Keystone logo
Ducere Global Business School Australia

Ducere Global Business School Australia

Ducere Global Business School Australia

مقدمه

مدرسه کسب و کار جهانی Ducere یک رهبر شناخته شده در همکاری های دانشگاه و شرکت است، برای طراحی و ارائه مدارک تحصیلی که تأثیر واقعی شغلی دارند. ما با دانشگاه‌های بزرگ در 4 قاره، شرکت‌های جهانی، ادارات دولتی و سازمان‌های غیردولتی، و همچنین عضویت در AACSB، بنیاد کلینتون، سازمان ملل متحد و اتاق‌های مختلف جهانی همکاری می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که برنامه‌های ما جاری، مرتبط و مرتبط با صنعت هستند. .

ما یک ماموریت تجاری و بشردوستانه داریم. دوسر از فعالیت های بنیاد دوسر در 27 کشور آفریقایی به مبلغ میلیون ها دلار حمایت مالی کرده است.

کاربردی

مدارک متناسب با مشاغل و علایق دانش آموزان. محصولات تحویلی شرکتی مبتنی بر پروژه برای ارائه تأثیر در دنیای واقعی.

چشم انداز

ارائه مرتبط ترین و معتبرترین مدارک تحصیلی که مشاغل را به جلو می برد.

صنعت

به شبکه ای از شرکای صنعت جهانی و صدها رهبر جهانی بپیوندید.

انعطاف پذیر و در دسترس

100% آنلاین Pathways متعدد و گزینه های ورود.

ارزیابی

بدون امتحان ارزیابی ها برای توسعه و آزمایش مهارت ها و کاربردهای عملی طراحی شده اند.

تصدی اجتماعی

تحصیلات شما به افراد نیازمند کمک می کند تا از طریق کار بنیاد دوسر در سراسر آفریقا نیز تحصیل کنند.

یک تجربه فوق العاده دانشجویی

از مطالعه آنلاین انعطاف‌پذیر و خودگردان گرفته تا پروژه‌های تجاری در دنیای واقعی و رویدادهای صنعت پویا، ما هر برنامه را برای پاسخگویی به نیازهای یادگیرنده مدرن طراحی کرده‌ایم.

هر دو دوره لیسانس و MBA یادگیری آنلاین همهجانبه را با رویکرد ارزیابی کاربردی ترکیب می کنند. تحت این مدل، دانش‌آموزان تصمیم می‌گیرند که چه زمانی و چگونه مطالعه کنند، در حالی که ارزیابی‌های عملی را تکمیل می‌کنند که با نیازهای شغلی خود و نیازهای صنعت مرتبط است.

بنابراین به جای امتحانات، می توانید روی طرح های تجاری، مطالعات موردی پروژه و موارد دیگر کار کنید، در حالی که از دسترسی به برنامه درسی و محتوای دوره های مرتبط با صنعت استرالیا لذت می برید.

به هر حال شما تحصیل را انتخاب کنید، از طریق تیم پشتیبانی دانشجویی Ducere، پشتیبانی شخصی و مشاوره دریافت خواهید کرد، همراه با بازخورد عملی عمیق از کارکنان دانشگاهی. در هر مرحله از سفر دانشجویی شما، Ducere با شما همکاری خواهد کرد تا سواد دیجیتال، دانش حیاتی و مهارت‌های کارآفرینی مورد نیاز برای موفقیت در اقتصادی تغییر یافته توسط نوآوری را پرورش دهید.

از طریق پلتفرم آموزشی با رشد سریع در جهان، که متناسب با سبک زندگی شما طراحی شده است، بیاموزید

از طریق یک پلت فرم پیشرفته با دانشجویان و اساتید در سراسر جهان با تالارهای گفتگو و پشتیبانی 24/7 بیاموزید.

منابع آموزشی شامل مجلات، عرشه اسلاید، محتوای ویدیویی، انیمیشن، و سایر روش‌های ارائه برای ایجاد جذاب‌ترین محیط یادگیری دیجیتال است.

تحصیلات عالی و حرفه ای مرتبط با صنعت

دوره‌ها با مشارکت سازمان‌های پیشرو برای ارائه آموزش دانشگاهی ارائه می‌شوند که واقعاً فارغ‌التحصیلان را برای برداشتن گام‌های شغلی بعدی خود آماده می‌کند.

مشارکت های صنعت Ducere از ایجاد محتوای دوره های عملی و مرتبط پشتیبانی می کند. پروژه های صنعت واقعی که دانشجویان را با دنیای واقعی تجارت و رویدادهای انحصاری صنعت به میزبانی شرکت های پیشرو استرالیا مرتبط می کند.

بینش واقعی از رهبران جهانی و نوآوران کسب و کار

دانشکده رهبران جهانی Ducere شامل بیش از 250 رهبر صنعت از بالاترین سطوح زندگی عمومی، از جمله روسای جمهور سابق، نخست وزیران، مدیران عامل، کارآفرینان و نیکوکاران است.

بینش های ویدئویی از این رهبران در سراسر محتوای دوره و برنامه درسی بافته شده است، و شکاف بین مطالعات دانشگاهی و یادگیری عملی و مرتبط با صنعت را پر می کند.

دانش آموزان فرصتی بیشتر برای شنیدن و مشارکت با رهبران کسب و کار جهانی در شخصیت های منحصر به فرد در صنعت Ducere کسب می کنند.

مدارک طراحی شده توسط Ducere، تایید شده توسط همکاران دانشگاه در سراسر جهان.

مدارک Ducere با همکاری صدها نفر از رهبران برجسته تجاری، سیاسی و بشردوستانه در جهان ایجاد می شود. همه مدارک به طور رسمی توسط شبکه شرکای دانشگاهی آن تایید شده است. نتیجه یک تجربه دانشگاهی بی‌نظیر برای ارائه ترکیبی منحصر به فرد از اعتبارسنجی معتبر با یادگیری کاربردی مرتبط است.

مکان ها

  • Prahran

    Saint John Street,5, 3181, Prahran

    سوالات