Keystone logo

0 آنلاین دانشنامه برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت تدارکات 2024

فیلترها

فیلترها

  • دانشنامه
  • مطالعات مدیریت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مدیریت (0)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

هیچ برنامه ای با معیارهای جستجوی شما مطابقت ندارد. لطفا فیلترهای خود را اصلاح کنید.

Clear filters

آنلاین دانشنامه برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت تدارکات

دیپلم ارائه می دهد که دانش آموز یک دوره تحصیلی را در یک رشته خاص تکمیل کرده است. این ممکن است تمایل فرد برای دانش در یک محدوده تحصیلی را خنثی کند یا این که شخص را برای اشتغال تقویت کند. برنامه ها معمولا به مدت چند ماه یا تا دو سال دیگر اجرا می شوند.

یک مدرک دیپلم در مدیریت تدارکات چیست؟ این برنامه گاهی اوقات توسط دانشجویانی که مدرک کارشناسی را در کسب و کار یا امور مالی دریافت کرده اند و به دنبال افزایش دانش خود در مدیریت تدارکات هستند. دانش آموزان در این برنامه اغلب پایگاه دانش خود را از مدیریت عرضه، اصول موجودی و برنامه ریزی حمل و نقل را تقویت می کنند. دوره های آموزشی ممکن است شامل تهیه، حمل و نقل، انبارداری، مدیریت موجودی و خدمات مشتری.

فارغ التحصیلان که دیپلم در مدیریت تدارکات کسب می کنند، اغلب درک بهتر از مدیریت موجودی و اصول تهیه، دانش لازم برای استخدام در بسیاری از سازمان ها را درک می کنند. آنها همچنین معمولا در تکمیل وظایف، انضباطی را ایجاد می کنند که ممکن است در زندگی شخصی مفید باشد.

هزینه این برنامه تحت تأثیر طول دوره تحصیل، محل تحصیل و سایر عوامل مانند تحصیلات، کتاب و محل اقامت قرار خواهد گرفت. دانش آموزان باید هر مدرسه بالقوه را برای درک بهتر هزینه کلی برنامه تحقیق کنند.

دانش آموزانی که دارای مدرک دیپلم در این حوزه هستند، ممکن است از کارفرمایان مختلفی انتخاب کنند. تقریبا هر کسب و کار، بزرگ یا کوچک، باید افراد را برای مدیریت موجودی، حمل و نقل و مسائل مربوط به زنجیره تامین استخدام کند. افراد در این زمینه اغلب به عنوان مدیران خرده فروشی، ناظران اداری، متخصصان تهیه، کارگزاران لجستیک، کارگزاران حمل و نقل، مدیران موجودی، مدیران منطقه ای، کارگزاران فروش و کارکنان اصلی، کار می کنند.

این دوره اغلب به صورت آنلاین در چندین کالج و موسسه ارائه می شود. طول هر برنامه ممکن است در طول و تعداد دوره های مورد نیاز متفاوت باشد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.