Keystone logo
Campbellsville University Online

Campbellsville University Online

Campbellsville University Online

مقدمه

درباره کمپبلزویل

Campbellsville درجه های آنلاین بسیار پویایی را ارائه می دهد تا فرصت های قابل دسترسی را برای دانشجویان برای ادامه تحصیل فراهم کند. برنامه های مدرک آنلاین در مطالعات عمومی ، مدیریت بازرگانی ، عدالت کیفری ، آموزش ، وزارت و الهیات ، پرستاری و مددکاری اجتماعی ارائه می شود. اساتید Campbellsville اطمینان حاصل می کنند که دانش آموزان آموزش مربوطه را می توانند در مسیرهای شغلی آنها به کار گیرند. علاوه بر این ، برنامه های آنلاین ارزان قیمت برای دانش آموزانی که به سادگی خواهان انعطاف پذیری در نحوه یادگیری یا نیاز به تعادل در مسئولیت های کاری و خانوادگی هستند ، ایده آل است.

بیانیه مؤسسه دانشگاه Campbellsville

دانشگاه Campbellsville یک موسسه جامع و مسیحی است که برنامه های فنی غیر اعتباری ، همراه با گواهینامه ها ، دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد. این دانشگاه به تعالی آکادمیک کاملاً بنیادی در هنرهای لیبرال اختصاص داده شده است که رشد فردی ، یکپارچگی و آمادگی حرفه ای را در یک محیط مراقبتی تقویت می کند. این دانشگاه دانشجویان را به عنوان رهبران خادم مسیحی برای یادگیری مادام العمر ، ادامه بورس تحصیلی با استفاده از تحقیقات پیشرفته برای تمرین در سطح دکترا و مشارکت فعال در یک جامعه متنوع و جهانی آماده می کند.

مدارک لیسانس آنلاین

کارشناسی در مدیریت بازرگانی

مقاطع لیسانس آموزش و یادگیری

سایر مدارک لیسانس آنلاین

ارزشهای اصلی

      • برای تقویت تعالی علمی از طریق گواهینامه های پیش حرفه ای ، دوره های کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد از طریق سیستم های سنتی ، فنی و آنلاین.
      • برای دستیابی به تعالی علمی از طریق دقت و تناسب در برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا.
      • برای ایجاد محیطی که برای موفقیت دانش آموزان مفید است.
      • برای ارزش گذاری دیدگاه های متنوع در یک جامعه متمرکز بر مسیح.
      • برای مدلسازی رهبری خدمت و مدیریت موثر.

چرا CU آنلاین؟

بر رشد خود متمرکز شوید

تحصیلات عالی ما در هنرها و علوم ، هدف اصلی ما در پرورش رشد شخصی و شغلی شماست.

آموزش مبتنی بر ایمان

ما در سال 1906 به عنوان یک دانشگاه مسیحی تاسیس شد ، ما از دیدگاه های مختلف استقبال می کنیم و دانشجویان را برای تبدیل شدن به رهبران خادم مسیحی آماده می کنیم.

مقرون به صرفه و راحت

کمپبلزویل در تلاش است تا برای دانشجویان خود آموزش مقرون به صرفه ای ارائه دهد. برنامه های مدرک آنلاین ما در یک قالب مناسب است ، بنابراین شما می توانید هر زمان و هر کجا که می خواهید تحصیل کنید.

اعتبار و افتخارات

همراه با اعتبارات منطقه ای و پیشرفته ، توسط سازمانهای زیر برای تعالی در آموزش و پرورش شناخته شده ایم.

مکان ها

 • Campbellsville

  University Drive, 42718, Campbellsville

  سوالات