Keystone logo
ARC Academy

ARC Academy

ARC Academy

مقدمه

ARC Academy در خط مقدم پرورش استعدادها در زمینه پویا توسعه بازی است. ماموریت ما توانمندسازی دانش آموزان برای باز کردن و گسترش پتانسیل خود در صنعت بازی خلاق است. در آکادمی ARC، دانش‌آموزان دانش و مهارت‌های ارزشمندی را به دست می‌آورند، ارتباطات جدید ایجاد می‌کنند، با متخصصان باتجربه استودیوهای پیشرو بازی تعامل می‌کنند و مجموعه‌های خود را ارتقا می‌دهند. برنامه درسی ما با تمرکز عملی طراحی شده است و تضمین می کند که با استانداردهای فعلی صنعت بازی مطابقت دارد.

دانش آموزان خود را در یک محیط یادگیری جامع غوطه ور می کنند و بر ملزومات مشاغل آینده در طراحی بازی، هنر مفهومی، هنر سه بعدی و برنامه نویسی بازی تسلط می یابند. اوج تجربه ARC یک پروژه عملی است: ایجاد یک بازی ویدیویی. این تلاش مشترک دوبعدی & هنرمندان سه بعدی، طراحان بازی و برنامه نویسان، همه تحت هدایت مربیان مجرب. آنها با هم، اولین بازی خود را می سازند و مهارت ها و دانشی را که از طریق تحصیل در آکادمی ARC به دست آورده اند، به کار می گیرند.

چرا ARC؟

84 درصد از فارغ التحصیلان موفق ما کار خود را در صنعت بازی و خلاق شروع می کنند.

آکادمی ARC مکانی است که در آن دانش‌آموزان دانش و مهارت‌های ارزشمندی را کسب می‌کنند، ارتباطات جدید ایجاد می‌کنند، با متخصصان استودیوهای بازی آشنا می‌شوند و نمونه کارهای خود را می‌سازند.

برای مطالعه برنامه‌نویس بازی و فیلم‌سازی به بلغارستان بیایید! اطلاعات بیشتر در مورد دانشجویان بین المللی بیابید.

تنفس

ما آرزوی موفقیت، خلق کردن، نوآوری و مهمتر از همه رسیدن به خوشبختی در زندگی را داریم. ایجاد یک شغل در زمینه خلاق در سطوح بسیار زیادی انجام می شود و به شدت به عامل شادی کمک می کند. آکادمی ARC اینجاست تا به دانش آموزان کمک کند تا آرزوهای خود را به سمت مسیری برای رضایت حرفه ای و شخصی هدایت کنند.

مسئوليت

زمان گرانبهاترین کالایی است که هر یک از ما ممکن است داشته باشیم. بنیانگذاران آکادمی ARC، بیش از همه، والدین هستند. والدینی که از دانستن اینکه وقت فرزندشان با برنامه درسی بی فایده یا منسوخ شده آکادمیک تلف می شود، احساس ناامیدی را نیز تجربه کرده اند. به همین دلیل است که آکادمی ARC زمانی را که دانش آموزان برای یادگیری سرمایه گذاری می کنند بسیار جدی می گیرد و ما هر روز مدرسه را با آگاهی عمیق از مسئولیتی که در قبال فرزندان خود داریم آغاز می کنیم.

خلاقیت

معجزه‌آمیزترین جنبه خلاقیت، توانایی بالا بردن تصاویر و روایت‌ها از ظاهر هیچ است. الهام گرفتن و برای اینکه این الهام به چیزی منجر شود - سرگرمی، طراحی، بازی، شما آن را نام ببرید. خلاقیت و تخیل در هسته اصلی هر چیزی است که ARC Academy برای آن است. تنها چیزی که مردم به آن نیاز دارند، یک خروجی برای بیان عقایدشان است. ما مهارت هایی را آموزش می دهیم که امکان آزادسازی پتانسیل خلاقانه دانش آموزان را فراهم می کند. اگر به درستی از تخیلات ما محافظت کنیم و به آنها غذا دهیم هرگز واقعاً نمی خوابند.

باورها

ما معتقدیم که گرد هم آوردن مشاغل و آموزش برای کمک به پرورش رهبران آینده، هدفی است که ارزش سرمایه گذاری را دارد.

ما معتقدیم که کسب و کارها بدون نیروی کار واجد شرایط نمی توانند رشد کنند و اگر کسب و کار رشد نمی کرد، مشاغل پردرآمدی که جوانان را مجبور به ماندن در کشورشان کند، وجود نداشت. این یک چرخه معیوب است که ما در حال شکستن آن هستیم.

اعتباربخشی

دانش آموزانی که دوره های ما را با موفقیت به پایان برسانند، "گواهی مهارت" به رسمیت شناخته شده دولتی و یک گواهی از آکادمی ARC دریافت خواهند کرد. این اسناد توسط استودیوهای بازی به رسمیت شناخته می شوند و مهارت های فارغ التحصیلان آکادمی را تأیید می کنند و آنها را قادر می سازند تا حرفه ای حرفه ای ایجاد کنند و در زمینه انتخابی خود مطمئن باشند.

پذیرش ها

روند درخواست ARC Academy برای سال تحصیلی 2024/2025 در تاریخ 1 نوامبر 2023 باز خواهد شد. متقاضیانی که مایل به تحصیل در آکادمی هستند می توانند درخواست های خود را در طول پذیرش اولیه یا عادی ارسال کنند.

پذیرش اولیه ARC Academy تا 31 مارس

داوطلبانی که مدارک خود را تا 31 مارس برای فرم آموزش حضوری یا از راه دور ارسال کنند، در دوره مقدماتی ARC Academy به صورت رایگان شرکت خواهند کرد.

طی سه ماه (از تاریخ 25/04 الی 4/07) برگزار خواهد شد و کلاس ها بصورت آنلاین خواهد بود. هر هفته شرکت کنندگان تکالیف و بازخوردهای اساتید را دریافت خواهند کرد. آنها همچنین فرصت ملاقات با برخی از همکاران آینده خود را خواهند داشت.

دانش‌آموزانی که در دوره درخواست اولیه پذیرفته می‌شوند و دوره را گذرانده‌اند، دانش جدیدی به دست می‌آورند، مهارت‌های خود را بهبود می‌بخشند و می‌توانند راحت‌تر با محیط آموزشی در اکتبر سازگار شوند.

پذیرش زودهنگام به دوره مقدماتی سال تحصیلی 2024/2025 بپیوندید

در ARC Academy ، ما به استعداد جوانان اعتقاد داریم و برای توسعه آن و تبدیل آن به یک حرفه رویایی تلاش می کنیم. برنامه‌های درسی ما بر اساس بهترین شیوه‌های صنعت بازی و فیلم تدوین می‌شوند و مدرسان ما در این زمینه‌ها حرفه‌ای هستند. بیش از 84 درصد از دانش آموزانی که تا به امروز از آکادمی فارغ التحصیل شده اند، محل کار خود را در بازی و صنایع سرگرمی پیدا کرده اند .

آموزش ARC Academy پویا و عملی است. در طی 4 ترم، نرم افزار مورد نیاز را یاد می گیرید و روی پروژه های عملی - فردی و گروهی - مربوط به یکی از پنج حوزه: طراحی بازی، هنر مفهومی، هنر سه بعدی و برنامه نویسی بازی کار می کنید.

مزایای استفاده زودهنگام:

  • یادگیری و بهبود مهارت های اساسی
  • آشنایی با رابط و عملکرد نرم افزار اصلی
  • آشنایی با برخی از سخنرانان در برنامه دو ساله
  • دریافت بازخورد از متخصصان این حوزه
  • شبکه سازی با همکلاسی های آینده
  • سازگاری آسان تر با محیط آموزشی
  • موارد اضافی: شرکت در یک مسترکلاس حضوری در ماه مه، همراه با دانشجویان در آکادمی

جزئیات بیشتر در مورد برنامه اولیه

تا 31 مارس 2024 درخواست دهید و به دوره مقدماتی ما برای سال تحصیلی 2024/2025 بپیوندید. درخواست زودهنگام این فرصت را به شما می دهد تا قبل از شروع سال تحصیلی با روش و پویایی برنامه های ما آشنا شوید. شما با برخی از اعضای هیئت علمی ملاقات خواهید کرد که به شما تکالیف و بازخورد خاصی خواهند داد. شما با نرم ARC Academy اصلی مورد استفاده در زمینه های مربوطه آشنا خواهید شد (فتوشاپ، بلندر و غیره).

رویه‌های درخواست برای برنامه‌های آموزش از راه دور و داخل دانشگاه

برای رسیدن به پذیرش با ما، باید مراحل زیر را طی کنید:

مرحله 1: فرم درخواست

لطفا رزومه خود، پیوند به نمونه کارها و نامه پوششی خود را پیوست کنید. تمام فیلدها را تکمیل کرده و فایل ها/لینک های لازم را پیوست کنید. این برنامه شامل اطلاعات شخصی، رزومه، نمونه کارها و انگیزه تحصیل در آکادمی است. همچنین باید گواهی مهارت زبان انگلیسی* خود را پیوست کنید.

*شما می توانید سطح خود را از طریق گواهی، دیپلم مدرسه زبان یا آزمون در ARC Academy ثابت کنید. مدارک مورد قبول تافل، آیلتس، آزمون صلاحیت انگلیسی کمبریج و PTE (آزمون انگلیسی پیرسون) است.

پس از ارسال درخواست، تیم ARC Academy برای تایید دریافت درخواست به شما ایمیل می‌زند و شما می‌توانید یک محل برای مصاحبه انتخاب کنید.

مرحله 2: مصاحبه

مصاحبه فرصتی است که به طور خلاصه خود را به عنوان یک کاندیدای با کیفیت برای ARC Academy معرفی کنید. ما به برنامه شما و نتایج کار عملی می پردازیم. ما در مورد انگیزه شما برای یادگیری و اینکه چگونه خود را به عنوان یک هنرمند / طراح بازی / برنامه نویس بازی می بینید صحبت خواهیم کرد. شما می توانید نکات کلیدی در برنامه خود را توضیح دهید و ما به هر سوالی در مورد سفر یادگیری شما در ARC پاسخ خواهیم داد.

مرحله 3: کار عملی

در مرحله آخر بسته به برنامه ای که انتخاب کرده اید، یک وظیفه با شرایط خاص به شما داده می شود. شما باید کار را در یک بازه زمانی تعیین شده توسط تیم پذیرش تکمیل کنید.

بورسیه و بودجه

اگر علاقه مند به مطالعه در زمینه طراحی بازی، هنر مفهومی، هنر سه بعدی یا برنامه نویسی بازی هستید، در قالب آموزش از راه دور یا داخل دانشگاه، ARC Academy بورسیه تحصیلی را برای مطالعه با استودیوهای بازی ارائه می دهد.

امسال سه مسابقه بورسیه خواهیم داشت که 30 درصد شهریه خواهد بود.

سوالات