Keystone logo
Australian Graduate School of Leadership

Australian Graduate School of Leadership

Australian Graduate School of Leadership

مقدمه

ماموریت و اهداف

پیشرفت دانش و درک: ما قصد داریم دانش و درک را از طریق همکاری های طولانی مدت تحقیق با چندین دانشگاه و از طریق تجزیه و تحلیل موضوعی از رپرتیور در حال رشد و منحصر به فرد از مطالعات موردی رهبری طولی ایجاد شده توسط graduants DBL که ما از طرف CSU

فعال کردن افراد برای یادگیری در طول زندگی آنها (برای رشد و تکامل شخصی، مشارکت موثر در نیروی کار و مشارکت سازنده برای جامعه): ما در دهه های گذشته از چندین هزار نفر از مدیران ارشد و متوسط در بسیاری از کسب و کارهای استرالیا کمک کرده ایم و ادارات دولتی. اخیرا، ما یک سری برنامه های رهبری استراتژیک مستمر کار 12 هفته ای را برای یک بانک بزرگ استرالیا اجرا کرده ایم. دیدگاه های ما در رابطه با اهمیت یادگیری مداوم در چارچوب ملاحظات مربوط به تعادل کار / زندگی در گزارش تحقیقاتی که طی سه سال گذشته توسط کار NSW در آینده کار 2020 صورت گرفته است، مشخص شده است. (ISBN 9780980499100) این گزارش در وب سایت ما موجود است.

پاسخگویی به خواسته های بازار کار از طریق آموزش با کیفیت: ما تعدادی از تحویل های دوره ای و نوآوری های محتوا را برای بهبود کیفیت توسعه ارائه شده به شرکت کنندگان دوره معرفی کرده ایم. ما اطلاعات مفیدی را از جلسات بحث گروهی کوچک و مصاحبه های فردی عمیق با شرکت کنندگان گذشته و اعضای شورای مشورتی به دست می آوریم. ما تشخیص می دهیم و در دوره های ما به همان اندازه که ممکن است روند را به سمت "شخصی سازی دوره" تشخیص دهیم. هدف ما به طور موثر شکاف بین تئوری و عمل را برطرف می کند و برای هر دو به یک ارزش بسیار قوی تر نیاز دارد.

تجهیز جامعه به دانش، مهارت و نگرش های اجتماعی، فرهنگی و بین المللی برای بهبود کیفیت زندگی برای همه شهروندان: ما یک موسسه بالغ متخصص هستیم. با این حال، ما متوجه می شویم که ما توانایی بیشتری برای رسیدن به تاثیر بیشتر از اندازه ما می تواند در ارائه رهبران جامعه با دانش، مهارت و نگرش های اجتماعی، فرهنگی و بین المللی، که به آنها کمک می کند تا کار بهتر برای بهبود کیفیت زندگی برای همه شهروندان

مشارکت در یک جامعه دموکراتیک، عادلانه و متمدن: واقعیت های رهبری که شرکت کنندگان تمایل به کشف در سفر یادگیری خود را به طور معمول برجسته انتقال است که در رهبری سازمانی از تمرکز خودکامه بر تولید سودآوری کوتاه مدت در درجه اول به نفع یک مجموعه محدود از ذینفعان به رهبری مشترکی توزیع شده است که یک رویکرد کلی و جامع از خدمات ذینفع را در رابطه با همه ذینفعان بدون در نظر گرفتن قدرت و نفوذ نسبی خود متمایز می کند.

مشارکت در بهبود اقتصاد ملی با استفاده از سطح بالایی از مهارت ها، دانش و تحقیقات (از جمله تحقیق مشترک با کسب و کار، صنعت و دولت): 40 سال قبل، ابتکار مذکور برای ایجاد یک پل بین جامعه تجاری و رهبری جهانی، دانش آموزان کلاس. این پل توسط پنج شرکت بزرگ شناخته شده استرالیا تاسیس شد. همکاری مستمر و پایدار ما با کسب و کار و تعهد ما به ارتباط تئوری با عمل در طول 40 سال گذشته، موقعیت ما را به عنوان یک پل بین دانشگاه علمی و رهبری کسب و کار در سطوح ارشد توجیه می کند. اخیرا، ما بخش صنفی جامعه را به عنوان یک شریک مهم در سیمان این پل وارد کرده ایم.

115971_pexels-photo-2193300.jpeg

بررسی و تاریخچه

موسسه بازاریابی بین المللی استرالیا با مسئولیت محدود (IMIA) در سال 1970 توسط پنج شرکت عمده استرالیا تاسیس شد: Amatil، APM، CSR، ICI و بانک نیو ساوت ولز (اکنون Westpac). این شرکت ها تا سال 1990 به شدت مشغول به فعالیت بودند تا زمانی که IMIA مرکز مستقل کارشناسی ارشد مطالعات استراتژیک کسب و کار شد. در سال 2010، IMIA به Australian Graduate School of Leadership (AGSL) تبدیل شد و با شرکت تابعه خود، مرکز مطالعات استراتژیک کسب و کار IMIA همچنان به ارائه خدمات رهبری و مشاوره استراتژیک برای سازمان ها و افراد ادامه می دهد.

اعضای هیات علمی IMIA در ابتدا از دانشکده بازرگانی هاروارد و دیگر مدارس کسب و کار بزرگ ایالات متحده و اروپا متعهد شدند. در اواخر دهه 1980، جزء هیات علمی قوی استرالیا معرفی شد. اولین مدیر دانشکده IMIA، معاون پیشین پذیرش در مدرسه بازرگانی هاروارد بود. دکتر رامزی فید در سال 1984 به عنوان مدیر دانشکده انتخاب شد و در سال 1990 مدیر موسسه شد. در سال 1991، دانشگاه کمپای CBD سیدنی IMIA تأسیس شد.

IMIA علاوه بر دوره های کوتاه، جلسات کسب و کار و تسهیل نوآوری و خدمات مشاوره ای، به نمایندگی و با همکاری شرکای دانشگاه، دوره های تحصیلات تکمیلی معتبر را ارائه می دهد. مواد دوره ای به صورت آنلاین ارائه می شود، به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا هر زمان و هر جا که دسترسی به اینترنت دارند مطالعه کنند. این امر مدیران اجرایی امروز را با تعهدات سفر و سفرهای غیر قابل پیش بینی، برای تثبیت تعهدات تحصیلی خود در زندگی خود، به کار خود ادامه داده است.

115972_pexels-photo-2065490.jpeg

مکان ها

  • Sydney

    Level 25, 88 Phillip Street, NSW 2000, Sydney

برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات