Keystone logo

فیلترها

 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات کسب و کار
 • فروش
رشته های تحصیلی
 • مطالعات کسب و کار (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  2 آنلاین مدیریت بازرگانی برنامه ها که در فروش 2024

   آنلاین مدیریت بازرگانی برنامه ها که در فروش

   کارشناسی مدیریت بازرگانی یک دستاورد بسیاری از دانش آموزان به سمت در حالی که تحصیل در یک برنامه کارشناسی کار است. این نوع از درجه آنها واجد شرایط به عنوان یک متخصص در یک زمینه خاص از مطالعه، و حتی ممکن است باز کردن درها به پیدا کردن یک شغل مادام العمر.

   آنلاین BBA در فروش چیست؟ این درجه به دانش آموزان لازم در عمق دانش و مهارت به کار در فروش و یا بازاریابی این زمینه است. دانش آموزان باید با درک بهتر از تجارت، بازار، روش فارغ التحصیل به بازار و فروش محصولات یا خدمات، مدیریت کسب و کار و ایجاد اهداف فروش. رشته درگیر اغلب شامل فروش و بازاریابی، استراتژی های بازاریابی جهانی، پشتیبانی مدیریت، مالی و حسابداری و مدیریت استراتژیک کسب و کار. دانش آموزان همچنین باید به دور از برنامه با ارتباطات بهتر، برنامه ریزی استراتژیک، ارائه و مهارت های مدیریت راه رفتن.

   BBA آنلاین فروش می تواند دانش آموزان را برای یک حرفه ای در رشته انتخابی خود را آماده و یا آنها مهارت های لازم را برای ادامه تحصیلات خود را با مدرک کارشناسی ارشد. دانش آموزانی که با موفقیت کامل BBA خود را در فروش می توانید انتظار برای به دست آوردن بیش از کسانی که بدون مدرک.

   هزینه برای تکمیل آنلاین BBA فروش می تواند متفاوت باشد. که در آن دانش آموز را برای رفتن به مدرسه و اینکه آیا آنها تمام وقت می توانند هزینه های کلی تاثیر مطالعه است. دانش آموزان علاقه مند به درک کل هزینه باید برای کسب اطلاعات بیشتر به مدارس مورد نظر خود را رسیدن.

   پس از دریافت BBA خود را در خرید و فروش، دانش آموزان باید انتظار برای پیدا کردن انواع انتخاب های شغلی، از جمله رئیس بازاریابی و ارتباطات، مدیر فروش، توسعه فروش استراتژیک و تبلیغات. دانشجویان همچنین می توانند در انواع صنایع، از جمله تجارت الکترونیک، بیمه، خدمات مالی و بانکی و یا برای خرده فروشی شرکت های فروش است.بسیاری از فرصت ها برای بسته به اینکه آیا دانش آموز به عنوان یک کارمند حقوق به طور منظم و یا در کمیسیون کار را رشد وجود دارد، و یا اگر آنها را انتخاب کنید برای پیشبرد به سطح بالاتری از مسئولیت هایی مانند مدیریت.

   دانش آموزان می توانند آنلاین برنامه های BBA در فروش در بسیاری از مدارس را پیدا برنامه های آنلاین به طور خاص ارائه شده برای کمک به افراد با برنامه های جایگزین. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.