Keystone logo
فرانسه

بهترین دانشگاه ها برای آنلاین برنامه ها که در فرانسه 2023

تعداد مؤسسات: 244
  • Nancy, فرانسه

  Mines Nancy یکی از برترین دانشکده های مهندسی فارغ التحصیل (نهمین دانشکده مهندسی برتر در فرانسه) و به طور گسترده در سطح بین المللی شناخته شده است (رتبه بندی 17، 51، و 76 توسط رتبه بندی ARWU). این مدرسه به ارائه آموزش با کیفیت بالا با تاکید قوی بر تحقیق و نوآوری اختصاص دارد. دانشجویان ما آموزش می بینند تا مهندسان و مدیران مبتکر با پیشینه قوی در علوم و علوم انسانی، مجهز به دانش تخصصی گسترده و توانایی کار در محیط های چند فرهنگی و مقابله با چالش های پیچیده جامعه امروزی باشند.

  • Strasbourg, فرانسه

  پیچیدگی ساده شد! دانشکده تحصیلات تکمیلی در شیمی سیستم های پیچیده یک برنامه کارشناسی ارشد و دکتری یکپارچه را در یک محیط محرک ارائه می دهد. برنامه CSC Master 8 ماه دوره - که جنبه های مرزی شیمی مدرن را پوشش می دهد - و 14 ماه کارآموزی مبتنی بر تحقیق در سه آزمایشگاه ارائه می دهد. علاوه بر آزمایشگاه های تحقیقاتی در استراسبورگ، می توانید دوره های کارآموزی را در شرکت ها یا خارج از کشور انجام دهید. این ساختار به شما امکان می دهد پس زمینه اصلی شیمی خود را تقویت کنید، آن را گسترش دهید و برنامه را مطابق با علایق خود تنظیم کنید. شکل‌گیری شما با دوره‌های مهارت‌های قابل انتقال، که موضوعاتی از توسعه شغلی تا کارآفرینی را پوشش می‌دهد، تکمیل می‌شود. در طول این برنامه 2 ساله کارشناسی ارشد، شما توسط یک بورس تحصیلی حمایت خواهید شد. پس از اتمام دوره کارشناسی ارشد، دانشجویان موفق به برنامه های دکترا در استراسبورگ، یک نقطه داغ شیمی، دسترسی مستقیم دارند.

  • La Rochelle, فرانسه
  • Athens, یونان
  • + 4 بیشتر

  EU-CONEXUS - دانشگاه اروپایی برای پایداری ساحلی هوشمند شهری یک مشارکت قوی بین نه دانشگاه است که علم و نوآوری را به قطب برتری در پایداری ساحلی هوشمند شهری (SmUCS) توسعه می‌دهند. EU-CONEXUS - دانشگاه اروپایی برای پایداری ساحلی هوشمند شهری، ارزش‌های مشترک اروپایی و هویت اروپایی تقویت‌شده را با گرد هم آوردن نسل جدیدی از اروپایی‌ها، که می‌توانند در فرهنگ‌های مختلف اروپایی، به زبان‌های مختلف و فراسوی مرزها همکاری و کار کنند، ترویج می‌کند.

  • La Rochelle, فرانسه

  EIGSI La Rochelle یک دانشکده مهندسی عمومی پس از لیسانس است. این مدرسه آموزش های علمی، انسانی، دانش فنی و با قاطعیت هدایت CSR در ابعاد اجتماعی، زیست محیطی و اقتصادی ارائه می دهد. EIGSI دارای 1500 زبان آموز است که در دو پردیس در لاروشل در فرانسه و کازابلانکا در مراکش پراکنده شده اند. EIGSI یکی از قدیمی ترین دانشکده های مهندسی فرانسه است که در سال 1901 در پاریس تأسیس شد.

  • Paris, فرانسه

  مدرسه تحصیلات تکمیلی آمریکایی در پاریس (AGS) برنامه های آموزش عالی آمریکایی را به دانشجویان از سراسر جهان ارائه می دهد. AGS یک مدرسه تحصیلات تکمیلی کوچک و نخبه است که تمام ویژگی های یک دانشگاه برتر را با یک محیط آموزشی صمیمی و چند فرهنگی ترکیب می کند. AGS در روابط بین‌الملل و دیپلماسی تخصص دارد و طیف گسترده‌ای از موضوعات مانند مدیریت سازمان‌های غیردولتی، حل مناقشه، سیاست‌های زیست محیطی و تخصص‌های منطقه (آفریقا، خاورمیانه، آسیا و اروپا) را پوشش می‌دهد. این مدرسه از موقعیت استراتژیک خود در یک شهر بزرگ بین المللی مانند پاریس با میزبانی از گفتگوهای مهمان، بازدیدها و رویدادهای شبکه ای بهره می برد. هیئت علمی برجسته AGS متشکل از دانشمندان، سفیران سابق و سایر پزشکان برگرفته از جامعه متنوع پاریس است. بیش از 60 ملیت در هیئت علمی و دانشجویی AGS در بیست و پنج سال گذشته نمایندگی کرده اند، که دیدگاه های متعددی را به کلاس درس آورده و گفت و گو و تفاهمی را که در قلب ماموریت مدرسه قرار دارد، ایجاد کرده است: صلح از طریق آموزش.

  • Saint-Martin-d'Hères, فرانسه

  گرنوبل INP – Pagora، UGA، یک دانشکده مهندسی فارغ التحصیل با بودجه دولتی است که متخصص در زمینه های فیبر، مواد زیستی، کاغذ و رسانه های چاپی است. این آموزش مهندسی در سطح کارشناسی ارشد و کارآموزی را با حمایت بازیگران اصلی صنعت و تحقیقات در فرانسه و خارج از کشور ارائه می دهد.

  • Gif-sur-Yvette, فرانسه

  CentraleSupélec یک موسسه عمومی تحت منشور وزارتی است که به علوم و مهندسی اختصاص دارد. این منشور بین وزارت آموزش عالی، تحقیقات و نوآوری و وزارت اقتصاد، صنعت و فناوری های دیجیتال مشترک است.

  • Angers, فرانسه

  IAE Angers که در 1 ژانویه 2020 ایجاد شد، مدرسه مدیریت دانشگاه دانشگاه آنجرز است. همچنین بخشی از شبکه ملی IAE فرانسه است.

  • Paris, فرانسه
  • Dubai, امارات متحده عربی
  • + 1 بیشتر

  دانشگاه پاریس Pantheon-Assas که در سال 1970 تأسیس شد، وارث "La Sorbonne"، دانشکده سابق Droit et de Sciences Economiques پاریس از قرن سیزدهم است. این دانشگاه در سطح ملی و بین المللی به عنوان دانشگاه پیشرو فرانسه در حقوق شناخته شده است. برای حصول اطمینان از بالاترین سطح تعالی، با توجه به تمام زمینه های قوانین.

  • Paris, فرانسه

  گروه ESPI که در سال 1972 توسط بازیگران اصلی املاک و مستغلات ایجاد شد - که تحت وضعیت انجمنی (قانون 1901) تأسیس شد - یک موسسه آموزش عالی خصوصی است که مدارک آن توسط سطح ایالتی 6 (Bac + 3) و سطح 7 (Bac+5) به رسمیت شناخته می شود. ) یا مدارک تحصیلی، و ثبت شده در فهرست ملی گواهینامه های حرفه ای (RNCP)، با یک دوره کارشناسی و یک دوره کارشناسی ارشد حرفه ای (6 تخصص). 50 سال فعالیت به این گروه اجازه داده است تا در تمام مشاغل املاک و مستغلات ریشه دواند. امروزه دانشجویان ما در پردیس های پاریس، نانت، مارسی، بوردو، لیون و مونپلیه پراکنده شده اند.

  • Canterbury, بریتانیا
  • Etterbeek, بلژیک
  • + 2 بیشتر

  دانشگاه کنت یک دانشگاه معتبر جهانی است. ما فارغ التحصیلان خود را برای انجام کارهای برجسته در جهان تشویق می کنیم.

  • Paris, فرانسه

  در وین در سال 2003 توسط دکتر آلفرد پریتز، پروفسور. Jutta Fiegl، Heinz Laubreuter و Elisabeth Vykoukal، دانشگاه زیگموند فروید (SFU) یک دانشگاه خصوصی است که به طور رسمی توسط ایالت اتریش از سال 2005 تأیید شده است.

  • Montpellier, فرانسه

  MBS که در سال 1897 تأسیس شد، استعدادهای فرانسوی و بین المللی را ارائه می دهد که در تنوع و پیشینه منحصر به فرد خود، آموزش عالی یک مدرسه مدیریت فرانسوی شناخته شده بین المللی را ارائه می دهد. MBS یک مدرسه مدیریت متعهد و فراگیر، پیشروان گذار اقتصادی مسئولانه را آموزش می دهد.

  • Santander, اسپانیا
  • Paris, فرانسه

  آنها می گویند تمرین کامل می کند. در cesine ما یک تجربه آموزشی با کیفیت را به شما ارائه می دهیم که مشخصه آن کار حرفه ای و همراهی یک معلم فعال است. آموزش عملگرایانه ما انتقال آرام و موفق به دنیای کار را تضمین می کند. به همین دلیل است که روش سیزین به دلیل اثربخشی آن در آموزش متخصصان جوان متمایز است. این بخشی از فلسفه ما بوده و خواهد بود.

  • Toulouse, فرانسه

  TBI - موسسه بیوتکنولوژی تولوز Bio & Chemical Engineering (مثلا LISBP) آزمایشگاهی برای تحقیقات بنیادی و کاربردی در زمینه بیوتکنولوژی است که در محوطه دانشگاه "Institut National des Sciences Appliquées" (INSA) تولوز واقع شده است. تحت نظارت مشترک INSA، CNRS و INRAE، با ترکیب برتری علمی با ارتباط اقتصادی و اجتماعی، این آزمایشگاه در 4 بخش علمی (12 تیم) و 1 پلت فرم فناوری شامل 3 پلت فرم IBiSA (زیرساخت‌های زیست‌شناسی، بهداشت و زراعت) سازماندهی شده است. .