Keystone logo
College For Adult Learning

College For Adult Learning

College For Adult Learning

مقدمه

College For Adult Learning ( CAL ) ، که به عنوان یک سازمان آموزش ثبت شده (RTO) تشکیل شده است ، طی 10 سال گذشته در هزاران زندگی واقعاً تفاوت ایجاد کرده است. چشم انداز ما در College For Adult Learning متمرکز بر ایجاد نتایج واقعی برای دانشجویان است. ما متعهد هستیم که از طریق سفرهای یادگیری متناسب ، محتوای درسی جذاب و مرتبط با صنعت ، منابع مطالعه اضافی و ابزار ، به دانشجویان در رسیدن به اهدافشان کمک کنیم.

ما سه اصل راهنما داریم که نحوه ارائه دوره های آنلاین اختصاصی به دانشجویان College For Adult Learning شکل می دهد. تحصیل با ما فراتر از یک کاغذ است. با یک دوره College For Adult Learning ، می توانید الهام بگیرید که دنیای خود را شکل دهید - پشتیبانی بی نظیر ، مهارت ها و دانش قابل استفاده در زندگی واقعی را دریافت کنید و از یادگیری انعطاف پذیر لذت ببرید.

ما بر ارائه یک تجربه منحصر به فرد دانشجویی ، ایجاد یک محیط یادگیری آنلاین پشتیبانی ، دسترسی 24 ساعته و 7 ساعته به محتوای دوره ، بنابراین می توانید با سرعت خود ادامه دهید و فرصت های نامحدود برای ارتباط با متخصصان صنعت با تجربه برای مشاوره و پشتیبانی ، متمرکز شده اید.

مکان ها

  • Mitcham

    Mitcham Road,630, 3132, Mitcham

    سوالات