Keystone logo
آلمان

بهترین دانشگاه ها برای آنلاین برنامه ها که در آلمان 2023

تعداد مؤسسات: 238
  • Ulm, آلمان

  دانشگاه اولم یک مرکز پیشرو در یادگیری، آموزش، تحقیق و انتقال است. از زمان تأسیس آن در سال 1967 به عنوان یک دانشگاه "زیر یک سقف"، به طور چشمگیری به یک مرکز بین المللی پر جنب و جوش برای نوآوری و دانش تبدیل شده است.

  • Berlin, آلمان

  FUBiS یک برنامه فشرده و آکادمیک دانشگاه آزاد برلین است که از طریق آن دانش آموزان می توانند اعتباراتی را کسب کنند که ممکن است در موسسات اصلی آنها به عنوان مدرک تحصیلی آنها محاسبه شود. جلسات FUBiS به مدت 3 تا 6 هفته و در تابستان و زمستان برگزار می شود.

  • Heide, آلمان

  دانشگاه علوم کاربردی ساحل غربی یکی از جوانترین دانشگاه های دولتی در شلزویگ-هولشتاین است و علاوه بر تجهیزات مدرن، عمدتاً بر آموزش عملی و نظارت خوب تمرکز دارد. در مجموع حدود 1900 دانش آموز ثبت نام کرده اند و ارزشی برای محیط یادگیری فردی و کار در گروه های کوچک در دوره های فردی قائل می شود. موقعیت مکانی در هایده/هولشتاین برای مطالعات گردشگری شما ایده آل است، زیرا این شهر به نقاط توریستی مانند Büsum، St. Peter-Ording، Sylt و هامبورگ نزدیک است. به طور خلاصه: شما محل وقوع گردشگری را مطالعه می کنید و از شبکه قوی با شرکای عملی متعدد (منطقه ای) صنعت گردشگری بهره مند می شوید. علاوه بر این، موسسه تحقیقات گردشگری آلمان در دانشگاه ما مستقر است. از آنجایی که این موسسه تحقیقات کاربردی گرا را انجام می دهد، در سراسر کشور شبکه است و در عمل از شهرت بسیار خوبی برخوردار است، ممکن است شروع کار برای شما آسان تر باشد. از طریق انتقال مستمر دانش از نتایج تحقیقات فعلی به آموزش، ما مدرک آینده‌نگر را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

  • Hamburg, آلمان

  دانشگاه لجستیک کوهن – Wissenschaftliche Hochschule für Logistik und Unternehmensführung (KLU) – یک دانشگاه خصوصی است که در هافن سیتی هامبورگ واقع شده است. KLU یکی از معدود دانشگاه‌های خصوصی در آلمان است که حق دارند مدرک دکترای خود را اعطا کنند. حوزه‌های تحقیقاتی اصلی دانشگاه مستقل و دارای گواهی دولتی، پایداری، تحول دیجیتال و ایجاد ارزش در زمینه‌های حمل و نقل، لجستیک جهانی و مدیریت زنجیره تامین است. 2020 KLU دهمین سالگرد خود را با شعار "10 سال آموزش و تحقیق برنده جایزه" جشن می گیرد.

  • Eltville, آلمان

  به عنوان یک موسسه وابسته به دانشگاه رگنسبورگ، آکادمی املاک و مستغلات IRE|BS به بالاترین کیفیت متعهد است و یک رهبر بین المللی در آموزش دانشگاهی و پاره وقت برای متخصصان املاک است. برای بیش از سه دهه، ما به طور مداوم یک قدم جلوتر از الزامات صلاحیت املاک و مستغلات بوده ایم.

  • Fulda, آلمان

  این دانشگاه طیف گسترده ای از آموزش های آکادمیک و حرفه ای را با تمرکز ویژه بر روی "سلامت، تغذیه و غذا" ارائه می دهد. پروژه های تحقیق و توسعه متعددی با مشاغل و صنایع خصوصی انجام می شود. دانشگاه فولدا با حدود. 100 دانشگاه در سراسر جهان تعداد برنامه های بین المللی به طور مداوم در حال افزایش است: لیسانس مانند "تجارت و مدیریت بین المللی"، "علوم و مهندسی" یا "علوم بین المللی بهداشت" و همچنین برنامه های کارشناسی ارشد مانند "مدیریت بین المللی"، "ارتباطات بین فرهنگی و مطالعات اروپایی". ، "مطالعات تجارت بین المللی غذا و مصرف کننده" یا "توسعه نرم افزار جهانی" به طور جزئی یا کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود.

  • Potsdam, آلمان

  دانشگاه علوم کاربردی ورزش و مدیریت پوتسدام - به عنوان یک موسسه غیرانتفاعی انجمن ورزش ایالتی براندنبورگ (LSB) - تمرکز بر ورزش و سلامت را به عنوان یک نمایه خاص مستقل توسعه داده است. در حین اجرا، از مرزها در تدریس و تحقیق عبور می‌کند، روابط با موضوعات دیگر پرورش می‌یابد و با تمرین شبکه‌ها ایجاد می‌شود. در مسیر افزایش اهمیت ورزش برای جامعه به عنوان یک کل، درک گسترده ای از ورزش پدید آمده است که به عنوان مثال. ب- شامل حرکت ورزشی در زمینه های پیشگیرانه و درمانی و همچنین مدیریت برای سازماندهی شرکت های صنعت ورزش و ورزش است. در نتیجه این تحولات، علم ورزش نیز در مرحله تحول است.

  • Munich, آلمان

  به دانشگاه علوم کاربردی HM Hochschule München خوش آمدید! هر ساله بیش از 2500 دانشجو و محقق بین المللی به جامعه دانشگاهی با استعداد ما در یکی از زیباترین، تاریخی ترین و پیشرفته ترین شهرهای آلمان می پیوندند. ما بهترین پشتیبانی ممکن را ارائه می دهیم تا به شما کمک کنیم در آلمان، مونیخ و دانشگاه ما احساس راحتی کنید.

  • Dortmund, آلمان
  • Frankfurt, آلمان
  • + 5 بیشتر

  مدرسه بین المللی مدیریت (ISM) در بین مدارس تجاری خصوصی پیشرو آلمان قرار دارد. ISM که در سال 1990 تأسیس شد، دارای هفت پردیس در دورتموند، فرانکفورت آم ماین، مونیخ، هامبورگ، کلن، اشتوتگارت و برلین است و بیش از 3850 دانشجو را در خود جای داده است. بین المللی بودن، گرایش عملی قوی و فضای یادگیری شخصی به همان اندازه بخشی از داستان موفقیت ISM است که آموزش مهارت های حرفه ای و آموزش فشرده مهارت های نرم. این نه تنها شامل پروژه‌های عملی هیجان‌انگیز، مطالعات موردی و دوره‌های کارآموزی می‌شود، بلکه تعامل نزدیک با استادان دنیای تجارت را نیز شامل می‌شود. این عوامل موفقیت در تمام برنامه های لیسانس، کارشناسی ارشد و MBA ISM منعکس شده است.

  • Munich, آلمان

  دانشکده تحقیقات پزشکی مونیخ (MMRS) یک موسسه مرکزی از دانشکده پزشکی LMU است. این به عنوان یک ساختار چتری طراحی شده است که شامل تمام مطالعات دکترا (پایان نامه های دکتری معمولی و برنامه های دکتری ساختاریافته) در زمینه های پزشکی انسانی، پزشکی دندانپزشکی، زیست شناسی انسانی و علوم زیستی است.

  • Berlin, آلمان

  CODE یک محیط یادگیری بین المللی و فراگیر است که پیشگامان دیجیتال را از سراسر جهان جذب می کند و به آنها قدرت می دهد تا با پتانسیل کامل خود عمل کنند. به عنوان یک جامعه، ما با پرورش خلاقیت، تفکر انتقادی، همکاری و یادگیری مبتنی بر کنجکاوی، نوآوری تحول آفرین را تحریک می کنیم.

  • Berlin, آلمان

  دانشگاه خصوصی زیگموند فروید (SFU) یک دانشگاه خصوصی است که طبق قوانین اتریش از سال 2005 دارای شعبه هایی در وین، لینز، پاریس، برلین، میلانو و لیوبلیانا است.

  • Berlin, آلمان

  Catalyst یک مؤسسه خلاق هنر و یادگیری فناوری است که در فونکهاوس فوق‌العاده در برلین مستقر است. دوره های ما شامل تولید و اجرای موسیقی الکترونیک، تولید صدا و موسیقی، مهندسی صدا، تولید فیلم، ساخت فیلم، جلوه های بصری و بازیگری است. این دوره‌ها از دوره‌های تابستانی ۴ هفته‌ای برای مبتدیان تا دوره‌های لیسانس و کارشناسی ارشد که توسط شریک دانشگاهی ما در بریتانیا تأیید شده‌اند، متغیر است.

  • London, بریتانیا
  • Berlin, آلمان
  • + 1 بیشتر

  MetFilm School یک مدرسه فیلم، تلویزیون و رسانه آنلاین پیشرو است که دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دوره های کوتاه را در زمینه های مختلف صنایع دستی ارائه می دهد. این مدرسه دارای پردیس هایی در لندن، لیدز و برلین است.

  • Vallendar, آلمان
  • Düsseldorf, آلمان

  WHU - مدرسه مدیریت اتو بیشیم، مدرسه کسب و کار شماره 1 آلمان برای برنامه های مدرک است. WHU که توسط EQUIS، AACSB و FIBAA تایید شده است، برنامه‌های آکادمیک و همچنین آموزش را برای مدیران اجرایی ارائه می‌دهد که از چهار ارزش اصلی همراه با شجاعت و تعهد پیروی می‌کند: جامعه، جهان‌دوستی، کارآفرینی، و تعالی. علیرغم COVID-19، WHU آماده رشد و برنامه ریزی آینده است.