Keystone logo
Arden University

Arden University

Arden University

مقدمه

به آردن، سریع ترین دانشگاه در حال رشد در بریتانیا بپیوندید

در Arden University ما بر این باوریم که همه، در همه جا، حق دارند از مزایای زندگی و شغلی که تحصیلات عالی می تواند به همراه داشته باشد، به دست آورند. ما وقف این هستیم که تجربه دانشگاه را برای افراد جاه طلب و با انگیزه ای مانند شما راحت و قابل دسترس کنیم، به همین دلیل است که ما سریع ترین دانشگاه در حال رشد در بریتانیا هستیم*.

ماموریت ما این است که یادگیرندگان بزرگسالی مانند شما را با فرصت های تحصیل در آموزش عالی مرتبط کنیم که ابزارهای مورد نیاز برای تحقق اهداف شغلی و زندگی را در اختیار شما قرار می دهد. ما با ارائه دوره‌های انعطاف‌پذیر و حرفه‌ای همراه با جدول زمانی و گزینه‌های یادگیری متناسب با تعهدات زندگی شما، ادراکات متعارف تحصیل در مقطع تحصیلی را به چالش می‌کشیم.

*بیشتر دانشجویان سال اول کارشناسی بریتانیا در سال 2015-2021 از هر دانشگاه دیگری (داده های HESA)

پیشنهاد منطقه ای

ما اخیراً یک پیشنهاد ویژه راه‌اندازی کرده‌ایم که به ساکنان و اتباع بیش از 115 کشور اجازه می‌دهد تا 25 درصد از هزینه دوره کارشناسی خود یا 40 درصد تخفیف در هزینه دوره‌های کارشناسی ارشد در صورت انتخاب آنلاین تحصیل دریافت کنند! برای جزئیات کامل به آیدی زیر مراجعه کنید دانشگاه آردن ","author_url":""""منبع":""}" />

189690_Facebook-CoverPhoto-820x312-GREEN.jpeg

اعتبار نامه ها

به عنوان بخشی از تعهد ما به تعالی در تدریس و بهبود مستمر کیفیت در محتوایی که در دوره‌های خود ارائه می‌دهیم، دوره‌های Arden University اعتبار و گواهینامه را از بسیاری از شناخته‌شده‌ترین و معتبرترین نهادهای صنعتی حرفه‌ای بریتانیا کسب کرده‌اند. با مشارکت فارغ التحصیلان، کارشناسان صنعت و مدرسان در ایجاد مواد درسی ما، این بدان معناست که شما مهارت های عملی کلیدی را یاد می گیرید که در محل کار بسیار ارزشمند هستند.

همه برنامه‌های ما مورد تایید QAA هستند و طیف گسترده‌ای از برنامه‌های ما توسط نهادهای حرفه‌ای مانند موسسه مدیریت خبره (CMI)، انجمن روان‌شناسی بریتانیا (BPS)، و انجمن حسابداران خبره (ACCA) و غیره معتبر هستند. بیش از 20 نهاد حرفه ای معتبر دیگر. این اعتبارنامه ها فقط یک علامت کیفیت نیستند. آنها مورد توجه کارفرمایان قرار می گیرند و به شما کمک می کنند تا با برجسته شدن و به حداکثر رساندن چشم اندازهای آینده خود در حرفه خود پیشرفت کنید.

چرا با آردن مطالعه کنیم؟

تمرکز بر قابلیت های کاری

برنامه های آنلاین ما با در نظر گرفتن حرفه شما طراحی شده اند. مربیان ما در موفقیت شما در دوره های ما و خارج از آن سرمایه گذاری می کنند و برنامه های ما شامل فرصت هایی برای به کارگیری مهارت های عملی در واحدهای جداگانه و تکمیل یک پروژه تحقیقاتی مستقل است. به عنوان یک دانش آموز Arden، می توانید از منابع موجود در پورتال مشاغل اختصاصی ما استفاده کنید:

 • سازنده CV
 • شبیه ساز مصاحبه
 • موتور جستجوی جهانی کار
 • مشاوره کارفرما
 • دوره های مهارت های کسب و کار پاداش

مهارت های کاربردی

هنگامی که با مدرک خود از Arden University فارغ التحصیل می شوید:

 • توانایی خود را در یادگیری و حل مشکلات در حوزه تمرکز خود نشان داده اید
 • درک درستی از موضوع خود داشته باشید
 • بتوانید در مورد نحوه مدیریت برنامه ریزی شغلی خود در نتیجه ماژول های خود تصمیم بگیرید
 • مهارت های قابل انتقالی داشته باشید که قابلیت اشتغال و پتانسیل شغلی شما را به حداکثر می رساند

برنامه نویسی آنلاین درجه یک

 • بیش از نیم میلیون کتاب و مجله در کتابخانه آنلاین ما موجود است
 • مطالبی که به راحتی قابل دانلود هستند
 • قابل دسترسی در هر دستگاهی، حتی آفلاین
 • محتوای مطالعه با سرعت خودتان

184044_manservice700.jpg

ویژگی های پردیس

مطالعه آنلاین به شما کنترل کامل می دهد (به علاوه مقرون به صرفه تر است).

پس از ثبت نام، مدرک خود را از طریق ilearn، پلتفرم یادگیری دیجیتال ما و محوطه دانشگاه در فضای ابری مطالعه خواهید کرد. به علاوه، همه کسانی که با ما مطالعه می کنند، اشتراک رایگان Microsoft Office 365 را دریافت می کنند.

ilearn، کلاس مجازی شما

 • دسترسی کامل 24 ساعت شبانه روز، 365 روز سال
 • در خانه، در رفت و آمد به محل کار یا صرف یک قهوه مطالعه کنید. هیچ محدودیتی برای زمان و مکان یادگیری وجود ندارد.
 • بیش از نیم میلیون کتاب، مجله و منبع، در هر دستگاه و هر زمان.
 • در انجمن آنلاین ما، Unitu، تعامل و شبکه داشته باشید.

پشتیبانی عالی دانشجویی

 • پشتیبانی یک به یک با معلمان
 • مربیان موفقیت
 • کارگاه مهارت های تحصیلی اختیاری
 • ساعات اداری منظم آنلاین
 • دسترسی 24/7 به منابع محرمانه سلامت روان، مانند Togetherall
 • مرکز شغلی با تیم مشاغل اختصاصی برای تهیه رزومه و درخواست های شغلی شما
 • بیش از 80 معلم و کارمند پشتیبانی به موفقیت شما اختصاص داده شده اند
 • در انجمن آنلاین ما، Unitu، تعامل و شبکه داشته باشید.

حالت مطالعه آنلاین Arden در را به دانشگاه خود در فضای ابری باز می کند. دانش‌آموزان از iLearn، کلاس درس شخصی مجازی، که بیش از نیم میلیون کتاب و مجله برای تحقیق و یادگیری را در خود جای داده است، به همراه مطالبی که به راحتی برای هر دستگاهی قابل دانلود هستند، استفاده می‌کنند. همه منابع شما را می توان در اینجا در یک مکان یافت، از جمله خدمات پشتیبانی شغلی، تکالیف، و مواد دوره.

این دوره ها 100% به صورت آنلاین ارائه می شوند، بنابراین می توانید زندگی شغلی و خانوادگی خود را در حین تحصیل حفظ کنید.

  توصیفات دانشجویی

  بورسیه و بودجه

  پیشنهاد منطقه ای، برای کشورهای منتخب

  • کاهش 25 درصدی شهریه برای دوره های کارشناسی.
  • کاهش 40 درصدی شهریه برای برنامه های تحصیلات تکمیلی.
  • بورسیه منطقه ای برای ساکنان کشورهای واجد شرایط باز است - شرایط و ضوابط کامل را بپرسید.

  پیشنهاد اولیه پرنده

  Arden Universityپیشنهاد Early Bird به دانشجویان بین‌المللی که در یکی از دوره‌های سال پایه، مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد ما به صورت آنلاین تحصیل می‌کنند، این فرصت را می‌دهد تا ۱۰۰۰ پوند از شهریه‌های خود دریافت کنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در دوره واجد شرایط خود پذیرفته شوید و هزینه برگزاری را قبل از پایان مهلت پرداخت کنید. به همین سادگی. لطفاً توجه داشته باشید که پیشنهاد Early Bird را نمی توان با برنامه های تکمیلی یا دوره های کوتاه مدت استفاده کرد و نمی توان آن را با سایر پیشنهادات ترکیب کرد. شرایط و ضوابط اعمال می شود، لطفا برای تاریخ و جزئیات استعلام کنید.

  گزینه های تامین مالی

  در آردن، ما معتقدیم که هزینه نباید مانع از کسب یک آموزش ارزشمند شود. هزینه برنامه های تحصیلی ما کمتر از میانگین مدرک تحصیلی انگلستان است، اما ما استانداردهای رقابتی آکادمیک آموزش عالی را حفظ می کنیم.

  ما گزینه‌های مالی انعطاف‌پذیری را برای برنامه‌های خود ارائه می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که دانش‌آموزان می‌توانند به جای استرس بر امور مالی، روی تحصیلات خود تمرکز کنند. هزینه دوره شما بر اساس محل سکونت و نوع برنامه ای که مطالعه می کنید تعیین می شود.

  Arden University برای ساکنان طیف گسترده ای از کشورهای جهان در صورت انتخاب به تحصیل آنلاین، بورسیه تحصیلی جزئی ارائه می دهد. این بورسیه 25 درصد کاهش شهریه برای برنامه های کارشناسی و 40 درصد کاهش در شهریه برای برنامه های کارشناسی ارشد را فراهم می کند.

  این بورسیه برای همه ساکنان کشورهای واجد شرایط آزاد است.

  آمار فارغ التحصیلان

  پذیرش ها

  درخواست رایگان و آسان است

  از اینجا با پرس و جو شروع کنید و یکی از مشاوران آموزشی ما با شما تماس خواهد گرفت تا شما را در فرآیند درخواست راهنمایی کند و تا حد امکان شفاف و روان باشد.

  گزینه ورود غیر استاندارد

  اگر علاقه مند به تحصیل در یکی از برنامه های ما هستید اما شرایط استاندارد آکادمیک را برآورده نمی کنید، ممکن است واجد شرایط درخواست از طریق مسیر ورودی غیراستاندارد ما باشید، که در طول بررسی درخواست شما، دید جامع تری از مدارک و تجربه حرفه ای شما دارد. روند.

  چرا در Arden University درس بخوانید؟

  آردن یک رهبر جهانی در آموزش آنلاین است. آنها پشتیبانی بی نظیری را ارائه می دهند، از جمله جلسات یک به یک قابل رزرو با کارکنان دانشگاهی، و جلسات اختیاری قهوه مجازی برای آشنایی با اساتید و همکلاسی های خود.

  این انجمن آنلاین غنی همچنین دارای کنفرانس‌های دانشجویی است که به صورت مجازی برگزار می‌شوند، جایی که می‌توانید شبکه‌سازی کنید، تحقیقات و زمینه‌های مورد علاقه خود را ارائه دهید و ارتباطات حرفه‌ای ارزشمندی ایجاد کنید.

  دانش‌آموزان همچنین از اساتید مهمان صنعت خود بهره‌مند می‌شوند تا بینش‌هایی را از محل کار به اشتراک بگذارند تا مطمئن شوند که تحصیلات شما مستقیماً به مهارت‌های شغلی شما تبدیل می‌شود.

  جوایز و اعتبارنامه ها

  موسسه مدیریت اجرایی (CMI)

  معتبر

  انجمن مدیریت پروژه (APM)

  معتبر

  انجمن روانشناسی بریتانیا (BPS)

  معتبر

  انجمن حسابداران خبره (ACCA)

  معتبر

  موسسه بازاریابی مجازی (CIM)

  معتبر

  موسسه ممتاز موسسات و منابع انسانی (CIPD)

  معتبر

  زندگی و امکانات پردیس

  کارگاه‌های مهارت‌های مطالعه اختیاری و جلسات انفرادی قابل رزرو برای حمایت کامل از شما در سفر تحصیلی‌تان، کمک به دستیابی به اهدافتان و اطمینان از اینکه بیشترین استفاده را از زمان خود در آردن خواهید برد.

  راهنماهای همتا که قبلاً مطالب درسی شما را مطالعه کرده‌اند و اینجا هستند تا تجربیات خود را به اشتراک بگذارند و به شما کمک کنند تا در زندگی در دانشگاه موفق باشید.

  ساعات اداری آنلاین منظم برای ارتباط با معلمان خود و پرسیدن هر گونه سوالی که ممکن است در مورد مطالب دوره خود داشته باشید.

  مرکز توسعه شغلی اختصاصی، برای کمک به دانش‌آموزان برای اصلاح رزومه، تمرین فرآیند مصاحبه، و پیگیری شغل رویایی‌شان.

  کتابخانه آنلاین گسترده ای با بیش از نیم میلیون منبع که در هر کجا و در هر دستگاهی حتی آفلاین قابل دسترسی است.

  مطالعه آنلاین شما را از طریق iLearn، کلاس آنلاین شما، بیشتر از همیشه به همسالان و اساتید خود نزدیک می کند. شما این امکان را خواهید داشت که در صبحانه‌های قهوه مجازی با دانشجویان و اساتید خود شرکت کنید، جایی که می‌توانید صدای خود را شنیده و به سؤالات خود در محیطی معمولی و دلپذیر پاسخ دهید.

  می‌توانید به کنفرانس‌های دانشجویی سالانه بپیوندید که به‌صورت مجازی برگزار می‌شوند تا همه بتوانند در آن شرکت کنند، جایی که می‌توانید علایق موضوعی و تحقیقاتی خود را ارائه دهید، کار خود را به نمایش بگذارید و ارتباطات حرفه‌ای ارزشمندی ایجاد کنید.

  همچنین ساعات اداری آنلاین منظمی برای ارتباط با معلمان خود و پرسیدن هر گونه سوالی که ممکن است در مورد مطالب دوره خود داشته باشید وجود دارد.

  Arden University در 10 کشور برتر برای تحصیل در خارج از کشور قرار دارد

  educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

  English Language Requirements

  مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

  مکان ها

  • Coventry

   1A Brandon Lane Coventry CV3 3RD, , Coventry

  • London

   London, بریتانیا

  • Birmingham

   7 Hill Street Birmingham Study Centre Centre City, B5 4UA, Birmingham

   • Manchester

    Linley House 2Nd Floor, Dickinson Street, M1 4LF, Manchester

    سوالات