Keystone logo

1 آنلاین دانشنامه برنامه ها که در مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی تجارت غذا و آشامیدنی مدیریت رستوران 2024

فیلترها

فیلترها

  • دانشنامه
  • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی
  • تجارت غذا و آشامیدنی
  • مدیریت رستوران
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

آنلاین دانشنامه برنامه ها که در مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی تجارت غذا و آشامیدنی مدیریت رستوران

فارغ التحصیلان دبیرستان قادر به ادامه تحصیل در رشته های تحصیلی و حرفه ای می باشند. برنامه های دیپلم دارای الزامات تعهدی نسبتا کوتاه هستند، زیرا برنامه ها اغلب طی چند ماه یا تا یکسال به پایان رسیده اند.

یک مدرک دیپلم در مدیریت رستوران چیست؟ افراد با اشتیاق برای غذا و خدمات استثنایی ممکن است پتانسیل شغلی خود را با یک دیپلم در مدیریت رستوران افزایش دهد. محدوده مطالعات جامع جنبه های مدیریت مانند مالی، کارکنان و موجودی را پوشش می دهد. ایمنی خدمات غذایی ممکن است پوشش داده شود، با جزئیات مربوط به بهداشت مواد غذایی، ذخیره سازی و حمل و نقل، و یا آموزش کارکنان. مفاهیم مهم در مورد حفاظت قانونی، بازاریابی، مکان های اصلی و رقابت های تجاری ممکن است در یک برنامه مدیریت رستوران گنجانده شود.

مهارت های مدیریت به راحتی بین رشته ها منتقل می شود. مهارتهای رهبری قوی، سازماندهی و مدیریت زمان، کیفیتی است که اغلب در دانش آموزان مدیریت رستوران مورد استفاده قرار می گیرد. پاسخگویی مالی یکی دیگر از ویژگی های مطلوب در مدیریت است که اغلب برای متعادل سازی بودجه، بسته شدن فروش و مدیریت تقاضای موجودی و عرضه، قابل استفاده است.

دیپلم در مدیریت رستوران را می توان از طریق گزینه های دانشگاه و یا آموزش از راه دور دنبال کرد. هزینه برای کسب دیپلم در مدیریت رستوران متفاوت است با طول برنامه و گزینه تحویل، و آن را عاقلانه برای تماس با موسسه انتخاب برای مشخصات.

مهارت های مدیریت رستوران فرصت های حرفه ای را در محیط های مختلف فراهم می کند. مدیر هتل و یا نگهبان مسیرهای شغلی ممکن است، به عنوان مدیر هتل، مدیر خدمات مشتری، و یا مدیر غذا. موقعیت های سطح ورودی ممکن است شامل میزبان، مدافع، کارآفرین و مدیر تغییر باشد. یک برنامه دیپلم همچنین می تواند پایه ای برای درجه های پیشرفته تر در مدیریت باشد، درهای خود را برای فرصت های شغلی اضافی در زمینه مشاوره یا تحصیل باز می کند.

دانش آموزانی که مایل به دنبال اشتیاق خود برای مدیریت رستوران هستند، برنامه های متعددی را برای آموزش و آموزش کافی اختصاص داده اند. محققان می توانند دوره های خود را در برنامه زمان بندی و یا تمام وقت به کار گیرند و می توانند خود را برای یک حرفه جدید آماده کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.