Keystone logo
Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics

Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics

Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics

مقدمه

دانشگاه مدیترانه شرقی بزرگترین دانشگاه در جزیره قبرس است. این دانشگاه دارای ریشه های آن در موسسه فن آوری عالی، کالج آموزش های حرفه ای در سال 1979. EMU در سال 1986 تاسیس شد و در همان سال در دانشکده بازرگانی و اقتصاد درهای خود را به دانش آموزان ثبت نام در دو دوره کارشناسی مدیریت کسب و کار و اقتصاد را باز کرد. در سال 25، تعداد دانشجویان ما از 40 به بیش از 2000 با 16 در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و 6 4 برنامه های دکترا، به طور مستقیم توسط دانشکده ما و یا توسط دانشکده علوم کاربردی تقسیم دانشکده ما ارائه شده رشد کرده است. دانش آموزان ما حدود 10٪ محلی، 45٪ از شرق میانه، آفریقا، آسیای میانه، و بالکان و 45 درصد دیگر از ترکیه. ما 45 تمام وقت اعضای هیات علمی، 14 بخش و 22 دانشکده زمان دستیاران پژوهشی استخدام.

دانشکده بازرگانی و اقتصاد مرکز پیشرو دانشگاهی در علوم اجتماعی در قبرس شمالی است. غرور و افتخار ما در سطح بالای علمی ما در حالی که حفظ یک محیط دانش آموز پسند حمایت. فارغ التحصیلان ما عمدتا دنبال فرصتهای شغلی در شرکت های معتبر، در حالی که برخی اقدام به مطالعات بیشتر علمی است. اعضای هیئت علمی به خوبی با مدرک دکترا از دانشگاه های معتبر واجد شرایط است. آنها در حال حاضر در زمینه های آموزش خود را از طریق تحقیق و انتشار مقالات در مجلات علمی بالا باقی می ماند. اعضای هیئت علمی ما به طور منظم در رسانه ها و توسط سازمان های دولتی و خصوصی به عنوان مقامات در زمینه های خود مشورت شود. ما همچنین اجرای چندین طرح های مشترک با اتاق بازرگانی و صنایع و سایر ذینفعان.

علاوه بر عضویت در AACSB بین المللی، دانشکده ما نیز یکی از اعضای بنیاد اروپایی برای توسعه مدیریت (EFMD)، و از کنسرسیوم اروپایی برای تحقیقات سیاسی (ECPR) است. ما به عنوان یکی از بهترین کسب و کار 1000 مدرسه در جهان توسط Eduniversal، یک شرکت مشاوره آموزشی مستقر در فرانسه نامگذاری شده است. وب سنجی رتبه بندی شده توسط آزمایشگاه سایبر متریکس، یک واحد از شورای ملی تحقیقات اسپانیایی (CSIC) تولید، بدن تحقیقاتی دولتی در اسپانیا اعلام کرده است که ما دانشکده رتبه 3 در میان مدارس کسب و کار ترکی، 14 در میان مدارس در شرق میانه، 155 در میان مدارس در آسیا و در میان مدارس در اروپا 329.

واقع در شهرستان بندر Gazimagusa، در نزدیکی برخی از سایت های طبیعی و تاریخی نفس گیر، EMU می رسد به جامعه جهانی از طریق کنفرانس های بین المللی و مراکز تحقیقاتی. ما به تازگی میزبان تعدادی از کنفرانس بسیار موفق بین المللی در کارآفرینی، بانکداری و امور مالی و اقتصاد که تعداد زیادی از شرکت کنندگان از دانشگاه های مختلف در سراسر جهان جذب می شوند. ما همچنین یک توافق با ساخت گروه وارویک از دانشگاه وارویک ارائه می دهد کارشناسی ارشد مدیریت مهندسی و کارشناسی ارشد مدیریت زنجیره تامین در پردیس ما در همکاری با ما امضا کرده است.

دوره های ما توسط یک سیستم مدیریت دوره های آنلاین است که به طور گسترده ای توسط استادان و دانشجویان استفاده می شود و دسته بیش از 7،000 ارسال و دریافت در روز پشتیبانی می شود. ما در برنامه های دانشگاه SAP اتحاد پیوست و ما در حال برنامه ریزی برای یکپارچه سازی ماژول های مختلف از نرم افزار به برنامه درسی ما.

ماموریت دانشکده

دانشکده بازرگانی و اقتصاد در درجه اول متعهد به ارائه آموزش با کیفیت بالا برای دانش آموزان در مدیترانه شرقی و همچنین در مناطق به هم پیوسته با تأکید بر پژوهش در مسائل در این مناطق تکمیل شده توسط خدمت به جامعه است.

مکان ها

  • Turkish Republic of Northern Cyprus

    Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics Northern Cyprus via Mersin 10, Turkey, , Turkish Republic of Northern Cyprus

    سوالات