Keystone logo
© Daytona State College Marketing
Daytona State College

Daytona State College

Daytona State College

مقدمه

از هر یک از دانشجویان ما بپرسید چرا Daytona State Collegeرا انتخاب کردند، و آنها در مورد برنامه‌ها و مدارک رتبه‌بندی برتر، اساتید و کارکنان باکیفیت، حمایت علمی فراوان، انتقال آرام به دانشگاه‌ها، 12 مدرک کارشناسی برجسته ما به شما خواهند گفت. برنامه ها و همچنین فعالیت های سرگرم کننده در محوطه دانشگاه.

به عنوان دانش آموز در یکی از کالج های ایالتی با بالاترین رتبه و سریع ترین رشد در فلوریدا، یک تجربه دانشگاهی غنی خواهید یافت که بر روی شما متمرکز است. تحقیقات نشان می‌دهد که دانش‌آموزانی که در تجارب پویا در دانشگاه شرکت می‌کنند، موفق‌تر هستند و تحصیلات شما در ایالت دیتونا فراتر از درس‌های شما خواهد بود.

از طریق بسیاری از باشگاه‌ها و فعالیت‌های دانشجویی ما، می‌توانید استعدادهای خود را توسعه دهید و در عین حال فرصت‌های منحصر به فردی برای دوستی، یادگیری و رهبری ایجاد کنید. خود را در طیف گسترده ای از برنامه های فرهنگی، از جمله نمایشگاه های هنری، نمایشنامه ها و اجراهای موسیقی غرق کنید. موزه عکاسی جنوب شرقی، واقع در محوطه دانشگاه، از جمله موزه های برتر آمریکا است که به طور کامل به عکاسی اختصاص دارد.

در مرکز پردیس، مرکز دانش‌آموزی باشکوه و امکانات رفاهی، فرصت‌های زندگی دانشجویی و خدمات پشتیبانی دانشگاهی را خواهید دید. مناطق مطالعه و پشتیبانی شامل کتابخانه، مرکز نگارش، آزمایشگاه کامپیوتر و مرکز پشتیبانی دانشگاهی است. پس از این همه مطالعه، استراحت کنید، استراحت کنید و در سالن جدید اقامتگاه دانشگاه، سالن بدنسازی، استخر سرپوشیده و مرکز تناسب اندام کمی سرگرم شوید.

علاوه بر برنامه‌های دانشگاهی با کیفیت بالا و فعالیت‌های سرگرم‌کننده برای انجام در محوطه دانشگاه، به جاذبه‌های فلوریدا مرکزی، سواحل زیبا، و پارک‌های ایالتی با مایل‌ها مسیر، نزدیک خواهید بود. منطقه ساحل دیتونا مکانی عالی برای بودن است، با آب و هوای فوق العاده در تمام طول سال، موقعیت مرکزی عالی و چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن.

در پایان، دانشجویان ایالت Daytona را انتخاب می کنند زیرا این انتخاب هوشمندانه است و تجربه کامل کالج را ارائه می دهد!

چشم انداز

Daytona State College منبع برتر برای آموزش و پرورش برای تسهیل پیشرفت فردی و توسعه اقتصادی در شهرستان های Volusia و Flagler است.

بیانیه ماموریت

Daytona State Collegeیک کالج عمومی جامع، دسترسی به طیف وسیعی از برنامه‌های انعطاف‌پذیر از غنی‌سازی جامعه تا مدرک کارشناسی را فراهم می‌آورد که بر موفقیت دانش‌آموزان، استقبال از تعالی و تنوع، و همچنین پرورش نوآوری برای افزایش آموزش و یادگیری تأکید دارد.

ارزش های ما

 • انجمن. انجمن Daytona State College شامل دانشجویان، اساتید، کارکنان و مردمی است که ما به آنها خدمت می کنیم. جامعه ما بر اساس احترام متقابل، ارتباطات مؤثر و باز و مسئولیت مدنی بنا شده است.
 • تمامیت. ایالت دیتونا برای بالاترین استانداردهای اخلاقی در تمام زمینه های عملیاتی، از جمله رفتار منصفانه و منسجم با همه اعضای جامعه ایالت دیتونا تلاش می کند. کالج به طور کامل از آزادی آکادمیک و حق تعقیب فکری حمایت می کند.
 • تعالی برای دستیابی به برتری آکادمیک، حرفه‌ای بودن و کیفیت در همه برنامه‌ها و خدماتی که ارائه می‌کنیم، ایالت دیتونا از سیستم بهبود مستمر مبتنی بر ارزیابی، مسئولیت‌پذیری و تعامل با کل جامعه استفاده می‌کند.
 • تنوع. تنوع افراد، اندیشه و بیان انرژی و نشاط را برای فرآیند یادگیری فراهم می کند. ایالت دیتونا اصالت و تمایز افراد و فرهنگ ها را جشن می گیرد و در عین حال برای پیوندهای مشترکی که ما را به عنوان یک جامعه جهانی متحد می کند ارزش قائل است.
 • نوآوری. نوآوری و خلاقیت کلید رشد ما به عنوان یک موسسه و همچنین رشد و موفقیت دانش آموزان است. ایالت دیتونا به توانایی خود برای انطباق با دنیایی که به سرعت در حال تغییر است، و یافتن راه حل های مثبت و خلاقانه برای چالش هایی که با آن مواجه است، افتخار می کند.
 • موفقیت دانش آموزی هیچ ارزشی مهمتر از موفقیت دانش آموزان ما نیست. هدف اصلی ما ارائه مهارت ها، دانش و انگیزه برای موفقیت در کلاس درس، محل کار و زندگی است. فراتر از این موفقیت، ما امیدواریم که در دانش آموزان خود عشق مادام العمر به یادگیری را القا کنیم.

اولویت های استراتژیک

 • از تعالی تحصیلی اطمینان حاصل کنید. برنامه های آموزشی با کیفیتی را ارائه دهید که نیازهای نیروی کار آکادمیک و غیر آکادمیک در شهرستان های Volusia و Flagler و فراتر از آن را برآورده می کند.
 • افزایش موفقیت دانش آموزان افزایش رشد و حمایت تحصیلی دانش‌آموز برای افزایش عملکرد، مشارکت و حفظ دانش‌آموز.
 • ایجاد مشارکت های اجتماعی گسترش و ایجاد مشارکت با سازمان های تجاری، جامعه و آموزشی که ماموریت و چشم انداز کالج را افزایش می دهد.
 • بر اثربخشی نهادی تأکید کنید. اطمینان از استفاده کارآمد و مؤثر از منابع کالج (مالی، فیزیکی، انسانی و فناوری).

تست

مکان ها

مکان ها
 • Daytona Beach

  West International Speedway Boulevard,1200, 32114, Daytona Beach

  • facebook
  • instagram
  • linkedin
  • twitter
  • youtube

برنامه ها

سوالات