Keystone logo
Central Christian College Of Kansas

Central Christian College Of Kansas

Central Christian College Of Kansas

مقدمه

Central Christian College Of Kansas به دلیل برتری کلی برنامه های دانشگاهی ما شناخته شده است. اگرچه کوچک هستیم ، اما تقریباً تمام مناطق تحصیل و رشته ها را ارائه می دهیم - فقط در یک فضای صمیمی تر و دوستانه تر به صورت ساکن و آنلاین.

ما در Central ، با دسترسی آسان به منابع و اطلاعات ، از جمله ارائه دوره ها ، کتابخانه ما ، مرکز موفقیت دانش آموزان و موارد دیگر ، به شما کمک می کنیم تا شکوفا شوید. ما همین فضای صمیمی و صمیمی را به برنامه های مدرک آنلاین خود نیز گسترش می دهیم.

برخی از محبوب ترین زمینه های تحصیلات ما شامل هنرهای زیبا ، علوم ورزشی ، بازرگانی و آموزش است - اما موارد دیگری نیز برای انتخاب وجود دارد که هرکدام برای کمک به شما در آماده سازی موفقیت در رشته انتخابی شما طراحی شده اند.

کالج مسیحی مرکزی آرزو دارد تجربه ای تحول آفرین و ریشه در مسیح ارائه دهد. این کار بر روی ارائه آموزش شخصیت محور به مسیح به هر شخصی که مایل است به یک مهماندار وفادار قلب ، ذهن ، روح و قدرت تبدیل شود ، متمرکز شده است.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • McPherson

    South Main Street,1200, 67460, McPherson

    سوالات