Keystone logo
EC English State University of New York at Fredonia

EC English State University of New York at Fredonia

EC English State University of New York at Fredonia

مقدمه

درباره دانشگاه دولتی انگلیسی نیویورک در فردونیا

ما هر ساله به دانش‌آموزان از بیش از 140 کشور کمک می‌کنیم تا به اهداف زبانی خود برسند و رویاهای خود را در مدارس شگفت‌انگیز انگلیسی خود در سراسر جهان محقق کنند.

مزایای آموزش در دانشگاه

امروز، ما دوست داریم یکی از نکات برجسته تابستانی خود را به اشتراک بگذاریم: افتتاح اولین مدرسه EC در دانشگاه در دانشگاه ایالتی نیویورک (SUNY) Fredonia.

آیا می دانید چه چیزی باعث می شود زندگی و یادگیری در محوطه دانشگاه چنین تجربه ای هیجان انگیز و مفید باشد؟ ما می توانیم همه چیز را به شما بگوییم!

چرا EC On-Campus؟

ما می‌خواهیم به دانش‌آموزان خود فرصتی واقعی بدهیم تا به طور کامل، هم از نظر آکادمیک و هم از نظر اجتماعی، در سبک زندگی دانشگاهی کاملاً آمریکایی غوطه‌ور شوند و در عین حال سطح زبان خود را بالا ببرند.

دو مزیت آکادمیک عالی تجربه EC در دانشگاه، آمادگی کامل برای آموزش عالی و مسیر مستقیم به کل سیستم دانشگاهی ایالات متحده است. هنگامی که بخشی از شبکه دانشگاه ایالتی نیویورک هستید، به لطف مسیرهای انتقال و انتقال اعتبار کامل، می توانید از فرآیندهای انتقال روان بین دانشگاه های برتر دیگر مطمئن شوید!

چنین فرصتی همچنین رشد شخصی را همراه با فرصتی برای توسعه مهارت های اجتماعی شما به ارمغان می آورد. زندگی و یادگیری در محوطه دانشگاه فرصت مناسبی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا با یکدیگر ملاقات کنند و با یکدیگر درآمیزند. در کلاس، هنگام ناهار در غذاخوری، در یک فعالیت اجتماعی سازماندهی شده توسط دانشگاه، یا در محل اقامت پردیس در حالی که لباس های خود را به اتاق لباسشویی می برید، چهره های تازه ای خواهید دید و دوستان جدیدی پیدا خواهید کرد!

در کلاس درس، هر گونه مکالمه و بحث آکادمیک با سایر دانشجویان بین المللی EC در محوطه دانشگاه، یک تجربه یادگیری جالب خواهد بود، و همچنین فرصتی عالی برای شما خواهد بود تا تمرین صحبت کردن را به دست آورید، و همچنین مهارت های ارائه عمومی خود را بهبود ببخشید. . شما همچنین این فرصت را خواهید داشت که با دوره منحصربفرد English for Academic Purposes خود را برای زندگی در دانشگاه آماده کنید که به شما کمک می کند تا به اهداف تحصیلی خود برسید و با اطمینان و مهارت وارد دانشگاه شوید.

مکان ها

  • 280

    280 Central Ave, Fredonia, NY 14063, USA, 14063, 280

    سوالات