Keystone logo
Ducere Global Business School

Ducere Global Business School

Ducere Global Business School

مقدمه

صلاحیت های کاربردی ترین و مرتبط ترین صنعت جهان

Ducere با همکاری دانشگاه ولسی ترینیتی سنت دیوید ، دانشگاه تورنس استرالیا ، دانشگاه نیوانگلند و دانشگاه موریس برای ارائه مدرکی حاوی منابع منحصر به فرد دنیای تجارت است.

این همکاری باعث شده است که دوسر با افتخار نوآوری ترین مدرک های آنلاین را ارائه دهد - برنامه های منحصر به فرد کارشناسی و کارشناسی ارشد که دانشجویان را قادر می سازد در پروژه های واقعی با سازمان های تجاری پیشرو در انگلستان و استرالیا کار کنند. دانش آموزان با حل و فصل پروژه های دنیای واقعی با شرکای صنعت ما مانند KPMG ، PwC ، دیزنی ، ATO ، Telstra ، Make-A-Wish و موارد دیگر مهارت های عملی به دست می آورند.

Dūcere یک شرکت اجتماعی مدرن و پیشرفته است که الهام بخش ترین ذهن ها و پیشرفته ترین فن آوری های جهان را به آموزش عالی می آورد. برنامه های آموزش عالی آنلاین ما انتشار و سواد آموزی اساسی را در 24 کشور آفریقایی تأمین می کنند.

"بیش از 44٪ از دانش آموزان دوسر قبل از فارغ التحصیلی از افزایش حقوق یا ارتقاء حقوق دریافت می کنند."

رشته های دانشگاه برای اقتصاد نوآوری قرن بیست و یکم

در همکاری با دانشگاه ها و شرکت های بزرگ، Ducere ارائه می کند که به منظور رفع نیازهای یادگیرنده مدرن از طریق مطالعه آنلاین انعطاف پذیر، پروژه های کسب و کار در دنیای واقعی و پشتیبانی دانشجویی بی نظیر طراحی شده است.

پروژه های واقعی را حل کنید. ارائه نتایج واقعی.

دوره های Ducere در همکاری با سازمان های پیشرو برای ارائه آموزش دانشگاهی ارائه می شوند که واقعا فارغ التحصیلان را برای انجام مراحل بعدی حرفه ای آماده می کنند. مشارکت های صنعتی Ducere از ایجاد محتویات دوره عملی و مرتبط پشتیبانی می کند. پروژه های صنعت واقعی با دانشجویان ارتباط برقرار می کنند.

تکمیل مدرک با Dūcere و یکی از شرکای دانشگاهی آن: دانشگاه تورنس استرالیا ، دانشگاه ولز ترینیتی سنت دیوید و دانشگاه نیوانگلند یک تجربه ارزشمند بی نظیر است که نمی توانید به جای دیگری بدست آورید. چه بخواهید شغل خود را شروع کنید ، چه یک شرکت اجتماعی ایجاد کنید ، یا در یک سازمان کار کنید ، با استفاده از مهارت ها در چالش های واقعی کسب و کار خواهید آموخت. مدرک کاربردی با مهارتهایی که کارفرمایان به دنبال آن هستند ، اطمینان حاصل می کند که در هر راهی که انتخاب می کنید موفق می شوید.

بینش واقعی از رهبران جهانی و نوآوران کسب و کار

دانشکده رهبران جهانی Ducere شامل بیش از 250 رهبر صنعت از بالاترین سطوح زندگی عمومی، از جمله رئیس جمهور سابق، نخست وزیران، مدیران اجرایی، کارآفرینان و بشردوستانه است.

بینش های ویدئویی از این رهبران در سراسر دوره Ducere محتوا و برنامه درسی، پرتو شکاف بین تحصیلات دانشگاهی و یادگیری عملی و مرتبط با صنعت است.

"مدرک تحصیلی که با مشکالت موثر و کاربردی در محل کار مواجه می شود"

Sky News Live (Switzer Daily)

"رهبران جهانی ... دوره های رهبری در زندگی واقعی را ارائه می دهند"

مجله کسب و کار مجله هفتگی

مکان ها

 • Swansea

  Swansea, بریتانیا

 • Melbourne

  Melbourne, استرالیا

  • Curepipe

   Curepipe, موریس

   • Newport Beach

    120 Newport Center Drive, 92660, Newport Beach

    سوالات