Keystone logo
California School of Law

California School of Law

California School of Law

مقدمه

دانشکده کالیفرنیا قانون

دانشکده کالیفرنیا قانون یک مدرسه قانون آنلاین با هدف ارائه یک تجربه آموزشی است که به عنوان نزدیک که ممکن است که در یک مدرسه قانون سنتی مسکونی است. دانش آموزان در CSL می توانید ببینید و با استادان و همکلاسی صحبت با ورود به یک زندگی می کنند ویدئو کنفرانس کلاس درس را از کامپیوتر خود در خانه یا محل کار.

تمام کلاس ها توسط اعضای هیات علمی با تجربه، که همه آنها به تصویب آزمون کالیفرنیا نوار دولت یا امتحان نوار در یک ایالت دیگر تدریس می شود.

چگونه دانشکده حقوق و کلاس های آنلاین کار

دانش آموزان مدرسه کالیفرنیا دانشکده حقوق فروشگاه قانون را انتخاب کنید برای به دست آوردن مدرک JD چون آنها نمی توانند حضور در یک دانشکده حقوق مسکونی با توجه به کار و یا تعهدات خانوادگی، به ذکر است بار مالی زیادی از شهریه و سفر در یک مدرسه قانون مسکونی نیست.

طبقات در مدرسه کالیفرنیا قانون ارائه یک تجربه واقعی دانشکده حقوق در سرعت و هزینه است که کنترل برای یک فرد بالغ کار.

طبقات دیدار هر هفته سه شنبه و پنجشنبه شب، با دانشجویان و اساتید شرکت کننده در کنفرانس های ویدئویی زندگی می کنند. در کلاس، آنها را مورد بحث و بحث قانون به عنوان اگر آنها از لحاظ جسمی در همان اتاق بود. در این کلاس ها اساتید استفاده از روش های سنتی سقراطی آموزش حقوقی، دانش آموزان را ارائه مورد و در مورد پرونده توسط استاد سوال.

دولت از تکنولوژی هنر دانش آموزان را قادر به انتخاب امتحانات، مقالات و یادداشتها قانون، برای اساتید به بررسی، بحث و درجه. این تکنولوژی همچنین دانش آموزان را قادر به تشکیل گروه مطالعه که در آن بحث از موارد، خطوط کلاس های تجاری، آمادگی برای آزمون های و دوستان و اتصالات شبکه که ممکن است یک عمر طول بکشد.

استانداردهای پذیرش مدرسه کالیفرنیا قانون علاقه مند در دانشجویانی که می خواهند برای تبدیل شدن به وکلا موفق و مایل به کار سخت برای رسیدن به مدرک دکتر درجه است. اگر شما یک لیسانس شما واجد شرایط برای پذیرش مدرسه قانون است.

متقاضیان با لیسانس

متقاضیان با لیسانس از دانشگاه معتبر و یا دانشگاه، با حداقل معدل 2.0 با استانداردهای پذیرش دانشکده حقوق و واجد شرایط برای پذیرش دانشکده حقوق است.

استثنا برای متقاضیان بدون لیسانس

متقاضیان با 100 واحد کالج برای استثنا پذیرش در دانشکده حقوق در نظر گرفته. متقاضیان با حداقل معدل 2.0 با استانداردهای پذیرش دانشکده حقوق و واجد شرایط برای پذیرش دانشکده حقوق است.

متقاضیان با مدرک کارشناسی ارشد (اما بدون مدرک کارشناسی هستند) برای استثنا پذیرش در دانشکده حقوق در نظر گرفته.

وام

دانشکده کالیفرنیا قانون دانش آموزان با چند طرح وام قسط های مقرون به صرفه و جذاب ارائه می دهد. هر دانش آموز در مدرسه کالیفرنیا حقوق ثبت نام خواهد شد برای یک وام قسط تایید شده است. شهریه توسط ترم، نه سال به اتهام، نگه داشتن هر دو اصل و بهره پایین.

میله تصویب کالیفرنیا نوار دولت

مدرسه کالیفرنیا قانون به عنوان یک دانشکده حقوق آموزش از راه دور با کمیته نوار محققین از نوار ایالت کالیفرنیا ثبت شده است.

در آوریل 2009، کمیته نوار محققین از نوار ایالت کالیفرنیا انجام بازرسی کامل در محل مدرسه کالیفرنیا قانون، از جمله آن دفاتر شرکت های بزرگ، دانش آموز و کسب و کار سوابق، فن آوری آموزش و پرورش و اعضای هیئت علمی. کمیته نوار محققین ثبت نام از مدرسه کالیفرنیا قانون به عنوان یک دانشکده حقوق آموزش از راه دور را تایید کرده است.

فارغ التحصیلان دانشکده کالیفرنیا قانون دریافت درجه مدرک دکترای حقوق، ایجاد فرصت های شغلی متعدد به عنوان یک وکیل، استاد حقوق، فرد کسب و کار، و بیشتر.

فارغ التحصیلان دانشکده کالیفرنیا قانون واجد شرایط برای آزمون ایالتی کالیفرنیا نوار نشستن و راه هایی برای به عنوان یک وکیل در هر ایالت کار وجود دارد.

کانون وکلای آمریکا

تا به امروز، کانون وکلای آمریکا (ABA) در هر مدرسه قانون آنلاین معتبر نیست. بنابراین، مدرسه کالیفرنیا قانون توسط کانون وکلای آمریکا معتبر نیست.

مکان ها

  • Santa Barbara

    California School of Law 5276 Hollister Ave, Suite 262 , CA 93111, Santa Barbara

برنامه ها

    موسسه همچنین ارائه می دهد:

    سوالات