Keystone logo
Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics MS در بانکداری و امور مالی برای مدیران (آنلاین) (تز / غیر پایان نامه)
Eastern Mediterranean University Faculty of Business and Economics

MS در بانکداری و امور مالی برای مدیران (آنلاین) (تز / غیر پایان نامه)

1 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

آموزش از راه دور

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

گروه بانکداری و امور مالی ارائه می دهد یک برنامه به طور کامل طراحی شده برای متخصصان که قصد به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد خود را آنلاین در حالی که ساخت حرفه ای. آنلاین اجرایی برنامه کارشناسی ارشد مجهز به دانش آموزان خود دانش مدرن برای پیچش همراه با تغییرات مالی و بانکی جهانی است. این برنامه برای حرفه ای ها مشغول در سراسر جهان، بنابراین تمام مواد درسی و کتاب های درسی به راحتی به آنها از طریق اینترنت تحویل آماده شده است. برنامه ارائه مدرک بسیار مورد احترام طریق بر روی خط برنامه کارشناسی ارشد اجرایی در بانکداری و امور مالی است که به عنوان خواستار و پاداش به عنوان سنتی ما در دانشگاه MS در بانکداری و برنامه امور مالی. همچنین این برنامه به عنوان موثر و رضایت بخش به عنوان سنتی برنامه در دانشگاه است که آن را در دانش آموزان فردی است.

پذیرش مورد نیاز

متقاضیان انتظار می رود برای برآوردن نیازهای پذیرش عمومی از موسسه. به طور کلی، دانش آموزانی که مایل به دنبال کردن یک برنامه فوق لیسانس است در دانشکده بازرگانی و اقتصاد، اما به پایان رسانده اند مدرک لیسانس / BS در رشته دیگر ممکن است به برنامه پذیرفته، موضوع را به اتمام موفقیت آمیز دوره های پیش نیاز انتخاب شده از بخش مربوطه.

علایق پژوهشی دانشکده

عمومی امور مالی، توسعه اقتصادی، مالیات، سرمایه گذاری ارزیابی، پروژه مالی و تجزیه و تحلیل خطر، خرد و کوچک شرکت امور مالی، آزادسازی مالی، بحران مالی و تجدید ساختار، ساختار بانکی و عملکرد، سرمایه اجتماعی، سیاست تقسیم سود، ارائه حقوق صاحبان سهام، ساختار سرمایه، بازارهای نوظهور امور مالی، اداره امور شرکت، اقتصاد بین الملل، نظریه تجارت بین المللی و سیاست، امور مالی بین المللی، نرخ ارز، اقتصاد سیاست و رژیم، اقتصاد و رشد مدل، نظریه اقتصاد خرد و سیاست، ساختار، رفتار و عملکرد در سیستم بانکی مالی و رشد اقتصادی، حکومتداری و مسائل مالکیت در بانکداری، بانکداری و شکست بحران بانکی، سودآوری در بانکداری، کفایت سرمایه در بانکداری، نظارت و تنظیم، استراتژی های بازاریابی در خدمات مالی، بانکداری در اتحادیه اروپا، بازاریابی مالی، اتحادیه پولی.

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه

  • کارشناسی ارشد بانکداری جهانی و مقررات مالی
    • London, بریتانیا
  • کارشناسی ارشد بانکداری، سرمایه گذاری و مالی (آموزش از راه دور)
    • Online Cyprus
  • کارشناسی ارشد آنلاین بانکداری و امور مالی بین المللی - دانشگاه سالفورد (انگلستان)
    • Salford, بریتانیا