Keystone logo
Cyprus International Institute of Management

Cyprus International Institute of Management

Cyprus International Institute of Management

مقدمه

چرا CIIM - Cyprus International Institute of Management را انتخاب کنید

 • هشت (8) برنامه کارشناسی ارشد معتبر در تجارت ارائه می دهد.
 • با 3 Palmes of Excellence توسط Eduniversal (2017 - 2019) به عنوان بهترین مدرسه تجارت در قبرس رتبه بندی شده است.
 • دانشکده بین المللی از دانشگاه های برتر جهان و متخصصان باتجربه صنعت.
 • دفتر حرفه ای قوی (کارآموزی ، جایگزینی شغل و مبادلات اراسموس)
 • یک سیستم مدولار (بدون ترم) به شما امکان می دهد تعادل بین مطالعات و زندگی کاری را حفظ کنید.
 • دوره های شبانه در نیکوزیا و لیماسول.

CIIM - Cyprus International Institute of Management یک مدرسه تجارت بین المللی است که در سال 1990 توسط گروهی از رهبران بازرگانی و تیمی از دانشگاهیان برجسته به نمایندگی از برترین مدارس بازرگانی جهان تأسیس شده است. هدف ما جلب بهترین معلمان در تحصیلات مدیریتی فارغ التحصیل از محل تحصیل و استعداد و تجربه آنها در قبرس است.

CIIM برای انجام مأموریت خود ، مدل آموزشی مدولار را پیشگام کرده است. این به برنامه های ما انعطاف پذیری استثنایی می دهد ، دانش آموزان را قادر می سازد تا در یک دوره زمانی کوتاه اما فشرده بر روی یک موضوع خاص تمرکز کنند. این آزادی انتخاب است که به ویژه متناسب با نیازهای دانشجوی شاغل است.

نتایج یادگیری

 • حرفه ای بودن و نگرش انجام پذیر: با پذیرش چالش ها و یافتن راه حل های سریع و عملی ، در هر شرایط و محیطی که در آن فعالیت می کنند ، حرفه ای عمل کنید و پاسخگو باشید
 • مدیریت موثر: با استفاده از مهارتهای تحلیلی ، حل مسئله و تصمیم گیری (همراه با مهارت افراد) در مدیریت موثر واحد ، شرکت یا سازمان خود ، تفاوتهای قابل اندازه گیری در محیط آنها ایجاد کنید.
 • ذهنیت خلاق و کارآفرینانه: با استفاده از سخت گیری فکری ، تفکر انتقادی و ابتکاری ، فرصت های موجود را شناسایی کنید یا فرصت های جدید ایجاد کنید. حاضر باشند برای ایجاد ارزش مشترک برای خود ، سازمان خود و جامعه ، خطرات معقولی را بپذیرند و با شکست ها به عنوان فرصت های یادگیری رفتار کنند.
 • مهارت های بین فردی و هوش عاطفی و فرهنگی: رهبری بینشی ، ارتباط موثر ، همکاری ، کار گروهی و مهارت های بین فردی را به نمایش بگذارید. تنوع فرهنگی فردی و جمعی را به رسمیت می شناسد و می پذیرد ، و پیوستگی به هم پیوندی را در میان اقوام ، فرهنگ ها و جمعیت های مختلف دنبال می کند.
 • بین المللی سازی: آگاهی و درک مسائل جهانی را نشان داده و تجارب و تعاملات بین المللی را دنبال کنید.
 • دانش عملی و یادگیری مادام العمر: دانش عملی در یک یا چند زمینه مدیریت کسب و کار کسب کنید. از طریق رشد مداوم شخصی و شغلی ، یادگیرندگان مادام العمر باشید.
 • مسئولیت اخلاقی و اجتماعی: به گونه ای رفتار کنید که صحت ، شفافیت ، احترام و سایر مسئولیت های اخلاقی ، اجتماعی و مدنی را نشان دهد ، وابستگی و ارتباط آنها با دیگران و محیط را تشخیص دهد.

CIIM: روش جدید مطالعه!

CIIM بر اساس برنامه شما کار می کند و برعکس نیست.

CIIM از یک سیستم ابتکاری و راحت به نام "مطالعه Flexi" پیروی می کند و کلاسها بر اساس سیستم منحصر به فرد ثبت نام هستند.

سیستم مطالعه فلکسی

 • مزیت 1: هر بار یک کلاس انتخاب کنید ، نیازی به ادامه ترم نیست!
 • مزیت 2: با سیستم مطالعه Flexi ، هر کلاس حدود 1-2 هفته طول می کشد!
 • مزیت 3: کار و مطالعه را با کلاسهای راحت شبانه و آخر هفته ترکیب کنید!

کار و مطالعه را با هم ترکیب کنید

با کلاسهای مناسب شبانه و آخر هفته ، می توانید در حین تحصیل به کار خود ادامه دهید. تنظیم برنامه شما این امکان را برای شما فراهم می کند که همزمان به کار خود ادامه دهید ، از خانواده خود لذت ببرید و تحصیل کنید.

ارزیابی های کلاس

برای بعضی از کلاس ها ، شما باید امتحان دهید و برای بعضی دیگر ، یک تکلیف کتبی را ارائه دهید. تکالیف کتبی حدود یک ماه پس از آخرین جلسه کلاس ارسال می شود.

ECTS

 • سیستم انتقال اعتبار و انباشت اروپا
 • برای فارغ التحصیلی از یک برنامه مدرک از CIIM شما باید تعداد معینی اعتبار ECTS (90 برای MSC و 120 برای MBA و MPSM) جمع کنید.

رولینگ پذیرش

برنامه های پذیرش در طول سال پذیرفته می شوند. برای ارسال درخواست شما هیچ دوره تعیین شده یا مهلت تعیین شده وجود ندارد. پس از دریافت برنامه ، مدرسه آن را بررسی می کند و دانش آموز پذیرفته شده می تواند با پیوستن به کلاس بعدی ارائه شده کلاسها را شروع کند.

146873_pexels-photo-5676744.jpeg

اعتبار و تشخیص

CIIM - Cyprus International Institute of Management ، یک مدرسه بازرگانی غیرانتفاعی بین المللی تاسیس شده در سال 1990 ، کلیه برنامه های خود را مطابق با استانداردها و دستورالعمل های معتبر توسط آژانس تضمین کیفیت و اعتبار بخشی در آموزش عالی (DI.PAE) معتبر معتبر معتبر قبرس گرفته است. ارائه شده توسط شبکه اروپایی تضمین کیفیت (ENQA).

اعتبارنامه ها و همکاری های بین المللی

CIIM MBA توسط EPAS معتبر بین المللی است. ما همچنین یک کارشناسی ارشد در مدیریت منابع انسانی (تأیید CyHRMA) ، کارشناسی ارشد در خدمات مالی ، کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی ، کارشناسی ارشد در مدیریت رهبری آموزشی و کارشناسی ارشد در هوش تجاری و تجزیه و تحلیل داده ها و کارشناسی ارشد حقوق مالی و مالیات بین المللی.

همه برنامه های ما نیز توسط آژانس اعتباربخشی دولت قبرس معتبر شناخته شده اند. آموزش اجرایی CIIM توسط نهادهای مشهور جهانی معتبر شناخته شده است که بالاترین کیفیت برنامه های آموزشی و توسعه ارائه شده در قبرس را تضمین می کنند.

ما به عنوان یک م partnerسسه شریک CFA ، شریک ICAEW در یادگیری ، م Instituteسسه آموزش معتبر Chartered برای اوراق بهادار و سرمایه گذاری (CISI) و مرکز آموزش منطقه ای معتبر م Instituteسسه مدیران (انگلستان) فعالیت می کنیم. CIIM برای انجام مأموریت خود ، مدل آموزشی مدولار را پیشگام کرده است. این به برنامه های ما انعطاف پذیری استثنایی می دهد ، دانش آموزان را قادر می سازد تا در یک دوره زمانی کوتاه اما فشرده بر روی یک موضوع خاص تمرکز کنند. این آزادی انتخاب است که به ویژه متناسب با نیازهای دانشجوی شاغل است.

146032_pexels-photo-3153201.jpeg

مکان ها

مکان ها
 • Aglantzia

  21 Akademias Avenue, 2107, Aglantzia

  • Limassol

   3-5 Chaidariou Street, 3020, Limassol

   سوالات