Keystone logo
© Domus Academy
eCampus University

eCampus University

eCampus University

مقدمه

آموزش از راه دور استاندارد، برنامه های مسکونی در محوطه دانشگاه و فاصله ترکیب شده و برنامه های مسکونی (تنها برای دانش آموزان غیر اتحادیه اروپا): دانشگاه eCampus آنلاین دانشگاه معتبر نیز به عنوان یک دانشگاه کاملا کاربردی ارائه سه گزینه یادگیری آنلاین متفاوت است.

چه چیزی ما را منحصر به فرد

  • سه روش های یادگیری آنلاین در دسترس برای برآوردن نیازهای هر دو دانش آموزان اروپا و بین المللی - کیفیت فوق العاده سیستم آموزش الکترونیکی ارائه پلت فرم آنلاین شخصی برای هر دانش آموز - استادان دانشگاه مجرب - آموزگار شخصی همیشه برای پشتیبانی اداری و آموزشی در دسترس - امکان زندگی می کنند و مطالعه در یک ساختمان مدرن را در یک محل زیبا در نزدیکی میلان و Como دریاچه علاوه بر پشتیبانی جامع آموزش از راه دور با آن در دانشگاه eCampus همچنین یک دانشگاه به طور کامل عملکرد، ارائه یک تجربه کامل دانشگاه به کسانی که انتخاب می کنید در دانشگاه ما زندگی می کنند. روش آموزش الکترونیکی با کیفیت بالا ما تضمین یک تجربه یادگیری استثنایی، ارائه می دهد و منابع گسترده مطالعه آنلاین و مواد. دانش آموزان امکان دسترسی در هر زمان و در هر مکان به هدایت آنلاین هم از نظر پشتیبانی آموزشی، و برای نیازهای اداری و رفاه.

پردیس مسکونی: یک ترکیب از معماری آوانگارد

غوطه ور در فضای سبز زیبا از بریانتزا، پردیس دانشگاه در مرکز سابق IBM در Novedrate (CO) واقع شده است. این ترکیب معماری آوانگارد طراحی شده توسط معمار برونو Morassutti است و از 12 برج متصل سطوح مختلف ساخته شده است.

در مورد دانشگاه ECAMPUS

  • 5 دانشکده - 22 رشته در مقطع کارشناسی با 27 مطالعه جریان های مختلف - 14 دوره کارشناسی ارشد رشته - دروس کارشناسی زبان انگلیسی در دسترس (مهندسی، اقتصاد و مد) - درس آموزش الکترونیکی در هر زمان و در هر نقطه - بدون حضور اجباری - در دانشگاه برنامه های مسکونی در دسترس - ثبت نام باز در تمام طول سال - Maximisation از زمان شخصی دانش آموز - امکان انتقال اعتبار - 24/7 خط حمایت دانشجویی - برنامه با هیچ مطالعه ویزا مورد نیاز - چهار شعبه در ایتالیا: دانشگاه های مسکونی در Novedrate (شمال ایتالیا)، و شش شاخه جداگانه در تورین و پادوا (شمال ایتالیا)، رم و ناپل (ایتالیا مرکزی)، باری و پالرمو (جنوب ایتالیا)

Novedrate (کومو) پردیس

پردیس اصلی دانشگاه eCampus فروشگاه در Novedrate (کومو) است. ساخته شده در اوایل 1970s، ساختمان پیچیده توسط معمار برونو Morassutti، یک دانش آموز از فرانک لوید رایت طراحی شده بود، و مرکز آموزش IBM تا ژوئیه 2003 قرار دارد.

ساختار داخل پارک ویلا Casana می، یک ساختمان اوایل قرن هجدهم واقع شده است. پارک گسترش بیش از یک منطقه از 150،000 متر مربع است.

ساختمان ها به مساحت بیش از 23،000 متر مربع و عبارتند از:

دو ساختمان اصلی، اولین اختصاص داده شده به مدیریت و تدریس سازه ها (با 60 اتاق از اندازه های مختلف، تا حدی با دیوارهای متحرک) و دوم برای مسکن (225 آپارتمان تک اتاق برای دانش آموزان و 45 آپارتمان دو اتاق را برای هیات علمی؛ طیف را می توان به 500 واحد افزایش یافته است). مناطق اختصاص داده شده به آشپزخانه، pantries، رستوران ها و کافه. لابی. سالن؛ درمانگاه؛ انبارها؛ ساختمان های کوچک برای استفاده نگهبان؛ ساختمان های کوچک مورد استفاده برای خدمات فنی مهندسی.

مکان ها

  • Milan

    Università degli Studi e-Campus Via Isimbardi 10 , 22060 , Milan

    سوالات