Keystone logo
© Brunel University London
Brunel University London

Brunel University London

Brunel University London

مقدمه

Brunel University London ، با نام مهندس تأثیرگذار بریتانیا ایزامدار پادشاهی برونل ، از زمان باز کردن درهای خود در سال 1966 ، پیوسته تعالی دانشگاهی را تحویل داده است. در بیش از 50 سال آموزش آموزشی خود ، این دانشگاه تفاوت های مختلفی را کسب کرده است و در حال حاضر به عنوان 34th در جهان نامگذاری شده است. چشم انداز بین المللی (رتبه بندی دانشگاه جهانی آموزش عالی تایمز 2020).

این دانشگاه به دانشگاهیان مشهور خود افتخار می کند ، که هم برنامه های برونل را توسعه می دهند و هم تحقیقات مشهور جهانی خود را ارائه می دهند. این مربیان با ارائه مهارت هایی در دنیای واقعی ، فارغ التحصیلان را برای پاداش دادن به مشاغل آماده می کنند تا در محیط کار استفاده کنند.

132657_Bruneluniversityprofile.jpg

تاریخ و آموزش

Brunel University London به افتخار یکی از برجسته ترین مهندسان بریتانیایی، ایزامبارد کینگدوم برونل، نامگذاری شده است. چندین فارغ التحصیل برونل در دنیای آکادمی سلامت عمومی، در زمینه هایی مانند اقتصاد بهداشت عمومی و کنترل بیماری های عفونی، و در زمینه های مهندسی ساخت، مهندسی عمران، و بخش های خدماتی و دولتی، رهبرانی شده اند.

این دانشگاه بطور مداوم در تلاش است تا استانداردهای دانشگاهی تعیین شده توسط كیفیت کیفیت انگلستان برای آموزش عالی را منتشر كند ، كه توسط آژانس تضمین كیفیت منتشر شده است ، و انتظارات ملی را كه همه موسسات آموزش عالی انگلیس ملزم به رعایت آنها هستند ، تعیین می كند. فرایندها و رویه های دانشگاه به طور مداوم با چارچوب مدارک تحصیلات عالی در انگلستان ، ولز و ایرلند شمالی (FHEQ) مطابقت می یابد تا از استانداردهای بالای دانشگاهی و کیفیت آموزشی که دانشجویان و فارغ التحصیلان انتظار دارند اطمینان حاصل کند.

در برونل ، شما با دانشگاهیان پرشور و تحصیل می کنید که از متخصصان محترم در حوزه های خود هستند. این دانشگاهیان متعهد هستند که پس از فارغ التحصیلی به شما در توسعه مهارتهای آموزشی و شخصی مورد نیاز برای موفقیت کمک کنند.

پژوهش

Brunel University London متعهد به تحقیقات پیشرو در جهان است و سخت گیری دانشگاهی را با نیازهای دولت ، صنعت و بخش های سود و غیرانتفاعی در سطح جهان آمیخته است - ارائه راه حل های خلاقانه برای چالش های پیچیده برای تأمین منافع ، اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی.

مطالعه آنلاین

بستر یادگیری آنلاین Brunel به شما امکان می دهد برنامه خود را در یک زمان و مکانی که متناسب با برنامه شما و تعهدات خارج است ، مطالعه کنید. ویژگی وب کنفرانس دانشگاه به شما امکان می دهد تا با دانشجویان دیگر خود ارتباط برقرار کنید و دسترسی به فید های ویدیوی زنده را به اشتراک گذاشته اید.

در حین تحصیل ، به این موارد دسترسی خواهید داشت:

 • مشغول مطالب مطالعه: منابع شما شامل سخنرانی های ویدئویی ، مطالعات موردی ، انجمن های صنفی و پادکست ها است.
 • پشتیبانی و راهنمایی: مدرس برنامه اختصاصی شما در طی تحصیلات شما را از پیشرفت تحصیلی راهنمایی می کند.
 • پردیس مجازی شما: در هر مکانی مطالعه کنید و با متخصصین هم فکر در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید.
 • کتابخانه آزاد: دانشجویان آنلاین به کتابخانه ، مقاله ها و منابع الکترونیکی دسترسی کامل به کتابخانه دیجیتال گسترده Brunel دارند.

چرا ما را انتخاب کنید

 • Brunel University London برای شروع حقوق فارغ التحصیلان به عنوان یکی از 25 دانشگاه برتر انگلیس رتبه بندی شده است.
 • 72٪ خروجی تحقیقاتی پیشرو در سطح جهانی / بین المللی.
 • رتبه بندی در بین 40 دانشگاه برتر پژوهش فشرده، 58 در سطح جهان در رتبه بندی تاثیر آموزش عالی تایمز 2022.
 • بر اساس رتبه بندی دانشگاه های جهانی تایمز در سال 2023 Brunel University London در رتبه چهارم در بریتانیا و بیستمین جهان از نظر چشم انداز بین المللی قرار دارد.
 • برونل فارغ‌التحصیلان را با مهارت‌های عملی برای رسیدگی به چالش‌های جامعه در مقیاس جهانی مجهز می‌کند و آنها را با آموزش پژوهشی از معلمان بسیار مجرب آماده می‌کند.
 • در هر زمان و هر مکان با مدرک 100% آنلاین مطالعه کنید.

توصیفات دانشجویی

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

 • London

  London, بریتانیا

  سوالات