Keystone logo
© BIMM University
Elizabeth Johnson Organization

Elizabeth Johnson Organization

Elizabeth Johnson Organization

مقدمه

دوره های آنلاین زبان انگلیسی برای نوجوانان و بزرگسالان مسن

دوره های آنلاین خودآموزی و آموزش دوره های آنلاین

خود مطالعه آنلاینEJO 9 بسته دوره آنلاین مختلف را برای نوجوانان و بزرگسالان مسن ارائه می دهد. همه دانش آموزان نیاز به اتصال به اینترنت و یک دستگاه دارند (بیشتر آنها دوستانه موبایل هستند و فقط برنامه را بارگیری می کنند).بسته های ارائه شده از یک دوره انگلیسی انگلیسی به دو مؤلفه تا یک دوره انگلیسی انگلیسی در پنج بخش تجاری می باشد. به عنوان مثال ، بسته دوره Down to Business Achiever شامل Business Speaking ، Business Vocabulary و سه مؤلفه نوشتن Business در سطح B2 است. دوره انگلیسی عملی انگلیسی در سطح A2 و بالاتر با یک تست تشخیصی آغاز می شود و سپس برنامه مسیر درسی را که دانش آموز دنبال می کند انتخاب می کند. دوره A1 سطح دروس از پیش انتخاب شده است.

دوره های آنلاین آموزش داده می شود

EJO دوره های آنلاین آموزش داده شده انگلیسی دانشگاهی ، انگلیسی تجاری ، انگلیسی عمومی و آمادگی آزمون را ارائه می دهد. قبل از شروع دوره ، شما یک آزمون انگلیسی و تجزیه و تحلیل نیازها را کامل می کنید. شما با یک عضو تیم EJO در مورد اهداف و اهداف دوره خود و در مورد مناطق خاص زبان که می خواهید توسعه دهید بحث مفصلی دارید. نیاز شما هر چه باشد ، معلم شما برنامه ای برای رفع آنها در نظر دارد. طول دروس 60 دقیقه است و می توانید به تعداد مورد نیاز درس یا تعداد کمی داشته باشید.

همه معلمان دارای معلمان واجد شرایط EFL هستند که با EJO کار می کنند. علاوه بر زمان درس آموخته شده ، دانش آموزان وظایف دیگری نیز برای تکمیل دریافت می کنند. کلیه شرکت کنندگان در پایان موفقیت آمیز دوره یک گواهی نامه گواهی دریافت می کنند. دروس با استفاده از بزرگنمایی یا یک بستر مشابه انجام می شود.


چرا ما را انتخاب کن

انتخاب مناسب ترین دوره زبان بسیار مهم است زیرا در مورد سرمایه گذاری برای آینده است. این که آیا شما به دنبال یک دوره آنلاین تدریس شده یا یک بسته دوره ای هستید که فقط آنلاین باشد و برای خودتان ، یک عضو خانواده یا یکی از کارمندان خود مطالعه کنید ، مطمئن هستیم که جواب این است که انگلیسی را با ما یاد بگیرید!

106992_106948_Smiley.jpg

مکان ها

  • Alton

    Alton, بریتانیا

    سوالات