Keystone logo
EDHEC Business School - Online Programs

EDHEC Business School - Online Programs

EDHEC Business School - Online Programs

مقدمه

مدرسه کسب و کار EDHEC: شکل دادن به آموزش آنلاین

مدرسه کسب و کار EDHEC با هدف بهبود توسعه دیجیتال خود، EDHEC Online را ایجاد کرده است، یک پلت فرم دیجیتال 100٪ آنلاین. EDHEC Online با تمایل به پاسخگویی به تقاضای انعطاف‌پذیری از سوی متخصصان و مدیران آینده، عمدتاً متخصصان فعالی است که می‌خواهند مهارت‌های جدیدی را به‌منظور ارتقای شغل حرفه‌ای خود از طریق آموزش‌های دیپلم سطح بالا، در هر مکان و هر زمان، به دست آورند.

192778_pexels-canva-studio-3153201.jpg

مجموعه کاملی از دوره های آنلاین

از لیسانس تخصصی علوم گرفته تا برنامه های اجرایی و کارشناسی ارشد، EDHEC Online بر اساس روشی جدید از یادگیری است و دوره های دیپلم و گواهی در مدیریت را در مورد تمام موضوعات مرتبط با چالش های جدید کسب و کار ارائه می دهد. برنامه های آموزشی توسط اساتید مدرسه کسب و کار EDHEC و کارشناسان شرکت ارائه می شود که تخصص و دانش خود را ارائه می دهند.

پلت فرمی از تعالی

مدرسه کسب و کار EDHEC یکی از بنیانگذاران آینده بین المللی آموزش مدیریت (FOME) با همکاری امپریال کالج لندن و چندین مدرسه تجاری معتبر دیگر و دانشگاه های در سطح جهانی است. هدف این اتحاد ایجاد انقلابی در دیپلم های آموزش از راه دور با ترکیب دانش فنی و آموزشی است.

علاوه بر این، چندین مشارکت یا توافق با بازیگران کلیدی در دنیای EdTech تجربه یادگیری ارائه شده توسط EDHEC Online را غنی می‌سازد.

یک هدف: غنی سازی تجربه یادگیری

EDHEC Online به مدرسه کسب و کار EDHEC اجازه می دهد تا با توجه به نوآوری های دیجیتال قابل توجه، دسترسی به محتوای برجسته خود را تا حد امکان برای بسیاری از دانش آموزان فراهم کند. EDHEC Online یک سیستم "آموزش الکترونیکی محلی" را بر اساس 4 رکن و با تمرکز بر دانش آموز توسعه داده است:

 • پشتیبانی اختصاصی از اساتید EDHEC از طریق جلسات منظم مربیگری فردی و گروهی،
 • تعاملات ممتاز با اساتید EDHEC و مربیان دانشگاهی در طول جلسات هفتگی در کلاس‌های مجازی و پردیس آنلاین،
 • فن آوری های جدید برای یادگیری سفارشی (فیلم ها، آزمون ها، یادگیری تلفن همراه، ارزیابی های آنلاین و غیره)
 • تجربیات یادگیری نوآورانه چه به صورت حضوری و چه از راه دور (تیم سازی، سمینارها، بازی های تجاری و غیره)

"با ایجاد EDHEC Online، مدرسه بازرگانی EDHEC خود را در خط مقدم مدل چند پردیس فردا قرار می دهد. بنابراین ما فرصت های متعددی را برای دوره های دیپلم در سطح بالایی از برتری علمی و تکنولوژیکی برای موفقیت در دنیای به سرعت در حال تغییر به دانشجویان خود ارائه می دهیم."

Benoit ARNAUD، رئیس برنامه ها و مدیر EDHEC Online

ویژگی های پردیس

  اعتیار سنجی ها

  EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

  مکان ها

  مکان ها
  • Lille

   Lille, فرانسه

   سوالات