Keystone logo
American University Online

American University Online

American University Online

مقدمه

در دانشگاه آمریکایی، دانشجویان و اساتید باهوش، پرشور و متعهد ما دانش خود را برای ایجاد تغییرات معنادار متمرکز می کنند. نقاط قوت ما در خدمات بین المللی و امور عمومی حس مسئولیت اجتماعی و تعهد به تنوع فرهنگی و فکری را در ما القا می کند. ما با دیدگاه جهانی، آرمان گرایی عملی و تعهد به خدمات عمومی تعریف شده ایم.

دانشگاه آمریکایی یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی و کالج محور است که در پایتخت کشور واقع شده است. در سال 1893 توسط کنگره ایالات متحده برای ایجاد خدمات عمومی منشور شد، و اکنون محل استقرار یک هیئت علمی معتبر، سخنرانان مهمان و رهبران بازدیدکننده جهان است که پزشکان تأثیرگذار و رهبران فکری برجسته هستند.

به ما بپیوندید تا فرصت‌های جدیدی را برای خود ایجاد کنید و در عین حال به ایجاد دنیایی بهتر کمک کنید. بخشی از شبکه دستاوردهای جاه طلب، رهبران دلسوز و شهروندان آگاه اجتماعی در دانشگاه آمریکایی شوید.

دانشگاه آمریکایی توسط پرینستون ریویو، بهترین کالج‌های 2022، با عنوان کالج نمره‌های بالا می‌گیرد و رتبه‌های زیر را کسب کرد:

  • #79 بهترین مدرسه ملی - گزارش اخبار و جهانی ایالات متحده، بهترین کالج های آمریکا در سال 2022
  • #91 بهترین مدرسه با ارزش - گزارش اخبار و جهانی ایالات متحده، بهترین کالج های آمریکا 2022

برنامه های آنلاین


تجربه دانشجویی آنلاین

American University Online برنامه ها از طریق قالبی مناسب، انعطاف پذیر و قابل حمل ارائه می شوند. مانند دانشگاه، دانش‌آموزان در مورد تکالیف درسی و مسائل جاری خود با همکلاسی‌های خود صحبت می‌کنند، از مربیان سؤال می‌پرسند و تکالیف را تحویل می‌دهند، اما همه اینها از طریق ایمیل، تابلوهای بحث، پیام‌رسانی فوری و موارد دیگر انجام می‌شود.

دوره های آنلاین در دانشگاه آمریکایی به اندازه همتایان خود در دانشگاه سخت و چالش برانگیز است و توسط همان اعضای هیئت علمی مرتبط، سخنرانان مهمان تأثیرگذار و اساتید برجسته تدریس می شود. تعامل و ارتباط با مربیان و دانش آموزان از اجزای اساسی برنامه ها و موفقیت تحصیلی است.

دانشجویان آنلاین به بسیاری از منابع پشتیبانی از جمله گرایش دانشجویی جدید، میز کمک 24x7 برای مسائل فنی، هماهنگ کننده خدمات دانشجویی، مشاوران کمک مالی و موارد دیگر دسترسی دارند.

مکان ها

  • Washington

    4400 Massachusetts Avenue, 20016, Washington

    سوالات