Keystone logo
Arizona State University

Arizona State University

Arizona State University

مقدمه

Arizona State University یک مدل جدید برای دانشگاه تحقیقاتی آمریکا ایجاد کرده است و مؤسسه ای متعهد به تعالی، دسترسی و تأثیر ایجاد کرده است - دانشگاه آمریکایی جدید. منشور ASU که در سال 2014 به تصویب رسید، طرح اولیه این تحول است.

ASU یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی جامع است که نه توسط افرادی که شامل آن‌ها می‌شود، بلکه توسط چه کسانی و چگونه موفق می‌شوند اندازه‌گیری می‌شود. پیشبرد تحقیق و کشف ارزش عمومی؛ و مسئولیت اساسی در قبال سلامت اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سلامت کلی جوامعی که به آنها خدمت می کند.

برای اینکه جامعه ما به ایده آل خود برسد، نمی توان مهمترین دارایی آن یعنی آموزش را توزیع نابرابر کرد.»

- مایکل ام. کرو، رئیس جمهور، Arizona State University

تجربه آموزشی در ASU غوطه ور شدن در یک شرکت آکادمیک با یادگیری زنده است - ذهنیتی متمرکز بر نوآوری و کارآفرینی، و تعهد عمیق به خدمت به منافع عمومی در زمان تغییرات سریع و پیچیده اجتماعی. ASU که در سطح ملی و بین المللی تحسین شده است، تقریباً در هر اندازه گیری مهم موفقیت دانش آموزان، نتایج تحقیقات پیشگامانه و تأثیر در جوامعی که در آن خدمت می کند، همواره در بین بهترین ها قرار می گیرد.

تاریخ

در 8 فوریه 1886 - تقریبا 30 سال قبل از اینکه آریزونا به عنوان ایالت اعطا شود - مدرسه عادی منطقه ای، اولین موسسه آموزش عالی آریزونا، درهای خود را به روی 33 دانش آموز در یک ساختمان چهار کلاسه در تمپ گشود.

از آغاز فروتنانه، و از طریق یک سری تغییر نام که منجر به رای مردم در سال 1958 و پیروزی 2 به 1 برای پیشرفت کالج ایالتی آریزونا به Arizona State University شد، سیر بیش از یک قرن ASU منجر به آن را به عنوان "نوآورترین" دانشگاه در کشور توسط US News & World Report - شش سال متوالی شناخته شده است.

آمار

 • بیش از 61600 دانشجو به عنوان دانشجویان سال اول ورودی برای ترم پاییز 2021 به ASU مراجعه کردند.
 • بیش از دو سوم دانش‌آموزان سال اولی که برای پاییز 2021 پذیرفته شده‌اند، معدل بدون وزنی 3.42 و بالاتر داشتند.
 • 89 درصد از دانشجویان مقطع کارشناسی ASU در پاییز 2020 سطحی از کمک مالی دریافت کردند.
 • 33 درصد از دانشجویان مقطع کارشناسی ASU در پاییز 2020 کمک هزینه Pell دریافت کردند.

پذیرش

برای غوطه وری در پردیس پاییز 2021، 80 درصد از دانشجویان سال اول که ساکن آریزونا هستند، یکی از برترین بورسیه های دانشگاهی ASU را به دست آوردند که مجموعاً بورسیه های دانشگاه آمریکایی جدید نامیده می شود.

متنوع ترین کلاس تا کنون، 46 درصد از دانشجویان سال اول ورودی ASU در پاییز 2021 از پیشینه های اقلیت بودند.

با توجه به تعهد ASU به دسترسی به آموزش عالی، 30 درصد از دانشجویان ASU را دانشجویان نسل اول تشکیل می دهند.

ASU رتبه 1 را در بین دانشگاه های دولتی ایالتی به دلیل 86.2٪ درصد حفظ دانشجویان سال اول دارد.

دانش‌آموزان در بارت، کالج Honors در ASU میانگین معدل وزنی دبیرستان 4.29 دارند. هفتاد و سه درصد از تقریباً 1100 دانش پژوه ملی ثبت نام شده در ASU، دانشجویان بارت هستند، از جمله 402 فینالیست شایستگی ملی و 392 دریافت کننده برنامه تشخیص هیئت کالج برای دانشجویانی که آمریکایی آفریقایی تبار یا سیاهپوست، آمریکایی اسپانیایی تبار یا لاتین تبار، بومی هستند، یا شرکت می کنند. مدرسه در یک منطقه روستایی یا شهر کوچک.

دانشگاهیان

ASU بیش از 400 برنامه و رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی را ارائه می دهد که توسط اساتید متخصص در کالج ها و مدارس دارای رتبه بالا هدایت می شوند.

از طریق بیش از 450 برنامه تحصیلات تکمیلی و گواهینامه، دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری ASU به طور مستقیم با محققان برتر کشور کار می کنند.

US News & World Report 86 برنامه تحصیلی ASU را در 25 برنامه برتر کشور، از جمله 39 برنامه در 10 برنامه برتر کشور رتبه بندی می کند.

ASU در رتبه بندی 10 برتر ملی برای بهترین برنامه های کارشناسی آنلاین توسط US News & World Report قرار دارد. این نزدیک به 300 برنامه مدرک و گواهینامه آنلاین ارائه می دهد که توسط دانشکده برنده جایزه ASU تدریس می شود.

  English Language Requirements

  مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

  مکان ها

  مکان ها
  • Central City

   411 N Central Ave, Ste 750, 85281, Central City

   • facebook
   • twitter
   • linkedin
   • youtube
   • instagram
  • Arizona City

   4701 W Thunderbird Rd, Glendale, AZ 85306, United States, 85123, Arizona City

   • Tempe

    University Center, 411 N Central Ave, Phoenix, AZ 85004, USA, 85004, Tempe

    سوالات