Keystone logo
EDHEC Business School - Online Programs

EDHEC Business School - Online Programs

EDHEC Business School - Online Programs

مقدمه

مدرسه کسب و کار EDHEC: شکل دادن به آموزش آنلاین

مدرسه کسب و کار EDHEC با هدف بهبود توسعه دیجیتال خود، EDHEC Online را ایجاد کرده است، یک پلت فرم دیجیتال 100٪ آنلاین. EDHEC Online با تمایل به پاسخگویی به تقاضای انعطاف‌پذیری از سوی متخصصان و مدیران آینده، عمدتاً متخصصان فعالی است که می‌خواهند مهارت‌های جدیدی را به‌منظور ارتقای شغل حرفه‌ای خود از طریق آموزش‌های دیپلم سطح بالا، در هر مکان و هر زمان، به دست آورند.

192778_pexels-canva-studio-3153201.jpg

مجموعه کاملی از دوره های آنلاین

از لیسانس تخصصی علوم گرفته تا برنامه های اجرایی و کارشناسی ارشد، EDHEC Online بر اساس روشی جدید از یادگیری است و دوره های دیپلم و گواهی در مدیریت را در مورد تمام موضوعات مرتبط با چالش های جدید کسب و کار ارائه می دهد. برنامه های آموزشی توسط اساتید مدرسه کسب و کار EDHEC و کارشناسان شرکت ارائه می شود که تخصص و دانش خود را ارائه می دهند.

پلت فرمی از تعالی

مدرسه کسب و کار EDHEC یکی از بنیانگذاران آینده بین المللی آموزش مدیریت (FOME) با همکاری امپریال کالج لندن و چندین مدرسه تجاری معتبر دیگر و دانشگاه های در سطح جهانی است. هدف این اتحاد ایجاد انقلابی در دیپلم های آموزش از راه دور با ترکیب دانش فنی و آموزشی است.

علاوه بر این، چندین مشارکت یا توافق با بازیگران کلیدی در دنیای EdTech تجربه یادگیری ارائه شده توسط EDHEC Online را غنی می‌سازد.

یک هدف: غنی سازی تجربه یادگیری

EDHEC Online به مدرسه کسب و کار EDHEC اجازه می دهد تا با توجه به نوآوری های دیجیتال قابل توجه، دسترسی به محتوای برجسته خود را تا حد امکان برای بسیاری از دانش آموزان فراهم کند. EDHEC Online یک سیستم "آموزش الکترونیکی محلی" را بر اساس 4 رکن و با تمرکز بر دانش آموز توسعه داده است:

 • پشتیبانی اختصاصی از اساتید EDHEC از طریق جلسات منظم مربیگری فردی و گروهی،
 • تعاملات ممتاز با اساتید EDHEC و مربیان دانشگاهی در طول جلسات هفتگی در کلاس‌های مجازی و پردیس آنلاین،
 • فن آوری های جدید برای یادگیری سفارشی (فیلم ها، آزمون ها، یادگیری تلفن همراه، ارزیابی های آنلاین و غیره)
 • تجربیات یادگیری نوآورانه چه به صورت حضوری و چه از راه دور (تیم سازی، سمینارها، بازی های تجاری و غیره)

"با ایجاد EDHEC Online، مدرسه بازرگانی EDHEC خود را در خط مقدم مدل چند پردیس فردا قرار می دهد. بنابراین ما فرصت های متعددی را برای دوره های دیپلم در سطح بالایی از برتری علمی و تکنولوژیکی برای موفقیت در دنیای به سرعت در حال تغییر به دانشجویان خود ارائه می دهیم."

Benoit ARNAUD، رئیس برنامه ها و مدیر EDHEC Online

ویژگی های پردیس

EDHEC توسط کارآفرینانی تأسیس شد که مصمم به آموزش و پرورش نسل بعدی رهبران تجاری بودند. بیش از یک قرن بعد، برنامه های مدرک EDHEC همچنان در بین بهترین ها در اروپا قرار می گیرند (رتبه بندی فایننشال تایمز).

برنامه های معتبر بین المللی و دارای رتبه بالا

به لطف اعتبار سه گانه (EQUIS، AACSB و AMBA)، مدرسه بازرگانی EDHEC یکی از بهترین مدارس تجاری در فرانسه و خارج از کشور است. تعلق به حلقه بسیار نزدیک از مؤسسات معتبر سه گانه تضمین برتری علمی و بین المللی شدن دوره ها است.

این جستجو برای استثنا در رتبه بندی ملی و بین المللی به رسمیت شناخته شده است. که یکی از بهترین مدارس کسب و کار در فرانسه محسوب می شود، نفوذ جهانی آن همچنان در حال تکامل است. مدرسه کسب و کار EDHEC که در 7 مدرسه برتر کسب و کار اروپایی در سال 2022 توسط فایننشال تایمز رتبه بندی شده است، مرتباً برتری و تخصص برنامه های آموزشی خود را تأیید می کند. رهبری آن به لطف تعهد اساتید، شرکا و دانشجویانش که به اعتبار EDHEC بسیار فراتر از دیوارهای مدرسه کمک می کنند، خود را در صحنه جهانی تثبیت کرده است.

رتبه بندی بین المللی ما

 • شماره 5 کارشناسی ارشد در امور مالی، فایننشال تایمز، 2021
 • شماره 2 MBA اجرایی در فرانسه، The Economist، 2020
 • برنامه های کارشناسی ارشد شماره 9 در مدیریت (MiM)، فایننشال تایمز، 2021
 • مدرسه کسب و کار شماره 7 در اروپا، فایننشال تایمز، 2022

یک اکوسیستم جهان وطنی

در مدرسه بازرگانی EDHEC، دانش‌آموزان با پیشینه‌های بسیار متنوع با یکدیگر ملاقات، همکاری و تکامل می‌یابند:

 • 8600 دانشجو در برنامه های آموزش عالی سنتی ثبت نام کردند که 35 درصد آنها بین المللی بودند
 • 245 قرارداد تبادل و مدرک دوگانه با موسسات آکادمیک پیشرو جهان
 • شبکه ای متشکل از 50000 فارغ التحصیل در 130 کشور

رویکردی نوآورانه برای یادگیری آنلاین

به عنوان یکی از بنیانگذاران اتحاد بین المللی Future of Management Education (FOME) ، EDHEC با برخی از بهترین مدارس کسب و کار در جهان همکاری می کند تا آموزش از راه دور را متحول کند . FOME چگونه کار می کند؟ اعضای شبکه منابع آموزشی آموزشی و دیجیتالی را ترکیب می کنند تا تحقیقات و دانش جدید را برای دانش آموزان بیشتری در سراسر جهان به ارمغان بیاورند.

این بدان معنی است که گزینه های یادگیری شما واقعا نامحدود است. این به این معنی است که هیچ چیزی شما را از گسترش دانش و کسب مهارت های تجاری و مدیریتی جدید باز نمی دارد.

اعضای FOME چه کسانی هستند؟

هر یک از اعضای FOME مجموعه ای از تخصص های تجاری، مدیریتی و مالی و همچنین تیم متخصصان و محققان موضوع خود را به همراه دارد. گزینه‌های دوره‌های آموزشی و یادگیری بی‌پایان است و همه آن‌ها را از طریق EDHEC Online دریافت می‌کنید.

اعضای FOME بر این باورند که یادگیری دیجیتال باید همان تأثیر یادگیری چهره به چهره را داشته باشد، و بنابراین آنها تنها بر ارائه فناوری‌های یادگیری به بازار تمرکز می‌کنند که دانش‌آموزان را ترغیب می‌کند تا خود و سازمان‌هایشان را واقعاً متحول کنند.

شبکه فارغ التحصیلان EDHEC برای آموزش از راه دور

54000 فارغ‌التحصیل EDHEC ما در بیش از 4500 شرکت مختلف کار می‌کنند و در 130 کشور مختلف زندگی می‌کنند ، اما هنوز هم اغلب دور هم جمع می‌شوند تا در مورد دوران خود در EDHEC و شغل، خانواده و زندگی‌شان از زمان فارغ‌التحصیلی خاطره بیاورند. در طول هر سال، فارغ التحصیلان EDHEC در رستوران ها، کلوپ ها، اتاق های هیئت مدیره و خانه های خصوصی برای 550 رویداد در سال گرد هم می آیند .

این مناسبت ها زمانی را برای اتصال نسل های مختلف فارغ التحصیلان EDHEC و ایجاد روابط قوی بین فارغ التحصیلان با پیشینه های فرهنگی مختلف فراهم می کند. بسیاری از فارغ التحصیلان از طریق انجمن شغلی آنلاین مرکز شغلی EDHEC، به دلیل اینکه می خواهند با دیگر فارغ التحصیلان EDHEC کار کنند، فرصت های شغلی را ارسال می کنند—این پیوند بسیار قوی است!

یک شبکه فارغ التحصیلان در دسترس برای دانشجویان آنلاین

دانشجویان آنلاین ثبت نام شده در برنامه های مدرک نیز از شبکه گسترده فارغ التحصیلان EDHEC بهره مند می شوند. سفیران مدارس در سراسر جهان مستقر هستند و به طور منظم رویدادهای اجتماعی و حرفه ای را میزبانی می کنند.

نمونه ای از رویدادهای فارغ التحصیلان شامل:

 • سالانه EDHEC Rendez-Vous،
 • روز سفیران،
 • مهمانی های استقبال از دانشجویان جدید،
 • و روز پردیس دانش آموختگان.

دانش‌آموزان آنلاین همچنین می‌توانند به شبکه فارغ‌التحصیلان EDHEC دسترسی داشته باشند تا در صورت مواجهه با یک موضوع خاص، مربیان و دوستان مطالعه را پیدا کنند.

  اعتیار سنجی ها

  EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

  مکان ها

  • Lille

   Lille, فرانسه

   Chat with students

   سوالات