Keystone logo
© The University of Fredericton
Centennial College - Canada

Centennial College - Canada

Centennial College - Canada

مقدمه

کالج سنتنیال یک موسسه پیشرو است که طیف گسترده ای از برنامه های نوآورانه را ارائه می دهد که برای پاسخگویی به نیازهای در حال تغییر نیروی کار ایجاد شده است. به عنوان اولین کالج عمومی هنرهای کاربردی و فناوری انتاریو، ما متعهد به ارائه آموزش با کیفیت بالا هستیم که دانش آموزان را برای موفقیت در بازار کار پویا آماده می کند. Centennial با استقبال از آموزش در دسترس، فرصت های یادگیری پاره وقت و آنلاین متنوعی را ارائه می دهد که متناسب با سبک زندگی و آرزوهای شغلی شما طراحی شده است.

تعهد ما به برتری آکادمیک در ارائه بیش از 1300 دوره پاره وقت در هفت مدرسه تخصصی دانشگاهی، ارائه انعطاف پذیری در کلاس های آخر هفته، عصر، و آنلاین منعکس شده است. علاوه بر این، بسیاری از برنامه های تمام وقت ما به طور کامل به صورت آنلاین در یک محیط یادگیری دیجیتال تعاملی در دسترس هستند.

Centennial همچنین 35 برنامه آنلاین پاره وقت را ارائه می دهد که طیف وسیعی از موضوعات را پوشش می دهد. این برنامه‌ها برای کمک به شما برای دستیابی به مهارت‌هایی برای پیشرفت در حرفه‌تان، یافتن مسیر شغلی جدید، دنبال کردن یک علاقه جدید یا پایان آخرین دوره برای تکمیل برنامه‌تان طراحی شده‌اند.

مجموعه بیش از 30 مدرک خرد ما کارآمدترین راه را برای توسعه مهارت های مورد نیاز برای پیشرفت شغلی و آماده شدن برای آینده کاری ارائه می دهد. این برنامه ها به طور خاص برای تکمیل سریع طراحی شده اند و آنها را به راه حل ایده آلی برای پیشرفت شغلی تبدیل می کند و کاملاً با نیازهای یادگیری و برنامه ریزی شما هماهنگ است.

ما مفتخریم که با بیش از 1500 رهبر صنعت که با ما برای شکل دادن به برنامه درسی و نتایج یادگیری برنامه های ما همکاری می کنند، همکاری می کنیم. اگر قصد دارید مهارت‌های خود را ارتقا دهید و از طریق مطالعه پاره وقت آنلاین، مدرک یا مدرک خرد دریافت کنید، ما برنامه‌های متناسبی را ارائه می‌دهیم تا به شما در دستیابی به توسعه حرفه‌ای و اهداف شغلی خود کمک کنید.

Centennial با بیش از 101 عضو هیئت علمی با استعداد به تدریس آنلاین و جامعه پر رونق متشکل از 3227 یادگیرنده آنلاین در سال 2023، یک تجربه آموزشی شخصی را برای برآورده کردن نیازها و آرزوهای منحصر به فرد هر دانش آموز ارائه می دهد.

آیا آماده هستید تا تحصیلات و حرفه خود را به سطح بالاتری ببرید؟ به جامعه پر جنب و جوش ما از فراگیران و متخصصان بپیوندید. امروز طیف گسترده ای از برنامه ها و دوره های آنلاین کالج سنتنیال را کشف کنید. اولین گام را برای دستیابی به اهداف شغلی خود بردارید و با بررسی بسیاری از امکانات برای ارتقای مهارت های حرفه ای خود اقدام کنید.

پذیرش ها

اولین قدم در درخواست برای کالج سنتنیال تعیین این است که آیا شرایط لازم برای ورود را دارید یا خیر. از آنجایی که شرایط پذیرش از برنامه ای به برنامه دیگر متفاوت است، لطفاً شرایط پذیرش خاص را برای برنامه انتخابی خود بررسی کنید و برای جزئیات کامل با بخش پذیرش تماس بگیرید.

شایستگی

در حالی که هنوز باید برنامه خاص انتخابی خود را برای شرایط منحصر به فرد بررسی کنید، در اینجا یک طرح کلی از شرایط پذیرش عمومی برای برنامه های کالج سنتنیال آورده شده است.

اگر برای مدرک، دیپلم یا برنامه دیپلم پیشرفته کالج انتاریو درخواست می دهید، به موارد زیر نیاز دارید:

 • دیپلم ثانویه انتاریو (OSSD) یا معادل OSSD.
 • اگر OSSD ندارید اما 19 سال یا بیشتر دارید، ممکن است واجد شرایط درخواست به عنوان یک متقاضی بالغ باشید. هر واحد، دوره و حداقل نمرات برای برآورده کردن شرایط خاص برنامه شما، و همچنین الزامات اضافی مانند نمونه کارها، آزمون های آزمایشی، نمونه نوشتن، آزمون های ریاضی، مصاحبه، یا شرکت در جلسات پذیرش در دانشگاه. برای بسیاری از برنامه ها، می توانید با انجام یک ارزیابی مهارت، الزامات آکادمیک انگلیسی و ریاضیات را برآورده کنید.

اگر برای یک برنامه لیسانس درخواست می دهید، به موارد زیر نیاز دارید:

 • دیپلم دبیرستان انتاریو (OSSD) یا معادل OSSD با حداقل شش اعتبار 12 U، 12M، OAC.
 • اگر OSSD ندارید، اما 21 سال یا بیشتر دارید، ممکن است واجد شرایط درخواست به عنوان یک متقاضی بالغ باشید.
 • هر واحد، دوره و حداقل نمرات برای برآورده کردن شرایط خاص برنامه شما، و همچنین الزامات اضافی مانند نمونه کارها، آزمون های آزمایشی، نمونه نوشتن، آزمون های ریاضی، مصاحبه، یا شرکت در جلسات پذیرش در دانشگاه. برای برنامه های تحصیلی، تمام الزامات دانشگاهی باید در سطح "U" یا "M" یا معادل آن برآورده شود.

اگر برای یک برنامه کارآموزی اصلاح شده یا کارآموزی تعاونی درخواست می دهید، به موارد زیر نیاز دارید:

 • دیپلم دبیرستان انتاریو (OSSD) یا معادل GED OSSD.
 • هر واحد، دوره و حداقل نمرات برای برآورده کردن شرایط خاص برنامه شما، و همچنین الزامات اضافی مانند نمونه کارها، آزمون های آزمایشی، نمونه نوشتن، آزمون های ریاضی، مصاحبه، یا شرکت در جلسات پذیرش در دانشگاه.

اگر برای یک برنامه گواهینامه سریع یا فارغ التحصیل درخواست می کنید، به موارد زیر نیاز دارید:

 • مدرک دانشگاهی یا دیپلم کالج سه ساله. برای برخی از مدارک تحصیلات تکمیلی یا برنامه های سریع، متقاضیانی را در نظر می گیریم که دارای مدرک جزئی (حداقل دو سال) یا دیپلم کالج دو ساله و دارای حداقل دو سال سابقه کار مرتبط با برنامه تحصیلی هستند. پذیرش بر اساس تحصیلات تکمیلی جزئی و تجربیات مرتبط به صلاحدید کالج است. برخی از برنامه ها نیاز به تحصیلات پس از متوسطه قبلی در یک رشته خاص مرتبط با برنامه دارند.
 • برخی از برنامه‌ها از شما می‌خواهند که دوره‌های پس از متوسطه مانند انگلیسی یا ریاضی را قبل از درخواست گذرانده باشید.
 • هر گونه الزامات خاص برنامه مورد نیاز قبل از پذیرش، که ممکن است شامل نمونه کارها، آزمون های آزمایشی، نمونه نوشتن، مصاحبه، یا آزمون پذیرش انگلیسی و ریاضی باشد.

مکان ها

 • Toronto

  941 Progress Ave, Toronto,. ON M1G 3T8, , Toronto

سوالات