Keystone logo
California Institute of Advanced Management MBA آنلاین در مدیریت اجرایی و کارآفرینی
California Institute of Advanced Management

MBA آنلاین در مدیریت اجرایی و کارآفرینی

El Monte, آمریکا

11 Months

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

آموزش از راه دور

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

هیچ تست یا امتحان بیشتر نیست

مدیریت اجرایی CIAM

بدون GMAT یا GRE مورد نیاز است.

CIAM به دانش عملی، کاربردی و کاربردی معتقد است - نمرات آزمون بر روی یک تکه کاغذ نیست، بنابراین ما GMAT یا GRE را به عنوان یک نیاز پذیرفته نمی کنیم.

موجود 100٪ آنلاین، در هر جای دنیا.

پلت فرم آنلاین ما در سطح بین المللی می تواند در سراسر جهان قابل دسترسی باشد. برنامه MBA 36 ساعته برنامه ریزی شده برای پاسخگویی به نیازهای کارکنان حرفه ای در طیف گسترده ای از زمینه های کسب و کار است. گزینه های مسیر چندگانه، گزینه پخش زنده برای کلاس های آخر هفته / شب، نرخ تحصیلات پایین و کارشناسان متخصص، CIAM بهترین انتخاب برای MBA شما است.

تعامل با شرکت های املاک واقعی در کلاس!

به عنوان یک دانشجوی MBA CIAM شما با 12 مشتری واقعی کسب و کار ایالات متحده در زمینه پروژه های مشاوره ای در طول CIAM مشغول به کار خواهید شد و تجربه کسب و کار بی نظیر را تجربه خواهید کرد. ما خودمان را در داشتن یک برنامه درسی دانش آموزان خود می توانیم به طور مستقیم به کسب و کار خود، حرفه ای، و یا هر سرمایه گذاری آینده خود اعمال می شود. با طیف گسترده ای از پروژه های مشاوره ای در صنایع مختلف، ما قصد داریم شما را با طیف گسترده ای از عمق تجربه ای که در هیچ جای دیگر پیدا نکردیم فراهم کنیم.

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM-client-don-kendrick(cropped-web).jpg" alt="CIAM" />تیم مشاوره دانشجویی CIAM با مشتری، دون کاندریک املاک و مستغلات/>

جزئیات برنامه:

با پذیرش نوردی، CIAM قادر به ارائه چندین تاریخ شروع در ابتدای هر دوره در طول سال است. تکمیل موفقیت برنامه MBA نیاز به دانش آموزان برنامه درسی دوازده دوره را با مجموع 36 اعتبار کامل می کند. مهارت های رهبری و مهارت های گروهی به گونه ای طراحی شده است که دانش آموزان در طول دوره تحصیلی خود به طور مشترک کار می کنند و تمرکز مستمر بر توسعه ارتباطات موثر و حرفهای است.

برنامه MBA دارای 3 گزینه مختلف مسیر است:

  • 11 ماهه تمام وقت (دوره های 7 هفته ای)
  • 22 ماه کامل (دوره 15 هفته)
  • 22 ماهه نیمه وقت (دوره های 7 هفته ای)
    • فقط دانشجویان داخلی آمریکا

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM_graduating-class-2015%28web%29.jpg" alt="CIAM" />CIAM Class 2015/>

به CIAM بپیوندید

ما مشتاق هستیم که شما علاقه مند به گرفتن تحصیلات خود در سطح بعدی هستید. تیم جذاب ما در اینجا برای کمک به شما در کشف تجربه MBA ما به شما ارائه می دهد. بیا سلام بگو تیم پذیرایی دوستانه ما آماده است تا به شما در تصمیم گیری در مورد MBA خود کمک کند و ارزش CIAM را به شما نشان دهد.

چگونه MBA MBA CIAM را بهبود بخشد و زندگی شما را تغییر دهد - با امروز تماس بگیرید.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه