در برنامه های اجرایی 2023

6 آنلاین مدیریت بازرگانی برنامه ها که در برنامه های اجرایی 2023

بررسی اجمالی

آنلاین BBA یک برنامه درجه که در آن دانشجویان را کسب لیسانس مدیریت بازرگانی است. از طریق مطالعه آنلاین، شما می توانید درسی و سایر موارد مورد نیاز در ارتباط با تکمیل برنامه کامل است.

BBA آنلاین در برنامه های اجرایی چیست؟ این برنامه دانش آموزان به رشته مدیریت کسب و کار و رشته خاص تری از برنامه های اجرایی معرفی می کند. این رشته میان رشته ای در طبیعت است و در آماده کردن دانش آموزان برای کار در سمت های اجرایی، تمرکز دارد. ترم ممکن است شامل کمی مدیریت کسب و کار، سیستم های مدیریت اطلاعات و ارتباطات اجرایی مهارت های. چنین برنامه ای ممکن است اجازه می دهد محققان به درخواست تجربه خود را در موقعیت های شرکت های بزرگ اگر آنها در حال حاضر هر است.

درآمد آنلاین BBA در برنامه های اجرایی می توانید طیف وسیعی از مزایا را به شرکت کنندگان در برنامه فراهم می کند.علاوه بر فرصت بالقوه برای به دست آوردن اعتبار برای تجربه قبلی، دانش آموزان می توانند مهارت های کسب و کار جدید توسعه و در مورد اصول کسب و کار اجرایی یاد بگیرند.

بسیاری از عوامل مختلف است که به هزینه های BBA آنلاین وجود دارد. برای به دست آوردن یک خلاصه دقیق از هزینه ها، شما باید در نظر رسیدن به دفتر پذیرش در مدرسه شما علاقه مند در ثبت نام در هستند.

بسیاری از مسیرهای شغلی یک دانش آموز ممکن است پس از کسب یک آنلاین BBA در برنامه های اجرایی را دنبال وجود دارد. یکی از بارز ترین کار ممکن است در یک محیط سازمانی در یک موقعیت مدیریتی. درجه گویا مهارت های لازم برای این و موقعیت دیگر، از جمله به عنوان مدیر اجرایی، رهبر فروش، رئيس جمهور و یا اجرایی فروش. همچنین، اگر شما می خواهید به مشورت به طور مستقل، بسیاری از شرکت ها، تحلیلگران کسب و کار به من قرض بدهید مشاوره خود را بر اساس پروژه. این ممکن است به شما اجازه کار بردن مهارت های درجه در حالی که حفظ برخی از انعطاف پذیری حرفه ای.

شما ممکن است قادر به کسب BBA آنلاین در برنامه های اجرایی از طریق مدرسه خود را. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات مدیریت
  • برنامه های اجرایی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مدیریت (6)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه