Keystone logo
Dublin City University | DCU Connected - Excellence in Online Education

Dublin City University | DCU Connected - Excellence in Online Education

Dublin City University | DCU Connected - Excellence in Online Education

مقدمه

اگر شما می توانید از طریق راحتی خانه خود، در شهر خود، در هر جای دنیا، به یک مدرک دانشگاهی درجه یک ایرلند در سطح جهانی بر اساس برنامه خود کار کنید. آموزش آنلاین با DCU Connected به شما امکان دسترسی از راه دور به تمام منابع یک دانشگاه معتبر را می دهد: برنامه درسی نوآورانه، معلمان مشهور و تبادل پر جنب و جوش با دانش آموزان دیگر.

این آموزش آنلاین نیست همانطور که شما آن را تصور کرده اید - با Connected، شما یک بخش جامع و ارزشمند از جامعه دانشگاه خواهید بود. با DCU Connected، یادگیری اتفاق می افتد هر زمان، هر مکان. یادگیری از راه دور هرگز خیلی نزدیک نیست.

DCU

چه چیزی ما را بهتر می سازد؟

DCU Connected متناسب با ماموریت DCU برای تبدیل زندگی و جوامع است. در DCU ما متوجه می شویم که هیچ کس هیچ گزینه ای برای اتمام تحصیل در دانشگاه ندارد. برای این دانش آموزان هدف ما ارائه دسترسی انعطاف پذیر به برنامه های DCU کاملا معتبر است. نه تنها شما قادر خواهید بود بدون توجه به موقعیت مکانی خود دوره های خود را بگذرانید، اما شما همچنین می توانید از طریق شبکه های دانش آموزان بین المللی به طور مرتب ارتباط برقرار کنید.

نتیجه این است که شما یک درجه شناخته شده در سطح جهانی ایرلندی خواهید داشت که منبعی منحصر به فرد و منحصر به فرد در مورد برخی از چالش ها و فرصت های بزرگ جهان است.

DCU

مکان ها

  • Dublin

    Glasnevin, Dublin 9, Ireland, , Dublin

سوالات