Keystone logo
Corban University

Corban University

Corban University

مقدمه

Corban University به عنوان کالج تمایز با دانشجویان مشغول ، آموزش عالی ، جامعه ای پر جنب و جوش و نتایج موفقیت آمیز شناخته شده است. کوربان همچنین در میان بهترین دانشگاههای US News & World Report در غرب قرار گرفته است.

Corban University دانشجویانی را آموزش می دهد که برای عیسی مسیح Corban University در جهان ایجاد کنند. تمرکز ما بر ایجاد رشد علمی ، معنوی و شخصی در یک محیط مسیحی ، جامعه باورنکردنی را برای تجربه دانشگاه شما ایجاد می کند.

اعضای هیئت علمی یادگیری را مرتبط و معنی دار می کنند. نسبت 12: 1 دانشجو به دانشکده ، اندازه کلاس را کوچک نگه می دارد ، بنابراین اعضای هیئت علمی شما را با نام می شناسند. آنها مشاوره ، راهنمایی و نقش فعالی در کمک به شما در رسیدن به اهداف خود دارند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Salem

    Deer Park Drive Southeast,5000, 97317, Salem

    برنامه ها

    سوالات