Keystone logo
California Institute of Advanced Management

California Institute of Advanced Management

California Institute of Advanced Management

مقدمه

دربارهی ما.

California Institute of Advanced Management ( CIAM ) یک دانشگاه غیر انتفاعی است که برای ایجاد فرصت های یادگیری مادام العمر در دسترس، چالش برانگیز و مرتبط با یک دانشجوی دانشجویی متنوع است. هدف آن تسهیل دسترسی آموزشی و برتری تحصیلی از طریق مدیریت استثنایی عملیات و منابع دانشگاهی، سیستم های تحویل نوآورانه و خدمات دانشجویی و برنامه های مربوطه است که تمرکز فراگیر، موفقیت آمیز و پاسخگو به فناوری است.

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM-faulty-grads-2016.jpg" alt="CIAM" />

کارکنان CIAM ، دانشکده و فارغ التحصیلان 2015

متکی بر فلسفه های دراکر.

با استفاده از حکمت پیتر فرک دراکر برای مدیریت مداوم، CIAM به وسیله ابزار و رشته هایی که تصمیمات اجتماعی و مسئولیت پذیری دارند، معقولانه به محیط کسب و کار تغییر می کند با استفاده از یادگیری تجربی در تنظیمات آنلاین و کلاس درس، رهبران و مدیران را در اختیار دارد. پنج اصل مدیریتی معنادار به پیتر دراکر عبارت بودند از:

  • ایجاد اندازه گیری عملکرد
  • انگیزه دادن و ارتباط دادن
  • تعیین اهداف
  • سازماندهی
  • در حال توسعه مردم

ماموریت ما:

ساختن از حکمت پیتر فراک دراکر، ما رهبران تولید می کنیم که درک عمیق از مسئولیت های مدیریتی خود را برای موفقیت شخصی و اجتماعی دارند. ما این کار را با ارائه آموزش تجربی در هر دو محیط سنتی و کلاس های مجازی انجام می دهیم.

دیدگاه ما:

CIAM رهبران تولید کننده را به عهده دارد که مسئولیت پذیر هستند، در سطح جهانی گرا و غرق در عمل هستند.

ارزش های ما:

CIAM ارزش و ترویج یک فرهنگ احترام به اخلاق، یکپارچگی و تحقق وظیفه به عناصر، کارکنان و جامعه ما است. این مقادیر به طور مستقیم از عقل پیتر دراکر جریان دارد.

یک پیام از رئیس جمهور:

California Institute of Advanced Management ( CIAM ) يك هدف دارد: به شما فرصتي براي ايجاد آينده خود در محدوده انتخاب شما مي دهد. براي رسيدن به اين هدف، دوره ها و برنامه ما را در مورد آنچه كه مديران و كارآفرينان بايد بدانند، ساخته ايم. امروزه مدیران اجرایی و کارفرمایان آینده درک می کنند که کارکنان ضروری امروز - که پیتر فرار دراکر، پدر مدرن مدرن، "کارگران دانش" نامیده می شود، نمی تواند مدیریت شود، بلکه باید رهبری شود. علاوه بر این، این نقش رهبری تنها می تواند توسط مدیران انجام شود که نه تنها دارای MBA هستند، بلکه دارای چشم انداز در تجربه و در طیف وسیعی از رشته ها هستند. آنچه شما در زندگی و کالج، صرف نظر از آنچه که شما مهم و آنچه شما از طریق تعامل با دیگران در گذشته به دست آورده اید، در حال CIAM فرصت ها هستند. CIAM MBA به شما می دهد کلیدهای باز کردن این درها را با ساختار خود در محیط جهانیشان در اختیار داشته باشید. "

- جنی ت، MBA، رئیس CIAM

به CIAM بپیوندید

ما مشتاق هستیم که شما علاقه مند به گرفتن تحصیلات خود در سطح بعدی هستید. تیم جذاب ما در اینجا برای کمک به شما در کشف تجربه MBA ما به شما ارائه می دهد.

پس بیا بگو سلام! تیم پذیرایی دوستانه ما آماده است تا به شما در تصمیم گیری در مورد MBA خود کمک کند و ارزش CIAM را به شما نشان دهد.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • El Monte

    California Institute of Advanced Management 9550 Flair Drive, Suite 201, El Monte CA 91731

سوالات