Keystone logo
Adler دوره آنلاین: CBT آنلاین (درمان شناختی رفتاری)
Adler

دوره آنلاین: CBT آنلاین (درمان شناختی رفتاری)

Toronto, کانادا

36 Hours

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Request earliest startdate

CAD ۸۹۵ *

آموزش از راه دور

* 895 دلار HST برای هر واحد (هزینه برای هر دوره / سطح 895 دلار است و باید حداکثر ظرف 12 هفته تکمیل شود.)

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

CBT آنلاین

این پیشنهاد آنلاین CBT یک برنامه مستقل برای کسانی است که قادر به حضور حضوری در گواهینامه CBT ما به صورت حضوری در تورنتو نیستند.

121422_coned_1..jpeg

گواهینامه CBT برای پزشکان بالینی

هزینه: 895 $ HST برای هر ماژول

نکات برجسته دوره:

 • این برنامه شامل دو سطح است. اصول CBT و تمرین پیشرفته CBT؛ دانش آموزان می توانند یک یا هر دو سطح را طی کنند
 • هر سطح به 36 ساعت زمان نیاز دارد / باید حداکثر ظرف 12 هفته به پایان برسد
 • دانش آموزان نیاز به تمرین با مشتری دارند (مستقیم یا "مسخره")
 • لطفاً توجه داشته باشید که این دوره ها غالباً دارای لیست انتظار هستند (به تصویر زیر مراجعه کنید)

بررسی اجمالی برنامه CBT

تایید شده توسط آکادمی شناخت درمانی ، برنامه آنلاین CBT ما یک آموزش قوی در مهارت های این روش بسیار مورد نیاز است. در طول مطالعات ، دانشجویان از طریق سخنرانی های کتبی ، گفتگوها ، مطالعات موردی و نمایش های ویدئویی و تکالیف کامل تمرین در طول مسیر ادامه می دهند. دانش آموزان از یک تیم آموزشی کهنه کار بازخورد شخصی و توجه زیادی دریافت می کنند که یادگیری آنلاین را سرگرم کننده و جالب می کند. اگرچه در اصل کانادایی است ، برنامه آنلاین CBT ماهیت کاملی دارد و با مخاطب گسترده دانشجویان در ذهن ، چه از نظر فرهنگی و چه با توجه به تنوع در تمرین ، طراحی شده است. لطفا توجه داشته باشید که تسلط شفاهی و کتبی به انگلیسی لازم است.

برنامه به دو سطح تقسیم می شود. در سطح 1 ، CBT - بنیادها ، دانش آموزان اصول روش CBT را می آموزند. در سطح 2 ، CBT - Advanced Practice ، دانش آموزان یاد می گیرند چگونه با انتخاب یکی از سه جریان ، این مداخلات را اعمال کنند (دانش آموزان در صورت تمایل می توانند بیش از یک جریان را انجام دهند). دانش آموزان در این روش مهم دوره را ترک می کنند و می توانند آموزش های خود را در متن های متنوعی به کار گیرند.

طرح درس

کلیه دوره ها / سطوح درون برنامه یک دوره آموزشی 36 ساعته است. دانش آموزان می توانند آموزش خود را پس از سطح 1 پایان دهند یا به سطح یکی از سه جریان برسند. پس از اتمام هر دوره / سطح ، دانش آموزان پایه های آکادمیک قوی و دانش مبتنی بر مهارت ها و همچنین یک ابزار کاربرگ را بدست می آورند. در دسترس است برای تکثیر برای استفاده در عمل خود. لطفاً توجه داشته باشید که برای واجد شرایط بودن در سطح 2 ، دانشجویان باید سطح 1 (یا معادل تأییدشده) را تکمیل کنند. هزینه هر دوره / سطح 895 دلار است و باید حداکثر ظرف 12 هفته انجام شود.

دوره های آموزشی:

 • سطح 1. درمان شناختی رفتاری آنلاین - مبانی
 • سطح 2. درمان شناختی رفتاری آنلاین - تمرین پیشرفته
 • جریان A - CBT با سلامت روان
 • جریان B - CBT با سلامت روان پیچیده (پیش نیاز: سطح 1
 • جریان C - CBT با خانواده ها ، کودکان
121423_coned_2..jpeg

صلاحیت و مجوز

پس از اتمام و ارسال کلیه تکالیف و پس از بررسی آنها توسط تیم آموزشی ، دانشجویان در پایان هر دوره گواهی تکمیل دریافت می کنند.

لطفاً توجه داشته باشید که تکمیل هر یک از این دوره ها در داخل برنامه ، صلاحیت شما را برای ثبت نام در کالج مددجویان و کارمندان خدمات اجتماعی انتاریو یا کالج روانگردانان ثبت شده انتاریو را ندارد. در حال حاضر هیچ برنامه آموزشی معتبر CBT در کانادا وجود ندارد ، زیرا هیچ فرآیند رسمی رسمی برای CBT در کانادا وجود ندارد. لطفاً توجه داشته باشید که این دوره ها مورد تأیید آکادمی شناخت درمانی است و تکمیل این دوره ها اکثر الزامات آموزش مداوم را برآورده می کند. این دوره همچنین با الزامات پیوستن به انجمن درمانگران شناختی و رفتاری کانادا مطابقت دارد.

توجه داشته باشید دوره های این برنامه فقط برای دانشجویان با سوابق بالینی ، آموزش دیده و قادر به مدیریت مددجویان بحران مناسب است.

شروع شدن

پس از دریافت هزینه ، دانشجویان یک کلید مجوز دریافت می کنند و می توانند تحصیلات خود را شروع کنند. محتوای دوره متنوع است و از سخنرانی ها ، بازدیدها ، نمایش های نمایشی ، خوانش های تکمیلی و تمرین های حرفه ای / بازتابی تشکیل شده است. هیچ آزمون یا امتحانی وجود ندارد. با این وجود تکالیفی برای هر ماژول وجود دارد که باید تکمیل و سپس بصورت آنلاین ارسال شود. تکالیف در هر دوره لازم نیست که در یک جلسه انجام شود اما لطفا توجه داشته باشید: حداکثر 12 هفته برای تکمیل تحصیلات خود دارید. ما از سیاستی حمایت می کنیم که پس از اتمام دوره یادگیری 12 هفته شما ، این نرم افزار را تمدید یا دوباره باز نکنیم. بر این اساس برنامه ریزی کنید؛ اگر دور شوید ، باید به کارهای خود دست پیدا کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت انصراف ، 100 دلار هزینه اداری اعمال می شود.

لیست های منتظر

با توجه به میزان بازخورد فردی که در کلیه برنامه های آنلاین ما به دانشجویان داده می شود ، فقط در هر زمان فقط می توانیم تعداد محدودی از دانشجویان را بپذیریم. این ممکن است منجر به لیست شما در زمان ثبت نام شود. به شما در کوتاهترین زمان ممکن با تاریخ شروع تقریبی به شما اطلاع داده می شود.

درمان شناختی رفتاری - اصول (سطح 1)

36 ساعت / حداکثر 12 هفته

895 دلار مالیات و کتاب درسی

درمان شناختی رفتاری برای اولین بار در دهه 50 و 1960 مورد استفاده قرار گرفت و پیشگام آن توسط روانپزشک آمریکایی دکتر آرون بک بود. اولین کاربرد آن در بیماران بستری در بیمارستان بود که دچار افسردگی بالینی بودند. اما با گذشت دههها ، مداخلات دکتر بك شروع به تحت ساختار كردن كرد ، لازم است در بسیاری از شرایط دیگر با افراد بیشتری استفاده شود. سرانجام ، CBT راه خود را از واحدهای بیمار و به طور کلی به جمعیت جهانی راه یافت. این دوره معرفی کاملی در مبانی تمرین شناختی-رفتاری است. با طراحی و پیامدهای فرهنگی و متنوع طیف گسترده ای از دانشجویان ، ذهن دانش آموزان با استفاده از تکنیک های اصلی عملی مورد نیاز برای شروع تمرین ، از جمله یک بسته 20 برگه کاری ("مداخلات" CBT) که می تواند برای تمرین تکرار شود ، را ترک می کنند. . لطفاً توجه داشته باشید که به محض شروع تحصیل به کتاب درسی خود نیاز خواهید داشت.

کتاب درسی مورد نیاز: ژوزفوویتس ، نینا و میران ، دیوید (2017). CBT Made Simple: راهنمای پزشک برای تمرین درمانی شناختی رفتاری. اوکلند ، کالیفرنیا: انتشارات New Harbinger (توجه داشته باشید: برای دسترسی به ابزارهای مورد استفاده در طول دوره ، این متن باید از طریق New Harbinger خریداری شود).

درمان شناختی رفتاری - تمرین پیشرفته

جریان A: CBT با سلامت روان و اعتیاد

36 ساعت / حداکثر 12 هفته

مالیات 895 دلار

به دلایل زیادی ، بروز تقریباً در هر بیماری روانی به سرعت در حال افزایش است. سازمان بهداشت جهانی پیش بینی کرده است که افسردگی بالینی به تنهایی عامل اصلی ناتوانی در محل کار در سراسر جهان تا سال 2020 خواهد بود ، دوم از این بیماری فقط به بیماری ایسکمیک قلب. مناسب برای کسانی که در عمل بالینی با اختلالات سلامت روان در بزرگسالان قرار دارند ، این سطح مداخلات CBT را به رایج ترین اختلالات DSM-5 در تمرین روزمره ، از جمله افسردگی ، اضطراب و مصرف مواد اعمال می کند. این دوره همچنین به متخصصان در یادگیری کمک می کند تا به طور جدی درباره ماهیت "بیماری همه گیر" سلامت روان و چگونگی عامل تغییر در آن فکر کنند. دانش آموزان برای هر اختلال ("بسته آموزشی") که می توانند به آنها مراجعه کنند ، بلافاصله "خلاصه های درمانی" را ترک می کنند و بلافاصله برای تمرین درخواست می کنند. هیچ کتاب درسی لازم نیست.

جریان B: CBT با سلامت روان پیچیده

36 ساعت / حداکثر 12 هفته

مالیات 895 دلار

پزشکان معمولاً خود را با مواردی که ماهیت پیچیده تری دارند ، به چالش می کشند. این چالش ها ممکن است رخ دهد زیرا لیست علائم گیج کننده است زیرا بیش از یک تشخیص وجود دارد ، یا دلیل این مسئله در اصل پیچیده است. مباحث تحت پوشش در این دوره شامل اختلال شخصیت ، OCD ، PTSD (ترومای تک و چند قسمت) و یک اختلال طیف دو قطبی است. دانش آموزان برای هر اختلال ("بسته آموزشی") که می توانند به آنها مراجعه کنند ، بلافاصله "خلاصه های درمانی" را ترک می کنند و بلافاصله برای تمرین درخواست می کنند. هیچ کتاب درسی لازم نیست.

جریان C: CBT با خانواده ها ، کودکان و جوانان

36 ساعت / حداکثر 12 هفته

895 دلار مالیات و کتاب درسی

از آنجا که بخشی از یک سیستم خانوادگی با مشکل روبرو می شود ، کل واحد باید تنظیم شود. در این دوره نحوه استفاده از الگوی شناختی-رفتاری برای کار با زوجین ، کودکان و جوانان بررسی شده است. دانش آموزان با نگاهی دقیق از موضوعات متداول و معاصر موجود در اتاق درمانی ، با درک چگونگی به کارگیری مهارتهای آموخته شده در سطح 1 به روشهای خلاقانه و مشخص برای زوج ها ، کودکان و نوجوانان (4-18 سال) ترک می شوند. دانش آموزان با یک کارنامه 80 صفحه ای از ابزارهایی که شامل برگه های CBT است که برای زوج ها ، بچه ها و جوانان قالب بندی شده و قابل بارگیری و تکثیر است را ترک خواهند کرد. این دوره با نگاهی به ملاحظات فرهنگی "خانواده" با تمرکز ویژه بر کار با ملل اول ، جوامع بومی و بومی به پایان می رسد. لطفاً توجه داشته باشید که به محض شروع تحصیل به کتاب درسی خود نیاز خواهید داشت.

کتاب درسی مورد نیاز (سطح 2C): Datillio ، Frank M (2010). درمان شناختی-رفتاری با زوجین و خانواده ها. نیویورک ، نیویورک: The Guilford Press

سؤالات متداول آنلاین

دوره ها در چه قالب هستند؟

 • این برنامه آنلاین می تواند در هر کجا که باشد تکمیل شود اما برای این کار به یک اتصال اینترنتی خوب نیاز دارید. توجه زیادی صورت گرفته است تا از استفاده از مطالب و یادگیری با کیفیت بالا و بدون استفاده از سالن سخنرانی اطمینان حاصل شود. شما یک درجه "عبور / عدم موفقیت" دریافت خواهید کرد که با توجه به کیفیت تکالیف وارد شده است. اگر تلاشی معقول انجام دهید ، نباید در گذراندن دوره مشکلی داشته باشید.

آیا با یک مربی تماس خواهم داشت؟

 • آره. یک تیم آموزشی هر هفته تکالیف شما را علامت گذاری می کند و بازخورد مداوم در مورد تمرینات و تأملات خود را برای شما فراهم می کند. این دوره ها از یک تیم آموزشی MSW یا گروه های بالاتر استفاده می کنند ، که آنها نیز پزشکان و سرپرست های کهنه کار هستند. همه واجد شرایط تدریس در مقطع کارشناسی ارشد هستند ، و همه در کار بالینی ، تدریس و / یا نظارت ، تجربه قوی دارند.

نرم افزار چگونه کار می کند؟

 • پس از پرداخت هزینه ثبت نام ، کلید مجوز به آدرس ایمیلی که برای ما تهیه کرده اید ارسال می شود. این می تواند تا هفت روز طول بکشد. لطفاً پوشه هرزنامه خود را مرتباً در طول این مدت بررسی کنید . پس از فعال شدن مجوز شما ، باید قبل از شروع دوره تحصیلی ، یک ساعت را صرف جهت یابی به نرم افزار کنید. در طول راه ، اگر با هر مشکلی روبرو شوید ، یک خط پشتیبانی برای شما در دسترس است (این مورد در استقبال و جهت گیری شما مورد بحث قرار خواهد گرفت).

آیا دوره کمک مالی می کند؟

 • اینبار نه. با این حال ، دانشجویانی که در OCSWSSW ثبت نام کرده اند ، از صندوق توسعه حرفه ای SWSSW ، که هزینه های واجد شرایط برای پیشرفت حرفه ای را پرداخت می کند ، مبلغ 500 دلار دریافت می کنند.
 • همه دانش آموزان رسید دریافت می کنند. در صورت تمایل ، می توانید صدور T-2202 (یا شهریه ، آموزش و گواهی مبلغ کتاب درسی) را نیز درخواست کنید ، که یک فرم مالیات بر درآمد است که سالانه صادر می شود و فعالیت مرتبط با آموزش را در سال مالیات (تقویم) تشخیص می دهد. این میزان شهریه پرداخت شده ممکن است برای اهداف مالیات بر درآمد را نشان دهد. شما باید این پرونده را بطور اختصاصی از Adler درخواست کنید تا مالیات بر درآمد سالانه خود را ثبت کنید - این به طور خودکار صادر نمی شود.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه