Keystone logo
© Tufigno Photo Services
Advenio eAcademy

Advenio eAcademy

Advenio eAcademy

مقدمه

Marsaxlokk village harbor of Malta, illuminated by sunset light

Advenio eAcademy در سال 2013 تاسیس شد ، یک م Educationسسه آموزش عالی (HEI) مستقر در مالت (شماره مجوز MFHEA: 2013-FHI-0006) است که مشتری های بین المللی ارائه دهندگان خدمات آموزشی و فراگیران را تأمین می کند.

Advenio eAcademy یک موسسه آموزش عالی (HEI) مستقر در مالت (شماره مجوز MFHEA: 2013-FHI-0006) است که مشتری بین المللی ارائه دهندگان و فراگیران خدمات آموزشی متبحر را تأمین می کند. این فرصت را برای موسسات آموزشی شرکت کننده و سازمانهای آموزشی فراهم می کند تا از محدودیتهای مکان فیزیکی عبور کنند. این برنامه به آنها امکان می دهد یک محوطه دانشگاه مجازی را بپذیرند که به شما امکان توسعه و استقرار برنامه های آموزشی و پیشرفته پیشرفته را می دهد که واقعاً برای دانشجویان ارزش افزوده است.

Advenio eAcademy اولین م institutionسسه آموزش عالی (HEI) در مالت است که دارای مجوز از سازمان آموزش عالی و عالی مالت (MFHEA) است که دوره های آنلاین مجاز را ارائه می دهد. بستر آموزش الکترونیکی مورد استفاده ، راه حل برنده جایزه EBLearn است که توسط سیستم های تجارت الکترونیکی توسعه یافته و نگهداری می شود. بازوی راه حل های وب AllSecure Ltd. امکانات کنفرانس برای برگزاری جلسات مربیگری یا آموزشی یک به یک یا یک به یک.

بستر EBLearn یک محوطه مجازی را فراهم می کند که امکان توسعه و استقرار برنامه های آموزشی و پیشرفته پیشرفته را فراهم می کند که واقعاً ارزش دانشجویان و ذینفعان را افزایش می دهد. رویکرد دانشجویی محوری که در همه فعالیتهای آن اتخاذ می شود ، برای موفقیت Advenio eAcademy این برنامه توسط تیمی از متخصصان مصمم به استفاده از فن آوری و شبکه های شریک برای توسعه و ارائه برنامه های با کیفیت بالا از نظر هزینه و زمان موثر و اطمینان از ارزش افزوده به دانشجویان هدایت می شود. از بدو تأسیس ، Advenio eAcademy سابقه همکاری بین المللی را برای جستجوی بهترین روشهای یادگیری داشته است.

Valletta, Malta - The traditional houses and walls of Valletta, the capital city of Malta on an early summer morning before sunrise with clear blue sky

در دو سال گذشته ، Advenio eAcademy همکاری و همکاری استراتژیک با ذی نفعان اصلی مانند سازمان ارتباطات مالت ، موسسه عکاسان حرفه ای مالت ، SOS مالت و TradeMaltا در توسعه و ارائه آموزش آنلاین با کیفیت بالا ایجاد کرده است. Advenio eAcademy همچنان به دنبال مشارکت محلی و بین المللی برای همکاری با موسسات آموزش عالی و شرکای تجاری است که به دنبال بهره برداری و استفاده از قدرت کسب درآمد برای افزودن ارزش به گروه های مختلف دانشجویی بزرگسال هستند.

اعتباربخشی و صدور مجوز

دوره های ارائه شده توسط Advenio eAcadeny توسط اداره آموزش عالی و عالی مالت در مالت معادل چارچوب صلاحیت های مالت تحت چارچوب صلاحیت های اروپا تلقی می شود. چارچوب صلاحیت های مالتا (MQF) در سهولت درک و بررسی و بررسی شفافیت سیستم مدارک تحصیلی مالت و در سطح ملی و بین المللی کمک می کند. این همچنین یک ابزار ارجاع است که به توصیف و مقایسه مدارک ملی و خارجی برای ارتقا quality کیفیت ، شفافیت و تحرک مدارک در انواع آموزش کمک می کند.

این اساساً به چارچوب صلاحیتهای اروپا (EQF) و همچنین سایر چارچوبهای صلاحیتهای غیر اروپایی ارجاع می شود. سطوح مرجع درک آنچه را که یک یادگیرنده دارای صلاحیت مربوط به چارچوب صلاحیت های مالت می داند ، می فهمد و قادر به انجام آن است ، آسان می کند.

Advenio eAcademy همچنین از طریق اعتبارات ECTS اختصاص یافته به هر دوره ، اتحادیه اروپا شناخته می شوند. اعتباربخشی دوره تضمین کیفیت و به رسمیت شناختن دوره در اتحادیه اروپا را فراهم می کند.

MFHEA به عنوان واسطه ای بین دولت و م Instسسات آموزش عالی مربوطه عمل می کند و از طریق یک سری مشاوره های منظم با همه ذینفعان برای گرفتن پیشنهادات ، توصیه ها و رفع نگرانی های بخش ، با موفقیت گفتگوی ساختاری ایجاد کرده است. اینها به عنوان ورودی در جهت توسعه استراتژیهای ملی عمل می کنند.

اعتبارات ECTS به عنوان یک سیاست تضمین کیفیت عمل می کند که یک نقطه مرجع برای شناخت و احترام ایجاد می کند. به رسمیت شناختن اعتبارات ، زبان آموزان را قادر می سازد تا نتایج یادگیری حاصل شده در کشورهای مختلف را بدون نیاز به ارزیابی مجدد به رسمیت بشناسند.

ECTS یک سیستم اعتباری است که مبتنی بر دستاوردهای یادگیری و حجم کار یک دوره است ، دانش آموزان می توانند اعتبارات ECTS خود را از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر منتقل کنند ، بنابراین برای کمک به برنامه یا دوره تحصیلات فردی اضافه می شوند. بنابراین با ارائه گواهینامه معتبر ، کارفرمایان تصویر واضح تری از دستاوردهای دانشجو در چارچوب مدارک ملی و اروپا دارند.

بستر آموزش الکترونیکی - eB-Learn

از سال 2003 ، سیستم های تجارت الکترونیکی در مالت در حال کار بر روی توسعه و ارتقا platform بستر آموزش الکترونیکی خود ، EBLearn است. این پلت فرم رویکردی کاملاً کاربرپسند برای یادگیری ترکیبی ارائه می دهد. این امکان را برای ادغام یکپارچه محیط های سنتی کلاس با تغییرات آنلاین مدرن تر فراهم می کند. این سیستم انعطاف پذیری کامل برای ثبت نام دانش آموزان را فراهم می کند ، که به ویژه برای محیط های یادگیری داخلی جذاب است. به این ترتیب دانشجویان می توانند در هر برنامه ثبت نام كنند ، كه شامل تعدادی دوره است كه هر كدام دارای تعدادی واحد در هر دوره است. یا می توانند ثبت نام در یک دوره فردی را در یک برنامه انتخاب کنند ، یا می توانند انتخاب کنند که برای واحدهای خاص در دوره های جداگانه یک برنامه ثبت نام کنند. EBLearn برنده جایزه ملی ارتباطات مالت برای e-Biz Award 2011 برای بهترین استفاده از فناوری در آموزش و آموزش بود. EBLearn با اکثر برنامه های یادگیری الکترونیکی موجود در بازار متفاوت است ، زیرا بسیار قابل تنظیم است و شامل امکانات گسترده ای برای یادگیری خودکار یا یادگیری گروهی در سیستم است ، که می تواند متناسب با سبک یادگیری و روش یادگیری موسسه خاص باشد. . EBLearn یک راه حل اصلی برای سازمانهایی است که به دنبال راه حل های پیشرفته برای افزایش تجربه یادگیری شرکت کنندگان خود هستند. EBLearn به صورت نرم افزاری به عنوان یک راه حل (SaaS) ارائه می شود ، به این معنی که مشتریان برای اجرای سیستم مجبور به سرمایه گذاری در سخت افزار یا تیم های پشتیبانی فنی نیستند. این کار کنترل دقیق هزینه و استفاده بهینه از منابع را تضمین می کند. نوآوری ها و مزایای پیشنهاد جنبه های ابتکاری را می توان به صورت زیر خلاصه کرد:

• انعطاف پذیری کامل در طراحی و توسعه مطالب محتوایی برای دوره های سنتی مبتنی بر کلاس ، برای دوره های یادگیری ترکیبی (شامل ترکیبی از کلاسهای بصری صوتی تعاملی یا از پیش ضبط شده و کلاسهای سنتی کلاس) یا دوره های آنلاین (که فقط شامل می شود سند و مواد دیداری شنیداری که بصورت آنلاین در دسترس است).

• انعطاف پذیری کامل در عملکرد سیستم همانطور که بر اساس SaaS ارائه می شود ، امکان مقیاس پذیری سریع و تداوم تجارت و راهکارهای پشتیبان گیری در برابر بلایای طبیعی را فراهم می کند.

• انعطاف پذیری کامل در مدیریت برنامه ها با ابزارهای قدرتمند مدیریت دوره که در اختیار مدیران قرار دارد تا آنها را قادر سازد از داده های سیستم EBLearn برای پیش فعالانه برای بهبود مشارکت در دوره دانشجویی و نرخ تکمیل پیشگیرانه استفاده کنند. EBLearn از یادگیری مشارکتی ، تدریس خصوصی / راهنمایی آنلاین ، کمک مجازی ، ارزیابی آنلاین و مدیریت هوشمند اسناد پشتیبانی می کند. پلت فرم EBLearn با اکثر برنامه های آموزش الکترونیکی موجود در بازار متفاوت است ، زیرا بسیار قابل تنظیم است و شامل امکانات گسترده ای برای یادگیری خودکار یا یادگیری گروهی در سیستم است. این موارد را می توان متناسب با سبک یادگیری و روش یادگیری موسسه خاص تنظیم کرد.

جنبه های ابتکاری را می توان به شرح زیر خلاصه کرد:

• انعطاف پذیری کامل در طراحی و توسعه مطالب محتوایی.

• انعطاف پذیری کامل در عملکرد سیستم همانطور که بر اساس SaaS ارائه می شود ، امکان مقیاس پذیری سریع و تداوم تجارت قوی و راهکارهای پشتیبان گیری برای بازیابی بلایا را فراهم می کند.

• انعطاف پذیری کامل در مدیریت برنامه ها با ابزارهای قدرتمند مدیریت دوره که در اختیار مدیران قرار دارد تا آنها را قادر به استفاده از داده های سیستم برای اقدام پیشگیرانه برای بهبود دوره کلی دانش آموزان کند.

160746_Eblearn.JPG

مکان ها

  • Malta Online

    33/4 Abate Rigord Street, Ta Xbiex,, XBX 1128, Malta Online

سوالات