Keystone logo
Carey Theological College

Carey Theological College

Carey Theological College

مقدمه

Carey Theological College

حوزه علمیه انجیلی آنلاین کانادا

Carey Theological College آموزش الهیات را از طریق برنامه های معتبر از دیپلم تا دکترا ارائه می دهد. کلیسای محلی را با منابع آنلاین، کارگاه ها، سمینارها، اعتکاف ها و کنفرانس ها تجهیز کنید. و دانشجویان شاگرد دانشگاه بریتیش کلمبیا از طریق جامعه مسیحی و برنامه اقامت منحصر به فرد ما.

در Carey Theological College ، هدف ما ارائه شاگردی برای هر فصل از زندگی است. کری معتقد است که شاگردی باید عملاً قابل دستیابی، شخصی و در دسترس همگان باشد. ما می دانیم که جهان به رهبران مسیحی نیاز دارد که بر جوامع جهانی ما تأثیر بگذارند تا در کاری که خدا در حال حاضر در جهان انجام می دهد مشارکت کنند. کری این نیاز را با تمرکز بر دو حوزه کلیدی برآورده می کند:

تشکیل کشیش: تمام دوره‌های وزارت تحصیلات تکمیلی کری و برنامه‌های معتبر به صورت آنلاین ارائه می‌شوند تا دانش‌آموزان ما بتوانند در هر زمان و مکان مطالعه کنند و ایمان خود را توسعه دهند. با مدل مالی منحصر به فرد ما، فارغ التحصیلان ما بالاترین استانداردهای برتری دانشگاهی را تجربه می کنند که به طور موثر آنها را برای وزارت بدون بدهی کم یا بدون بدهی آماده می کند. پلت فرم یادگیری تعاملی ما یادگیری فعال و تعامل عمیق را از دانش آموزان و مربیان به طور یکسان تشویق می کند.

شاگردان UBC: اقامتگاه کری خانه ای امن برای دانشجویانی است که به دنبال تقویت ایمان خود به جامعه مسیحی ما در طول تحصیل در UBC هستند. ما نرخ های مقرون به صرفه ای را برای یک اتاق خصوصی با حمام و وعده های غذایی و همچنین تجربه شاگردی منحصر به فرد دانشجویی دریافت می کنیم. یک کشیش این دانش آموزان را در مطالعه کتاب مقدس، مربیگری، اعتکاف های روحانی و فعالیت های اجتماعی هدایت می کند. هنگامی که از UBC فارغ التحصیل می شوند، در حرفه های انتخابی خود رهبران مسیحی می شوند.

برنامه های آکادمیک کری

CAREY نه برنامه تحصیلات تکمیلی مجزا ارائه می دهد. هر برنامه برای دستیابی به اهداف مختلف، متناسب با علایق مختلف و پیشرفت سفر شما در ایمان طراحی شده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های تحصیلی ما:

چرا کری را انتخاب کنیم؟

خدمت مسیحی امروز شاهد کاهش رهبران واجد شرایط و تواناست. اما کری باور ندارد که خدا از دعوت زنان و مردان به خدمت دست کشیده است. حوزه علمیه اغلب دور از خانه است، و دانش آموزان بالقوه باید به فکر ریشه کن کردن زندگی خود باشند تا به مدرسه ای که آموزش الهیات ارائه می دهد دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، تحصیلات تکمیلی می تواند پرهزینه باشد. دانش‌آموزانی که با بدهی فارغ‌التحصیل می‌شوند، اغلب در زمان پرداخت بدهی خود در مکان و نحوه خدمت محدود هستند.

کری چگونه به مشکل آموزش الهیات در دسترس پرداخته است؟

برنامه مدولار Pathways آموزش آنلاین
مدل
شهریه و مالی
کمک

برنامه مدولار Pathways

برنامه‌های ما بر اساس یک مدل اعتباری مدولار ساخته شده‌اند که در آن یک سطح می‌تواند بر سطح دیگری بنا شود و زبان‌آموز را قادر می‌سازد تا با سرعت خود به سمت درجه بالاتر پیشرفت کند. این مدل به دانش‌آموزان ما این انعطاف‌پذیری را می‌دهد تا انتخاب رشته‌های پایه، دوره‌های مورد نیاز برنامه و دروس انتخابی را برای کسب دیپلم یا آماده‌سازی Pathway برای یک مدرک تحصیلی بالاتر پشته‌بندی کنند.

همه دوره‌های پایه کری سالی یک‌بار اجرا می‌شوند، در حالی که الزامات برنامه و دوره‌های انتخابی ما هر 3 تا 4 سال یک‌بار بر اساس در دسترس بودن مدرس تغییر می‌کنند. این بدان معنی است که شما می توانید در هر زمان در طول سال برای دوره ها ثبت نام کنید و برنامه Pathway شما همچنان در مسیر خود قرار دارد. به طور کلی، عاقلانه است که برای گذراندن دوره های مورد نیاز در اوایل برنامه برنامه ریزی کنید تا بیشترین انعطاف را برای دروس انتخابی و تخصص بیشتر داشته باشید.

برای یک نمای کلی از برنامه مدولار ما Pathways ، اینجا راکلیک کنید.

مدل آموزش آنلاین

وابستگی کری به دانشگاه بریتیش کلمبیا به ما این امکان را می‌دهد که نوآوری‌ها را در فناوری‌های یادگیری دنبال کنیم و اطمینان حاصل کنیم که دانش‌آموزان برای بهبود تجربه یادگیری خود دسترسی ساده‌تر به پلتفرم‌های مختلف دارند.

بزرگنمایی
Zoom یک ابزار ویدئویی/صوتی برای کنفرانس وب و همکاری است که امکان جلسات و گفتگوهای بلادرنگ را با دانشجویان و اساتید خود به طور یکسان فراهم می کند. به‌جای اینکه بستری صرفاً برای سخنرانی‌ها باشیم، از Zoom برای تسهیل تجربیات یادگیری همتا به همتا و رشد جامعه استفاده می‌کنیم.
POPULI
Populi یکی از پلتفرم های مرکزی است که برای ثبت نام، پرداخت، مشارکت جامعه و حتی دوره ها از آن استفاده خواهید کرد. Populi می‌تواند به راحتی ویدیوها، بحث‌های گروهی، اشتراک‌گذاری فایل و ادغام‌ها را با بسیاری از populi LTI (عملکرد ابزارهای یادگیری) که امروزه در دسترس هستند، مدیریت کند.
EBSCO
برای کمک به دسترسی شما به منابع دوره ها و تحقیقات، کری یک کتابخانه دیجیتالی رو به رشد از طریق مجموعه EBSCO ما دارد. ما معتقدیم که دانش‌آموزان نباید یادگیری خود را از دست بدهند، زیرا نمی‌توانند کتاب بخرند یا در یافتن یک نسخه مشکل دارند. ما تمام منابع لازم را برای کلاس‌ها تقریباً 100٪ رایگان برای هر دانش‌آموزی در برنامه‌های خود اختصاص داده‌ایم.

دوره های آموزشی در کری

دوره های کری به طور کلی شامل این بخش ها می شود. خواندن، بحث انجمن، تکالیف و کلاس آنلاین.

شهریه و مالی

ماموریت کری توانمندسازی رهبران مسیحی وفادار برای هر نسل، هر فرهنگ و هر جامعه است.

برای دستیابی به مأموریت های خود، ما هزینه های تحصیل خود را رقابتی نگه می داریم تا آموزش الهیات را تا حد امکان در دسترس قرار دهیم. علاوه بر این، کری همچنین خوشحال است که می‌تواند انواع منابع کمک مالی را برای کمک به کاهش هزینه‌های مرتبط با تحصیل ارائه دهد. لطفا با ما تماس بگیرید یا از وب سایت ما دیدن کنید تا در مورد شهریه و کمک های مالیبیشتر بدانید.

آمار

 • دانش آموزان بین المللی:

  95%

 • 0
 • نسبت دانشجو به هیئت علمی:

  12 به 1

توصیفات دانشجویی

مکان ها

 • Vancouver

  Iona Drive,5920, V6T 1J6, Vancouver

  سوالات