Keystone logo
Alef Trust

Alef Trust

Alef Trust

مقدمه

آنلاین. هرگز از راه دور

ما از طریق یک رویکرد منحصر به فرد آنلاین آموزش می دهیم، آموزش و راهنمایی مجازی 1 تا 1 را آموزش می دهیم. ما در زمینه روانشناسی transpersonal، مطالعات آگاهی، معنویت و استفاده از اصول transpersonal در توسعه علمی، حرفه ای و شخصی تمرکز می کنیم. ما با انجمن بین المللی ترانسپوزیسیون و شبکه علمی و پزشکی همکاری می کنیم تا یک تجربه ی جامع و جامع یادگیری را برای مخاطبان گسترده تر فراهم کنیم.

برنامه فوق لیسانس 100% آنلاین ما، که سالانه در سپتامبر آغاز می شود، افرادی را از سراسر جهان گرد هم می آورد که در عرصه های مختلف حرفه ای کار می کنند. جامعه یادگیری بین المللی ما شامل مربیان، درمانگران و مشاوران و همچنین متخصصان بهداشت و آموزش و افراد بسیاری از حرفه های دیگر است.

Alef Trust

116797_LLatBBNov182.jpeg

Alef Trust یک سازمان غیرانتفاعی است که توسط پروفسور (برایان) لس لنکستر و دکتر جسیکا باکلر تأسیس شده است. پروفسور لنکستر استاد بازنشسته روانشناسی فراشخصی در دانشگاه جان مورز لیورپول (LJMU) در انگلستان است. استاد ممتاز روانشناسی انتگرال و فراشخصی در موسسه مطالعات انتگرال کالیفرنیا. و پژوهشگر افتخاری در مرکز مطالعات یهودی در دانشگاه منچستر. او در حال حاضر یکی از اعضای هیئت مدیره انجمن روانشناسی فراشخصی است و قبلاً رئیس بخش روانشناسی فراشخصی انجمن روانشناسی بریتانیا و رئیس انجمن بین المللی فراشخصی بوده است. علاوه بر مقالات و فصول متعدد در کتاب های همکاران، آثار منتشر شده پروفسور لنکستر عبارتند از: ذهن، مغز و پتانسیل انسانی، برنده جایزه بهترین کتاب شبکه علمی و پزشکی. جوهر کابالا؛ و رویکردهای آگاهی: ازدواج علم و عرفان.

116720_JessicaBockler.jpeg

دکتر جسیکا بوکلر یک متخصص تئاتر کاربردی و یک روانشناس ترانسپوستان است. او دکترای روانشناسی دانشگاه لیورپول جان مورس است. او در تحقیق خود "تئاتر را به عنوان یک روش تحول پذیر" مورد بررسی قرار داد، هنرپیشه بازیگری را به عنوان وسیله ای برای رشد و تکامل (ترانس) شخصی مورد بررسی قرار داد. دکتر Bockler همچنین یک تمرین کنجد است که در استفاده از داستان، درام و حرکت به عنوان وسیله ای برای کار با روح آموزش دیده است. او کارگردان جایگزین های خلاق، یک هنر و خدمات بهداشت روانی است که در Merseyside، انگلستان و منافع تحقیقاتی او شامل دینامیک ذهن و روانشناسی، حل منازعات خلاق، روانشناسی یونانی و روانشناسی مراسم است.

لس و جسیکا عمیقا با هر جنبه ای از آموزش و یادگیری در Alef Trust مشارکت دارند. آنها هر یک از عناصر برنامه MSc را تدریس می کنند و آنها شخصا اعضای برجسته برجسته را برای هدایت ماژول های خاص هدایت می کنند.

ما جامعه واقعی جهانی از دانشجویان ، مدرسین و فارغ التحصیلان داریم. دانش آموزان یادگیری خود را در همه زمینه های زندگی از جمله زمینه های درمانی ، زیست محیطی ، اجتماعی ، تجاری و توسعه شخصی به کار می گیرند. ما همچنین به افرادی در سراسر جهان که می خواهند صرفاً برای غنی سازی شخصی تحصیل کنند ، فرصتهای یادگیری آزاد را ارائه می دهیم. فراگیران باز ما به همان منابع باکیفیت مانند دانشجویان تحصیلات تکمیلی ما دسترسی دارند و آنها بخشی از جامعه یادگیری ما را تشکیل می دهند. ما به گرمی از شما دعوت می کنیم تا به انجمن فراگیران تحول گرا بپیوندید. نیک تئو ، مدیر برنامه و عضو ثبت نام ما خوشحال خواهد شد که در مورد گزینه های شما برای عضویت در برنامه MSc با شما صحبت کند.

الزامات ویزا

از آنجایی که مدرک کارشناسی ارشد Alef Trust در آگاهی، معنویت و روانشناسی فراشخصی کاملاً آنلاین است، هیچ الزامی برای سفر وجود ندارد و بنابراین نیازی به ویزا نیست. علاوه بر این، Alef Trust نمی تواند به هیچ یک از دانشجویان ما ویزا ارائه دهد.

مکان ها

  • Metropolitan Borough of Wirral

    Somersby, Dibbinsdale Road, Bromborough, CH63 0HJ, Metropolitan Borough of Wirral

سوالات