Keystone logo
Brentwood University

Brentwood University

Brentwood University

مقدمه

اگر به دنبال دانشگاهی انعطاف پذیر و گران قیمت با کیفیت بالای تحصیل هستید ، ممکن است Brentwood University بهترین انتخاب برای شما باشد. Brentwood University برنامه های تحصیلات تکمیلی بازرگانی را به زبان آموزان واجد شرایط ارائه می دهد. دستورالعمل ها از طریق برنامه هایی ارائه می شوند که با نیازها یا علایق دانش آموز سازگار باشند. این م institutionسسه با هدف حفظ چالش های آموزشی نوآورانه و انعطاف پذیر و انجام این کار از طریق یک فضای دانشگاهی دانشجو محور تأسیس شد. فارغ التحصیلان به دانش آموزانی که می خواهند کارآفرین باشند تبدیل می شوند تا رهبران خبره جهانی متعهد به استفاده از روشهای مناسب تجارت در حاکمیت شرکتی ، کارآفرینی و خدمات به جامعه شوند.

چشم انداز Brentwood

چشم انداز Brentwood University توسعه ، نظارت و تثبیت خود به عنوان یک ارائه دهنده محترم برنامه های مدیریت بازرگانی است و همچنان به عنوان یک رهبر در ارائه آنلاین آموزش های کسب و کار دانشجویی رشد می کند و رشد می کند. وی افزود: "آموزش از حقوق اساسی بشر است و برای اعمال سایر حقوق بشر ضروری است. این آزادی و توانمندی فردی را ارتقا می بخشد و از مزایای مهم توسعه برخوردار است. "

اهداف مitutionسسه

Brentwood University به دنبال دستیابی به اهداف این موسسه است: ما نیازهای شما را درک می کنیم

 • ارائه آموزش هایی که به شما امکان می دهد فارغ التحصیلان را در مدیریت فعالیت هایی که معمولاً در مدیریت و عملکرد سازمان های سودجو و غیر انتفاعی وجود دارند ، فراهم آورید.
 • با توجه به چالشهای فراوانی که این نهادها با آن روبرو هستند ، فرصتهای تجاری را تجزیه و تحلیل و درک کنید
 • فارغ التحصیلان را با مهارت های ارتباطی کافی ، رویکردهای تحلیلی برای حل مسئله آماده کنید
 • اطمینان حاصل کنید که فارغ التحصیلان مهارتهای لازم برای کار با اعضای تیم را فرا گرفته اند
 • محتوای نظری و عملی گسترده ای را در اختیار دانشجویان قرار دهید تا شایستگی های اصلی را در ارتباطات ، تجزیه و تحلیل و حل مسئله پیشرفته توسعه دهند.
 • اطمینان حاصل کنید که فارغ التحصیلان توانایی و انگیزه پرداختن به مسائل اخلاقی و اخلاقی را که ممکن است در تجارت ایجاد شود ، دارند
 • یک محیط تعاملی آموزش از راه دور ، که تجارب یادگیری چند رسانه ای را فراهم می کند و تماس مکرر با اساتید و خدمات پشتیبانی دانشجویان را فراهم می کند ، ارائه دهید
 • از طریق ارزیابی دوره و تجدید نظر در محتوا ، روش های تحویل و اهداف در چارچوب انطباق با الزامات نظارتی ، درگیر یک روند ثابت بهبودی شوید.

مکان ها

 • Irvine

  15615 Alton Pkwy Suite #450 , 92618, Irvine

  برنامه ها

  سوالات