Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 8 آنلاین دانشنامه ها برنامه ها که در آموزش 2024

8 آنلاین دانشنامه برنامه ها که در آموزش 2024

بررسی اجمالی

دانش آموزانی که علاقه مند به گسترش فرصت های شغلی خود در دوران خود هستند، می توانند یک برنامه دیپلم را در نظر بگیرند. برنامه های دیپلم معمولا کمتر از برنامه های آموزشی سنتی هستند و اغلب برنامه های انعطاف پذیر دارند.

دانشجویانی که در حوزه آموزش و پرورش علاقمند هستند، ممکن است بپرسند «دیپلم در تدریس چیست؟» یک برنامه دیپلم تدریسی، زمینه تحصیلی است که دانشجویان را در تمام جنبه های سنتی تدریس، مانند ارائه، مدیریت کلاس درس، برنامه ریزی درس، آموزش می دهد ، یادگیری هدایت فردی، نظم و انضباط، و درجه بندی. برنامه های دیپلم در این زمینه معمولا گواهینامه هایی را در برخی مناطق یا زمینه های تخصصی آموزش می دهند.

علاوه بر مزیت پیشرفت تحصیلی، دانش آموزانی که در تدریس دیپلم شرکت می کنند، ممکن است مهارت های عمومی زبان خود را نیز توسعه دهند. توانایی های تفکر انتقادی نیز ممکن است به چالش کشیده و بهبود یابد. محققان همچنین ممکن است درمورد اینکه چگونه ذهن انسان کار می کند، به خصوص در حفظ دانش، بسیار معروف است.

یک برنامه دیپلم در زمینه تدریس می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد، در مقایسه با برنامه چهار ساله کالج یا دانشگاه. بسیاری از دوره ها می توانند در اینترنت گرفته شوند و برنامه های دیپلم معمولا نیاز به کلاس های عمومی را از بین می برند. در عوض، آنها تنها در مورد دوره های مورد نیاز و مربوط به موضوع دیپلم تمرکز می کنند.

دانش آموزانی که در تدریس دیپلم دریافت می کنند ممکن است بسیاری از گزینه های حرفه ای هیجان انگیز را داشته باشند. آنها می توانند مدرسان یا مربیان گواهینامه برای بسیاری از انواع مختلف کسب و کار شوند و یا بتوانند به عنوان دستیار یا معلم معلم در کلاس های ابتدایی یا متوسطه واجد شرایط باشند. با برخی از دوره های کارآموزی اضافی، این می تواند به یک حرفه ای به عنوان یک معلم یا مدیر کلاس درس منجر شود. دانش آموزانی که در تدریس دیپلم کسب می کنند، ممکن است حتی بتوانند دوره های مشابهی را که در زمان تحصیل به آنها داده شده است، مدیریت کنند و دیگران را به دنبال دیپلم تدریس راهنمایی کنند.

برنامه های دیپلم در تدریس ممکن است از دانشکده های اجتماعی یا دانشکده های فنی در یک قالب فرعی آنلاین / کلاس درس تمام وقت، یا تمام وقت، ارائه شود. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دانشنامه
  • آموزش
  • آموزش
رشته های تحصیلی
  • آموزش (8)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه