Keystone logo
EHEI - European Higher Education Institute

EHEI - European Higher Education Institute

EHEI - European Higher Education Institute

مقدمه

موسسه آموزش عالی اروپا یک موسسه آموزش بیشتر است که برنامه های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد آنلاین با کیفیت بالا را ارائه می دهد که دانشجویان را برای یک شغل موفق در اقتصاد نوظهور آماده می کند. ماموریت ما تقویت تعالی تحصیلی و پیشرفت دانش‌آموزان از طریق یک تجربه آموزشی متحول و قابل دسترس با تمرکز قوی بر نوآوری، فناوری و خلاقیت است. این موسسه که توسط MFHEA - اداره آموزش عالی و تکمیلی مالتا معتبر است، با مجوز شماره 2023-05، یک سیستم آموزشی دقیق، فراگیر و در دسترس را با الهام از اصول و استانداردهای کیفیت تعیین شده توسط EHEA - منطقه آموزش عالی اروپا اتخاذ می کند.

ما رهبران مسئول را برای متحول کردن تجارت و جامعه آماده می کنیم

هدف اصلی ما توسعه رهبران جهانی فردا، با ارائه یک محیط آموزشی آنلاین حمایتی است که استعدادها و پتانسیل های فردی را ارتقا می دهد، دیدگاه های مختلف را در بر می گیرد، و تفکر انتقادی و مهارت های حل مسئله را تقویت می کند.

مدارک کارشناسی ارشد آنلاین با کیفیت بالا که برای مخاطبان جهانی قابل دسترسی است

برنامه‌های کارشناسی ارشد EHEI به دانش‌آموزان با پیشینه‌ها و سن‌های مختلف این امکان را می‌دهد تا به لطف حمایت اساتید برجسته و رهبران صنعت، مدرک معتبری را با تحصیل در هر زمان و از هر مکان کسب کنند. مدارک کارشناسی ارشد ما برای پاسخگویی به تقاضای بازار کار در حال ظهور از طریق یک برنامه درسی نوآورانه با کیفیت بالا طراحی شده است که در قالبی مناسب و انعطاف پذیر در دسترس است.

مدل آموزش آنلاین این موسسه به دانش آموزان مزایای زیادی مانند امکان تنظیم سرعت یادگیری، ایجاد تعادل بین کار و مطالعه، و دریافت حضور سفارشی بر اساس نیازهای فردی و سطح توانایی را به دانش آموزان ارائه می دهد. به لطف ابزارهای مختلف تکنولوژیکی، دانش‌آموزان می‌توانند در حالی که دانش و تجربه خود را با همسالان و معلمان در یک جامعه چندفرهنگی مبادله می‌کنند، مشاغل خود را بهبود بخشند و برتری حرفه‌ای خود را حفظ کنند.

 • بین المللی معتبر
 • کلاس های آنلاین جذاب و تعاملی
 • یادگیری انعطاف پذیر و شخصی
 • آزمون های آنلاین و سنجش
 • حمایت مالی و بورسیه

اعتباربخشی

موسسه آموزش عالی اروپا یک موسسه آموزش بیشتر است که برنامه های تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد آنلاین با کیفیت بالا را ارائه می دهد که دانشجویان را برای یک شغل موفق در اقتصاد نوظهور آماده می کند. ماموریت ما تقویت تعالی تحصیلی و پیشرفت دانش‌آموزان از طریق یک تجربه آموزشی متحول و قابل دسترس با تمرکز قوی بر نوآوری، فناوری و خلاقیت است.

این موسسه که توسط MFHEA - اداره آموزش عالی و تکمیلی مالتا معتبر است، با مجوز شماره 2023-05، یک سیستم آموزشی دقیق، فراگیر و در دسترس را با الهام از اصول و استانداردهای کیفیت تعیین شده توسط EHEA - منطقه آموزش عالی اروپا اتخاذ می کند.

برنامه های آنلاین

برنامه‌های آنلاین EHEI به دانش‌آموزان با پیشینه‌ها و سنین مختلف این امکان را می‌دهد تا به لطف حمایت اساتید برجسته و رهبران صنعت، مدرک معتبری را با تحصیل در هر زمان و از هر مکان کسب کنند. مدارک کارشناسی ارشد ما برای پاسخگویی به تقاضای بازار کار در حال ظهور از طریق یک برنامه درسی نوآورانه با کیفیت بالا طراحی شده است که در قالبی مناسب و انعطاف پذیر در دسترس است.

مدل آموزشی این مؤسسه به دانش‌آموزان در سنین مختلف مزایای زیادی مانند امکان ادامه شغل در حین پیگیری مدارک تحصیلی، پیشرفت در حرفه خود و تعامل و تبادل دانش و تجربیات خود با همسالان و معلمان در یک جامعه چند فرهنگی را ارائه می‌دهد.

اهداف سازماني

مأموریت و اهداف مؤسسه از اصل تضمین کیفیت و از یک سیستم ارزشیابی مستمر با هدف ارزیابی و آموزش اثربخشی از طریق رضایت، نتایج، عملکرد و جایگاه دانشجویان الهام گرفته شده است.

اهداف اصلی موسسه می باشد

 • ارائه برنامه های درجه حرفه ای با کیفیت بالا که برای در نظر گرفتن نیازهای نوظهور بازارهای کار طراحی شده اند
 • برای ایجاد یک جامعه و غنی سازی زندگی دانش آموزان با ارتقاء رشد آموزشی و حرفه ای
 • تشویق یادگیری دانشجومحور در تمام سطوح، با پشتیبانی منابع تکنولوژیکی و هدایت اساتید و کارکنان واجد شرایط
 • برای ارائه یک تجربه آموزشی برجسته از طریق خدمات پشتیبانی دانشگاهی و اداری
 • تقویت همکاری و به اشتراک گذاری تحقیقات بین سایر مؤسسات با اهداف مشابه

پذیرش ها

نحوه درخواست

 • یک تماس جهت یابی برنامه ریزی کنید.
 • فرم درخواست آنلاین را پر کنید و مدارک خود را ارسال کنید.
 • بورسیه ها و گزینه های پرداخت را بررسی و انتخاب کنید.
 • پاسخ رسمی کمیته پذیرش را از طریق ایمیل دریافت کنید.
 • مدارک ثبت نام را تکمیل و شروع به تحصیل کنید.

جهت گیری اختصاصی دریافت کنید

بخش پذیرش ما از دانشجویان و متقاضیان بالقوه پشتیبانی می کند تا اطلاعات عمیقی در مورد برنامه های ما، شرایط ورود، روند درخواست و ثبت نام، و حمایت مالی و بورسیه ها به دست آورند.

با تیمی از مشاوران حرفه ای پذیرش، می توانیم به سوالات خاص هر دانش آموز پاسخ دهیم و تمام اطلاعات مورد نیاز شما را ارائه دهیم.

یک تماس را برنامه ریزی کنید

لطفاً ظرف دو هفته آینده برای تماس تلفنی یا تماس صوتی/تصویری واتس‌اپ، یک بازه زمانی 15 دقیقه‌ای* انتخاب کنید.

اگر همه اسلات‌ها پر شوند، هر هفته اسلات‌های جدیدی باز می‌کنیم، پس دوباره بررسی کنید! پس از ثبت نام، در مورد جزئیات جلسه، از جمله نحوه پیوستن به جلسه، با شما تماس گرفته خواهد شد. ما مشتاقانه منتظر دیدار با شما هستیم!

فرآیند پذیرش

برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در مؤسسه آموزش عالی اروپا، دانشجویان باید دارای مدرک لیسانس و سطح متوسط انگلیسی باشند که توسط مدرسه انگلیسی تأیید شده باشد یا از طریق آزمون و مصاحبه داخلی انگلیسی که توسط مؤسسه برگزار می شود.

دانشجویان همچنین باید فرم ثبت نام را که بخشی از فرآیند پذیرش است تکمیل و ارسال کنند. فرم ثبت نام شامل سوالات خاص مربوط به سوابق تحصیلی و حرفه ای قبلی متقاضی، تشخیص شایستگی و سایر گواهینامه ها یا صلاحیت های حرفه ای است.

برای ترویج یکپارچگی و برابری در میان جمعیت دانشجویی، مؤسسه بر اساس ناتوانی در دسترسی به پذیرش، یا عملیات برنامه ها و فعالیت های خود تبعیض قائل نمی شود. این موسسه هر ساله فرصت های بورسیه تحصیلی مختلفی را به دانشجویان واجد شرایط و با استعداد ارائه می دهد. تمام گزینه های بورس تحصیلی موجود در فرم ثبت نام گنجانده شده است. دانشجویان علاقه مند به درخواست بورسیه باید فرم ثبت نام را تکمیل و ارسال کنند و در قسمت بورسیه نوع بورسیه تحصیلی خود را مشخص کنند. شرایط هر بورسیه در قسمت بورسیه فرم ثبت نام ذکر شده است.

فرم ثبت نام

درخواست باید شامل یک جلد نامه و مدارک زیر باشد که در بخش خاص فرم ثبت نام آپلود می شود:

 • مدرک لیسانس یا ریز نمرات
 • آزمون سطح متوسط انگلیسی
 • فرم ثبت نام
 • گواهی دانشجوی اضافی، شناسایی شایستگی، یا مدارک تحصیلی (در صورت وجود)

تمامی درخواست ها توسط مدیر پذیرش با در نظر گرفتن نمره لیسانس و تجربه حرفه ای و آکادمیک دانشجو ارزیابی می شود. تعداد دانشجویانی که می توانند در یک برنامه پذیرش شوند توسط موسسه بر اساس تعداد اساتید و اساتید راهنما و بر اساس خدمات پشتیبانی که باید از طریق برنامه فعال شوند تعیین می شود. بر اساس تعداد دانشجویانی که می توانند در یک برنامه پذیرش شوند، اولویت با دانشجویانی است که بالاترین نمره در مقطع کارشناسی خود را داشته باشند یا دارای تجربه علمی یا حرفه ای برجسته باشند. برای ارتقای ادغام و برابری در بین جمعیت دانشجویی، موسسه در پذیرش و عملیات برنامه ها و فعالیت های خود تبعیض بر اساس ناتوانی قائل نمی شود.

مکان ها

 • Naxxar

  Northlink Business Centre, Level 2, Triq Burmarrad Naxxar, Malta, 6345, Naxxar

  سوالات