Keystone logo

79 آنلاین دکترای مدیریت بازرگانی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار مدیریت کسب و کار 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترای مدیریت بازرگانی
 • مطالعات کسب و کار
 • مدیریت کسب و کار
رشته های تحصیلی
 • مطالعات کسب و کار (79)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  آنلاین دکترای مدیریت بازرگانی برنامه ها که در مطالعات کسب و کار مدیریت کسب و کار

  حرفه ای های کسب و کار که می خواهند تحصیلات خود را افزایش دهند، می توانند یک DBA یا یک دکتر از مدیریت کسب و کار را در نظر بگیرند. این درجه بالایی برای مدیریت کسب و کار به طور معمول نیاز به تحقیق گسترده در مدیریت یا موضوعات مشابه و یک پایان نامه نوشته شده است. برای تکمیل برنامه ممکن است تا هفت سال طول بکشد.

  دانش آموزان ممکن است بپرسند "یک DBA در مدیریت کسب و کار چیست؟" هدف از این درجه کمک به دانش آموزان در درک کاربرد تئوری کسب و کار به شرایط مدیریت زندگی واقعی است. کلاس هایی در توسعه سازمانی، برنامه ریزی استراتژیک، نوآوری های فناوری و سیستم های اطلاعاتی وجود دارد. بعضی از مدارس ممکن است زمینه های تخصصی، مانند مدیریت خدمات بهداشتی یا مدیریت زنجیره تامین را ارائه دهند.

  DBA در مدیریت کسب و کار می تواند مهارت های زندگی عالی را به ارمغان بیاورد. دانش آموزان ممکن است سخنرانان انگیزشی و ارتباطات موثر باشند. آنها همچنین ممکن است برنامه ریزی استراتژیک بلند مدت را بیاموزند. هر کدام از این مهارت ها می تواند به موفقیت در حرفه ها و حرفه های دیگر تبدیل شود.

  هزینه تحصیل و محل تحصیل، محل تحصیل و طول مدت تحصیل، می تواند هزینه های کسب DBA در اداره کسب و کار را تحت تاثیر قرار دهد. دانش آموزان باید هر پیشنهادات مدرسه را برای یافتن برنامه مناسب برای آنها مقایسه کنند.

  با یک DBA در مدیریت کسب و کار دانش آموزان ممکن است قادر به صعود از نردبان شرکت ها و حرکت به مقامات بالاتر از مسئولیت. چنین مشاغل ممکن است شامل متخصص عملیات تجاری، مدیر مالی، افسر اصلی فناوری، مدیر خدمات اداری و مدیر اجرایی باشد. برای کسانی که از آکادمیک لذت می برند، ممکن است به عنوان استادان، مدرسان، مدرسان پذیرش یا مدیران دانشگاه استخدام شوند.

  بسیاری از نهادهای خوب هم در خانه و هم در خارج از کشور وجود دارد که دانش آموزان ممکن است در مدیریت کسب و کار DBA کسب کنند. برخی از دانشگاه ها ممکن است کلاس های آنلاین، کلاس های شبانه یا کلاس های تابستانی را برای کسانی که نیاز به برنامه ریزی انعطاف پذیر دارند، ارائه دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.