Keystone logo
© Tufigno Photo Services
EIM - European Institute of Management

EIM - European Institute of Management

EIM - European Institute of Management

مقدمه

مؤسسه مدیریت اروپایی یک جامعه یادگیری آنلاین و پژوهشی متمایز قرن 21 را متصور است که در آن متخصصان با هم کار می کنند و یاد می گیرند که چگونه دانش را برای یافتن راه حل های کوتاه مدت و بلند مدت برای سازمان خود و ایجاد تغییرات مثبت در شغل و زندگی خود به کار گیرند.

یادگیری در EIM در مورد ایجاد شایستگی های حرفه ای قرن 21 است که یادگیرندگان می توانند بلافاصله در محل کار و زندگی خود به کار گیرند. این روشی است که ما به دنبال این هستیم که شما را به عنوان یک حرفه ای ترغیب کنیم تا رشد کنید و دستان خود را در هوا بالا ببرید.

این شایستگی ها شایستگی های تحصیلی و روش شناختی را همراه با تقویت شایستگی های اجتماعی و فردی دانش آموز مورد نیاز برای رقابت در بازار کار در حال حاضر و آینده پوشش می دهد.

ما از روش های آموزشی شخصی، یادگیرنده محور و بسیار تعاملی استفاده می کنیم که توسط یک تیم بین المللی دانشکده با اساتید و مربیان با بیش از 10 سال تجربه حرفه ای ارائه می شود. EIM از فناوری ها و روش های یادگیری آنلاین یکپارچه برای بهبود مستمر تجربیات یادگیری فراگیران استفاده می کند.

100٪ یادگیری تعاملی آنلاین

ما یک رویکرد متفاوت یادگیری آنلاین قرن 21 را متصور هستیم.

ما از روش معروف آموزش آکسبریج استفاده می کنیم. این روش مبتنی بر جلسات آموزشی تعاملی است که در آن دانش‌آموزان با تئوری همراه با تکالیف هفتگی که شامل خواندن مقالات علمی و حرفه‌ای و تهیه تکالیف مکتوب در قالب مقالات دانشگاهی، مطالعات موردی بین‌المللی و در صورت امکان زندگی می‌شود، آشنا می‌شوند. مطالعات موردی با شرکت های بین المللی یا بر اساس سازمان خودتان.

دانش آموزان به صورت هفتگی فید فوروارد از همسالان و مدرس دریافت خواهند کرد. روش یادگیری علاوه بر این شامل کارگاه‌ها و بحث‌های توسعه استراتژی و ارائه‌های رهبران کسب‌وکار است. این پشتیبانی شامل جلسات منظم مربیگری فردی برای توسعه بیشتر شایستگی های استراتژیک و رهبری دانش آموزان در طول برنامه MBA است.

مطالب کلاس، تکالیف و درجه بندی ها به صورت آنلاین از طریق پلتفرم های یادگیری EIM، از جمله کنفرانس ویدیویی برای پشتیبانی از آموزش ها و جلسات مربیگری، مدیریت می شوند. درجه بندی ها از طریق پلت فرم اطلاعات دانشجویی EIM Smartsheet مدیریت و در دسترس هستند.

کجا می توانید از مدرک خود استفاده کنید؟

موسسات و برنامه های مدرک ما به طور کامل توسط سازمان آموزش عالی و تکمیلی مالتا (MFHEA) معتبر هستند. با این اعتبار، برنامه های تحصیلی شما در بسیاری از کشورها قابل شناسایی است. این به شما این امکان را می دهد که تحصیلات خود را در کشورهای مختلف ادامه دهید و می توانید مهارت ها و شایستگی های خود را در بازار کار جغرافیایی وسیع تری به رسمیت بشناسید.

برای فعال کردن شناسایی در سایر کشورها، مالتا در چارچوب های به اصطلاح متا شرکت می کند، که امکان مقایسه مدارک ملی و شناسایی سطح آنها در کشورهای مختلف را فراهم می کند، به گزارش مرجع MFHEA 2016 مراجعه کنید.

مشارکت مالت در چارچوب صلاحیت های منطقه آموزش عالی اروپا به این معنی است که مدرک شما می تواند در 49 کشور عضو منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA)، از جمله همه اعضای اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا به علاوه به رسمیت شناخته شود. هشت کشور اوراسیا کشورهای عضو EHEA.

به طور مشابه، مشارکت مالت در چارچوب صلاحیت های فراملی باعث می شود که مدرک شما در 31 کشور عضو مشترک المنافع در آفریقا، آسیا، کارائیب، اروپا و مناطق اقیانوس آرام، کشورهای عضو مشترک المنافع TQF به رسمیت شناخته شود.

186882_186845_TICKET.hs_file_upload-AACSB-logo-member-color-RGB1.jpg

موسسه تحقیقات EIM

محققان موسسه تحقیقاتی EIM دارای تجربه گسترده ای در زمینه تحقیقات آکادمیک و کاربردی در موضوعات مرتبط با حوزه های مطالعاتی موسسه مدیریت اروپا از جمله روش های تحقیق، مدیریت، کارآفرینی، پایداری، بین المللی سازی کسب و کار، تحول دیجیتال، فین تک، ماشین هستند. یادگیری، علم داده، هوش مصنوعی، مدل های کسب و کار مبتنی بر پلت فرم و غیره. برخی از موضوعات تحقیقاتی فعلی ما عبارتند از:

  • سرعت بین المللی شدن شرکت های نوآور با فناوری پیشرفته
  • مطالعات موردی زنده در آموزش عالی
  • منصفانه بودن استراتژی های قیمت گذاری پویا
  • طرح مطالعه موردی چندگانه به عنوان روش تحقیق
  • تحرک پایدار
  • تحرک هوشمند و ادغام حمل و نقل عمومی در آمریکای لاتین

تیم محققین با تجربه ما صدها مقاله دانشگاهی را در مجلات معتبر یا در کنفرانس های دانشگاهی با چندین هزار استناد منتشر و ارائه کرده اند. اکثر آنها عضو هیئت تحریریه مجلات دانشگاهی نیز هستند. ما همیشه مشتاقانه منتظر ملاقات با محققان با انگیزه ای هستیم که می خواهند بخشی از تیم ما شوند.

سوالات