Keystone logo
آمریکا

بهترین دانشگاه ها برای آنلاین برنامه ها که در آمریکا 2023

تعداد مؤسسات: 4013
  • Orlando, آمریکا

  کالج بازرگانی دانشگاه مرکزی فلوریدا (UCF) این مسئولیت را به سمت نسل بعدی تجارت و آموزش هدایت می کند. کالج بازرگانی UCF که در سال 1968 تأسیس شد، مدارک تحصیلی را در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس، دکترا و اجرایی ارائه می دهد، که همگی توسط انجمن برای پیشبرد دانشکده های بازرگانی بین المللی (AACSB) و انجمن کالج ها و مدارس جنوبی (SACS) معتبر هستند. ).

  • Utica, آمریکا
  • Albany, آمریکا

  مؤسسه پلی تکنیک دانشگاه ایالتی نیویورک (SUNY Poly) برنامه های دانشگاهی سطح بالا و مقرون به صرفه را ارائه می دهد که کاملاً آنلاین هستند. کاتالوگ در حال گسترش SUNY Poly از برنامه‌های مدرک آنلاین با انعطاف‌پذیری در ذهن طراحی شده است تا دانش‌آموزان بتوانند کلاس‌ها را در هر کجا و هر زمان که برای برنامه‌شان منطقی است شرکت کنند. ما بسیاری از برنامه های آنلاین با تقاضای بالا را ارائه می دهیم، از جمله MBA، حسابداری، امنیت سایبری، تجزیه و تحلیل داده ها، انفورماتیک سلامت، فناوری طراحی اطلاعات و غیره. SUNY Poly که به خاطر آماده‌سازی شغلی نوآورانه‌اش شناخته می‌شود، به طور مداوم در رتبه‌بندی سالانه US News & World Report در رتبه‌بندی دانشگاه‌های منطقه‌ای شمال رتبه‌بندی بالایی دارد. نه تنها دانش‌آموزان SUNY Poly به آموزش در سطح جهانی دسترسی دارند، دوره‌ها نیز با قیمت مقرون به صرفه برای آنها در دسترس است، از جمله نرخ تخفیفی خارج از ایالت برای بسیاری از دانش‌آموزانی که در برنامه‌های آنلاین ما ثبت نام کرده‌اند.

  • College Station, آمریکا

  برنامه کارشناسی ارشد علوم اقتصاد در دانشگاه تگزاس A&M در کالج استیشن، تگزاس، ایالات متحده آمریکا واقع شده است این برنامه STEM به دانشجویان این فرصت را می دهد که یک پایان نامه یا مدرک بدون پایان نامه و آموزش های دقیق در اقتصاد، اقتصاد سنجی و بهبود مهارت های تحلیلی و کمی خود را برای آماده سازی آنها برای مشاغل فوری یا ادامه تحصیل در اقتصاد یا برنامه های دکتری مالی ارائه دهند.

  • Salem, آمریکا

  کالج سالم منشور خود را از ایالت ویرجینیای غربی در دسامبر 1888 دریافت کرد و اولین دوره آموزشی خود را در آوریل 1889 ارائه کرد. دانشگاه سالم (سالم) از سال 1963 توسط کمیسیون آموزش عالی (HLC) معتبر شده است (زمانی که به عنوان شناخته می شد. انجمن مرکزی شمال). دانشگاه سالم برنامه های کاردانی، لیسانس، فارغ التحصیل و گواهی ارائه می دهد.

  • Mobile, آمریکا

  در اسپرینگ هیل، یک جامعه یادگیری حمایتی خواهید یافت که شما را تشویق می‌کند تا دیدگاه‌های مختلف را کشف کنید و در عین حال شما را برای دستیابی به پتانسیل کامل خود توانمند می‌سازد. SHC که ریشه در سنت‌های یسوعی و کاتولیک ما دارد، آموزش هنرهای لیبرال گسترده‌ای را ارائه می‌کند که به دنبال توسعه کل فرد - ذهن، بدن و روح است.

  • Washington, آمریکا

  بخش برنامه‌های آکادمیک پیشرفته دانشکده هنر و علوم کریگر فرصت‌های یادگیری آنلاین و حضوری را در سطح تحصیلات تکمیلی، با برنامه‌های مدرک کارشناسی ارشد و مدرک تحصیلات تکمیلی در طیف گسترده‌ای از صنایع و زمینه‌ها ارائه می‌دهد.

  • Swakopmund, نامیبیا
  • Johannesburg, آفریقای جنوبی
  • + 1 بیشتر

  از طریق تشویق مثبت دولت ها و صنعت (شرکت های فورچون 500)، ما آموزش هایی را در مقاطع مختلف کسب و کار ارائه می دهیم و یک مدرسه تجارت بین المللی کاملا آنلاین هستیم.

  • West Hartford, آمریکا

  دانشگاه سنت جوزف برترین دانشگاه خصوصی در کانکتیکات برای متخصصان مورد تقاضای آینده در مراقبت های بهداشتی و خدمات اجتماعی، آموزش، رسانه های دیجیتال و علوم است. USJ در دقایقی دور از مقر اصلی شرکت‌ها و امکانات پزشکی و تحقیقاتی مشهور، برنامه‌هایی را به دانشجویان ارائه می‌کند که مستقیماً درس‌ها، تئوری و شواهد را با موقعیت‌های شغلی مرتبط می‌کند و تجربه لازم را برای بالا رفتن از رقابت سخت در هنگام ورود به بازار کار فراهم می‌کند.

  • Hammond, آمریکا

  کالج علم و فناوری در جنوب شرقی برنامه های درجه با کیفیت بسیار زیادی را در بسیاری از رشته های STEM ارائه می دهد. فارغ التحصیلان ما بسیار مورد توجه شرکت های فناوری منطقه ای و ملی هستند و برای قرار گرفتن در برنامه های کارشناسی ارشد بسیار رقابتی هستند. اعضای هیئت علمی و امکانات ما در سطح جهانی هستند و کلاس های ما معمولاً کوچک هستند، بنابراین دانشجویان توجه زیادی را به خود جلب می کنند. ما یک تجربه آموزشی با کیفیت بالا را با کسری از هزینه موسسات مشابه ارائه می دهیم و در یک پردیس زیبا و پویا با دسترسی نزدیک به نیواورلئان و باتون روژ واقع شده است.

  • Redwood City, آمریکا

  به جامعه جهانی دانشجویان در یکی از مؤسسات پیشرو در زمینه تحقیق و یادگیری بپیوندید. به عنوان تنها فرصت تحصیل در خارج از کشور در دانشگاه استنفورد، جلسه تابستانی به دانش آموزان کمک می کند تا در کنار ایجاد تعادل بین فعالیت های آموزشی و اجتماعی، دانشگاهیان چالش برانگیز را برای اعتبار کالج بپذیرند. یک منطقه دانشگاهی جدید را کاوش کنید، با دانشجویان بیش از 50 کشور ارتباط برقرار کنید، اشتیاق خود را کشف کنید یا راه خود را برای تغییر جهان پیدا کنید. هر مسیری را که انتخاب کنید، یک تجربه یادگیری خواهید داشت که تاثیر واقعی و ماندگار می گذارد.

  • Fresno, آمریکا

  دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، فرزنو (ایالت فرسنو) یک دانشگاه معتبر با رتبه ملی، چهار ساله و بالاتر است که در مرکز کالیفرنیا واقع شده است، با 68 برنامه مقطع کارشناسی و 45 برنامه کارشناسی ارشد. بدنه دانشجویی پر جنب و جوش ما سالانه از 25000 دانشجو تشکیل شده است که دانشجویان بین المللی بیش از 70 کشور را نمایندگی می کنند. هر سال، دانشگاهیان در ایالت فرسنو با انتشار رتبه بندی های ملی به طور پیوسته توجه بیشتری را به خود جلب می کنند. گزارش‌های اخیر از مجله ماهانه واشنگتن، گزارش اخبار و جهان، و مجله پول، دانشگاه ما را با پردیس‌های دانشگاه کالیفرنیا و مؤسسات آیوی لیگ همتراز می‌کند.

  • Meadville, آمریکا

  کالج آلگنی که در سال 1815 تأسیس شد، یک کالج خصوصی ملی هنرهای لیبرال است. پردیس 566 هکتاری آن در شمال غربی پنسیلوانیا واقع شده است. به دانشجویان کالج آلگنی آزادی اکتشاف در تمام زمینه‌های تحصیلی داده می‌شود، و آنها استعدادها و اشتیاق را برای توسعه مهارت‌هایی که کارفرمایان در اقتصاد جهانی امروز بیشتر به دنبال آن هستند، ترکیب می‌کنند - خلاق، تحلیلی و نوآور باشند. وقتی در مورد ترکیب علایق شما صحبت می کنیم، به این معنی است که پیچیدگی ممکن را در هر یک از شما تشخیص می دهیم.

  • Pineville, آمریکا

  دانشگاه مسیحی لوئیزیانا که در سال 1906 تأسیس شد، یک کالج خصوصی و باپتیست مختلط هنرها و علوم لیبرال با برنامه های حرفه ای انتخاب شده است. این کالج که بر اساس اصول شخصیت و یادگیری ساخته شده است، دارای سنت دانشگاهیان برجسته است و تنها موسسه باپتیست و چهار ساله در لوئیزیانا است.

  • Tacoma, آمریکا

  کالج اجتماعی تاکوما واقع در 5 دقیقه از ساحل، 30 دقیقه از فرودگاه بین المللی سیاتل-تاکوما، 10 دقیقه از مرکز شهر تاکوما، و 45 دقیقه از مرکز شهر سیاتل، به زیبایی در شمال غربی ایالات متحده واقع شده است. دانش‌آموزان رستوران‌های متنوع قومیتی، کافی‌شاپ‌های محلی، مکان‌های کنسرت، زمین‌های گلف، پارک‌های ملی و ایالتی و همچنین ساحل اقیانوس را در دسترسی آسان به تاکوما خواهند یافت.

  • Washington, آمریکا

  آکادمی آموزش زبان و آموزش انگلیسی دانشگاه آمریکایی (ELTA) یک برنامه فشرده زبان انگلیسی است که دانشجویان را برای اهداف علمی یا حرفه ای خود آماده می کند. کلاس های تعاملی در پردیس دانشگاه آمریکا قرار دارند و توسط اساتید مجرب تدریس می شوند. ابزارهای لازم برای برداشتن گام های بعدی در مسیر تحصیلی یا حرفه ای خود را به دست آورید.