Keystone logo
© BIMM University
Aston University Online

Aston University Online

Aston University Online

مقدمه

چرا آستون؟

اینفلوئنسرهای صنعت در استون تحصیل می کنند.

استون یک تجربه دانشجویی کامل را فراهم می کند.

از سال 1947، دانشگاه استون فارغ التحصیلانی تولید کرده است که تأثیر قابل توجهی در بخش کسب و کار خود داشته اند. استون بر تجربه دانشجویی متمرکز است. در سال 2016، نظرسنجی ملی دانشجویی 89 درصد رضایت کلی دانشجویان از استون را نشان داد. راهنمای دانشگاه گود ساندی تایمز، استون را در 30 دانشگاه برتر از 120 دانشگاه بریتانیا برای تجربه دانشجویی قرار می دهد. کلاس‌های استون به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به دانش‌آموزان اجازه می‌دهند به جامعه بین‌المللی متنوعی از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان فعلی بپیوندند. در عین حال، تجربه آنلاین آستون نتایج و توسعه را مطابق با نیازهای حرفه ای شما تنظیم می کند.

فارغ التحصیلان آستون برای کارفرمایان مطلوب هستند.

فارغ التحصیلان آستون دارای رتبه اشتغال 82 درصدی هستند (راهنمای دانشگاه تایمز/ساندی تایمز 2017) و در بین 20 برتر در جهان برای MBA های آنلاین از راه دور (رتبه بندی دانشگاه QS 2018) قرار دارند. فارغ التحصیلان به یک جامعه با ارتباط خوب می پیوندند، زیرا 78.8 درصد از فارغ التحصیلان استون در عرض شش ماه پس از فارغ التحصیلی شغل یا ادامه تحصیل پیدا می کنند (راهنمای دانشگاه 2017). طبق نظرسنجی Destinations of Leavers from Higher Education، استون 10 دانشگاه برتر بریتانیا برای فارغ التحصیلانی است که به مشاغل حرفه ای دست می یابند. رتبه بندی QS Employability، استون را در بین 20 برتر در بریتانیا برای اشتغال فارغ التحصیلان قرار داده است.

جامعه یادگیری آستون متنوع است.

استون در رده 10 برتر در بریتانیا و در 30 رتبه برتر برای چشم انداز بین المللی قرار دارد. Aston University Online طیف گسترده ای از زبان آموزان حرفه ای را در سراسر جهان جذب می کند. علاوه بر این، Aston University Online در زمینه های خود با پنج ستاره QS برتری دارند و از نظر کیفیت تدریس در بریتانیا در رتبه دوم قرار دارند (THE، Teaching Excellence Framework).

مزایای تحصیل در استون را می دانید. اکنون با کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدرسه کسب و کار ما، قدم بعدی را بردارید. Aston University Online مجموعه متنوعی از برنامه های تحصیلات تکمیلی، از جمله MBA آنلاین از یک مدرسه کسب و کار با اعتبار سه گانه را ارائه می دهد.

ویژگی های پردیس

  رتبه بندی

  ایجاد رهبران فردا، امروز

  Aston University Online برای افراد حرفه ای و افرادی که خود را در رشته های خود تثبیت کرده اند و می خواهند برای گام بعدی در حرفه خود تلاش کنند، هدف قرار می گیرد. برای بیش از 60 سال، استون مورد احترام قرار گرفته و به دلیل برتری خود شناخته شده است، از جمله:

  • دانشگاه گاردین سال 2020
  • رتبه بندی پنج ستاره QS برای برتری
  • شش برنامه تحصیلات تکمیلی در 50 برنامه برتر اروپا - Eduniversal Best Masters 2016 رتبه بندی شدند
  • در انحصاری 1 درصد از مدارس کسب و کار دارای اعتبار سه گانه
  • برنامه مطالعات کسب و کار و مدیریت در 100 برتر - رتبه بندی جهانی QS بر اساس مطالعات
  • 100 درصد برای تأثیر پژوهش - چارچوب تحقیق و تعالی
  • یکی از تنها سه مدرسه کسب و کار در بریتانیا که جایزه منشور کسب و کار کوچک سطح طلا را کسب کرده است

  مدرسه کسب و کار فارغ التحصیلانی آماده برای شغل ایجاد می کند که بر مهارت های مورد نیاز برای بازار رقابتی امروز تسلط دارند. مهارت های مورد تاکید عبارتند از:

  • مذاکره
  • ارتباط
  • رهبری
  • کار گروهی
  • تفکر نوآورانه

  استون با طیف گسترده ای از ماژول ها و جمعیت دانش آموزی متنوع، یک جامعه یادگیری آنلاین را به دانش آموزان ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند شبکه خود را با همتایان و مربیان خود بسازند و در عین حال از راحتی یک مدرک آنلاین لذت ببرند. طراحی شده برای حرفه ای ها و یادگیرندگان بزرگسال پرمشغله، دانش آموزان می توانند در کلاس های 24 ساعته در هر زمان که راحت هستند شرکت کنند و برخی از مدارک تحصیلی را در کمتر از دو سال به پایان برسانند.

  مدرک آنلاین از دانشگاه استون همان شهرت را برای برتری آکادمیک و تمرکز آماده شغلی دارد که کارفرمایان می خواهند.

  اعتیار سنجی ها

  EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

  English Language Requirements

  مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

  مکان ها

  • Birmingham

   Aston University, B4 7ET, Birmingham

   سوالات