Keystone logo

23 آنلاین مدیریت اجرایی برنامه ها که در مطالعات مدیریت 2024

فیلترها

فیلترها

  • مدیریت اجرایی
  • مطالعات مدیریت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مدیریت (23)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

آنلاین مدیریت اجرایی برنامه ها که در مطالعات مدیریت

دانش آموزان ممکن است را انتخاب کنید تا به دنبال کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار (MBA) یا پس از اتمام یک تعداد معین از سال در زمینه حرفه ای و یا پس از اخذ مدرک کارشناسی است. این برنامه ها ممکن کمک به دانش آموزان طیف وسیع تری از فرصت های شغلی به دست آورد.

مدرک MBA آنلاین در مدیریت چیست؟ چنین برنامه هایی طراحی شده برای کمک حرفه ای که به دنبال و یا در حال حاضر دارای پست های مدیریتی و افزایش درک خود را از محیط کسب و کار در حال رشد بازار بین المللی و تغییر است. دوره های آموزشی را دانشمندان این فرصت را به تحقیق و توسعه استراتژی برای صنعت مدرن است. کلاس اغلب مباحث در بازاریابی، استراتژی عملیات و مدیریت، امور مالی، مدیریت کارکنان و روش های پژوهش را پوشش میدهد. دانش آموزان اغلب پایان نامه به عنوان نقطه اوج مطالعات خود را تکمیل کنید.

فارغ التحصیلان ممکن است تعدادی از مزایای پس از اتمام برنامه های تحصیلات تکمیلی مدیریت به دست آورید.با درک به تازگی توسعه یافته خود را از بازار مدرن، آنها ممکن است مطلوب تر به شرکت، که ممکن است فرصت های شغلی و درآمد را افزایش می دهد تبدیل شده است.

شهریه ها بسته به نهاد، و محل دانش آموز، و همچنین به عنوان طول برنامه از مطالعه، می توانید هزینه های کلی از اتمام تاثیر می گذارد. همانطور که شما به برنامه نگاه کنید، تحقیق هزینه ها با دفاتر پذیرش برای اطمینان شما از لحاظ مالی آماده شده است.

فارغ التحصیلان ممکن است قادر به دست آوردن طیف وسیعی از مواضع سراسر جهان است. با تمرکز به طور کلی در مدیریت، دانش آموزان ممکن است موقعیت خود را در بخش های از بانکداری و امور مالی به فیلم و موسیقی های مختلف پیدا کنید. در این شرکت ها، برخی از افراد ممکن است این فرصت را به اجرا بخش های بزرگی از یک کسب و کار است. با این حال، برخی دیگر ممکن است انتخاب کنید برای استفاده از مهارت های جدید خود را برای شروع شرکت یا عملیات خود را دارند. در این موقعیت، افراد اغلب گروه های زیادی از کارکنان نظارت و اجرای استراتژی های کسب و کار.

مدرک MBA آنلاین در مدیریت می تواند کمک به دانش آموزان چشم انداز شغلی خود را بهبود بخشد، و انواع فرصت وجود دارد آنلاین. برای شروع بر روی آموزش عالی خود، جستجوی برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.