Keystone logo
Chadron State College Online

Chadron State College Online

Chadron State College Online

مقدمه

کالج ایالتی چادرون که در سال 1911 تاسیس شد ، تنها کالج چهار ساله معتبر منطقه ای در نیمه غربی نبراسکا است. Chadron State به عنوان یک م institutionسسه عمومی با ریشه در آموزش معلم ، به یک کالج جامع با طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد تبدیل شده است. دانشکده به دلیل دسترسی و مقرون به صرفه بودن خود افتخار می کرد و تنوع و گنجاندن افراد و افکار را ارزشمند می دانست. CSC همچنین به دنبال استفاده از تجارب و نتایج تأثیرگذار برای دانشجویان و کارمندان خود است و تشخیص می دهد که تعامل و یادگیری دانش آموزان یکی از م componentلفه های اصلی ماموریت آن است:

"کالج ایالتی چادرون تجاربی را ارائه می دهد که رهبران و شهروندان آگاه و درگیر را برای غنی سازی منطقه دشت های بلند و فراتر از آن پرورش می دهد."

دانشکده جشن همکاری را انتخاب می کند و با پشتکار برای ایجاد همسویی بین هر بخش در دانشگاه تلاش می کند. در واقع ، ترازبندی یکی از عناصر مهم Chadron State 2030 ، مجموعه برنامه های استراتژیک کالج است. Chadron State 2030 طرح جامع آکادمیک ، طرح جامع پردیس و کمپین جامع بنیاد Chadron State را گرد هم آورده است. هر سه با هم کار می کنند تا یک فضای یادگیری با کیفیت بالا برای دانش آموزان و یک مکان جذاب و پاداش برای زندگی و کار ایجاد کنند.

مکان ها

  • Chadron

    Main Street,1000, 69337, Chadron

    سوالات